Bosch SKE52M65 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bosch SKE52M65 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1728.83 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Zmywarka BOSCH SKE52M65EU | ODBIERZ NAWET 1000 ZŁ PREMII!
1728.83
ELECTRO.pl
Zmywarka BOSCH SKE52M65EU
1749.00
Media Expert

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 45 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 50 cm
Klasa energetyczna A+
Pojemność 6 kpl. naczyń
Zużycie wody 8 l
Poziom hałasu 47 dB

Opis

Nowocześni, świadomi użytkownicy posiadają z reguły wysokie oczekiwania wobec sprzętu domowego. Szukają inteligentnych rozwiązań i zwracają szczególną uwagę na niskie zużycie wody i energii. W zmywarkach, poza przychylnymi dla środowiska rozwiązaniami, cenią również funkcjonalność, odporność i komfort obsługi.

Modele z Serie | 6 genialnie spełniają te wymogi. Proponują przystępny załadunek naczyń dzięki ergonomicznym koszom VarioFlex z elastyczną regulacją. Ekran wskaże czas pozostały do zakończenia programu, a także brak soli albo płynu nabłyszczającego.

Najważniejsze parametry urządzenia ActiveWater - niskie zużycie wody i energii. Optymalizacja działania detergentów. Dożywotnia ochrona przed zalaniem. Czujnik załadunku - oszczędność wody i energii. Istotnie cicha praca urządzenia.

Kontrola stopnia zabrudzenia wody. Higiena Plus - połysk i sterylna czystość. Zmywanie do 66% szybciej. Technika ActiveWater - niskie zużycie wody i energii progresywna technologia ActiveWater zapewnia maksymalną sprawność i naturalne płukanie z wyśmienitymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej skuteczności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na skuteczniejszy przepływ wody.

technika ActiveWater - niskie zużycie wody i energii nowoczesna technika ActiveWater zapewnia maksymalną skuteczność oraz naturalne płukanie z znakomitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z skrupulatnie zaprojektowanego systemu ukierunkowania rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej efektywności pompy.

Wszystkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody. Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje stanowczo cichą i energooszczędną pracę zmywarki.

W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Energooszczędny i supercichy silnik EcoSilence Drive™ zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zapewnia bardzo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie.

To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem gwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem. Zmywaj trzy razy szybciej z funkcją VarioSpeed Plus dzisiaj liczy się tempo i sprawność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania procesu.

Funkcja VarioSpeed Plus pozwala skrócić czas mycia choćby do 66%, co oznacza, iż naczynia będą czyste 3 razy szybciej – z zachowaniem nieprzeciętnego efektu! wystarczy wcisnąć jeden przycisk. Zmywaj trzy razy szybciej z funkcją VarioSpeed Plus dzisiaj liczy się tempo i efektywność, stąd pomysł na funkcje redukujące czas trwania cyklu.

Funkcja VarioSpeed Plus pozwala skrócić czas mycia choćby do 66%, co oznacza, że naczynia będą czyste 3 razy szybciej – z zachowaniem genialnego efektu! starczy wcisnąć jeden przycisk. Zmywarki Bosch – w 100% nieprzemakalne Elektroniczny system bezpieczeństwa AquaStop użytkowany w zmywarkach Bosch zagwarantuje niezawodną ochronę przed zalaniem mieszkania.

Składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę, a także zabezpieczeń w środku. Patentowy wąż wyekwipowany jest dodatkowo w płaszcz ochronny. Pojawienie się wody wewnątrz komory aktywuje czujka przy kranie, który natychmiast zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi.

detektor zamyka również dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są specjalną gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

Zmywarki Bosch – w 100% nieprzemakalne Elektroniczny system bezpieczeństwa AquaStop wykorzystywany w zmywarkach Bosch zagwarantuje niezawodną ochronę przed zalaniem mieszkania. Składa się z 2 elektrozaworów na wężu doprowadzającym wodę, a także zabezpieczeń we wnętrzu.

Patentowy wąż wyekwipowany jest dodatkowo w płaszcz ochronny. Pojawienie się wody w środku komory aktywuje sensor przy kranie, który natychmiast zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi. Sensor zamyka też dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża.

Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są specjalną gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód). Funkcja Higiena Plus Zmywarki ActiveWater wyekwipowane w funkcję Higiena Plus oferują najwyższą higienę zmywania naczyń z gwarancją wyeliminowania wszelkich bakterii.

Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego, a także suszenia funkcja ta..