Bosch SMV25AX00 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bosch SMV25AX00 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1329.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-40%
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV25AX00E- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
1329.00
Sferis.pl
Zmywarka BOSCH SMV25AX00E
1449.00
Media Expert
BOSCH SMV25AX00E
2199.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 12 kpl. naczyń
Zużycie wody 11.7 l
Ilość programów 5
Poziom hałasu 48 dB

Opis

Zmywarka Bosch SMV25AX00E Oszczędzaj z klasą A++ kupując sprzęt Zmywarka Bosch SMV25AX00E o wyższej klasie energetycznej oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd. Jeśli Twoja stara zmywarka miała gorszą klasę, różnica w rachunkach będzie odczuwalna.

Unikaj nagłych zmian temperatur delikatne naczynia, takie jak kieliszki czy porcelana mogą pękać przy szerokiej różnicy temperatur. A taka pojawia się w trakcie płukania, gdy woda jest dużo zimniejsza niżeli ta, która używana była do mycia.

Dlatego wymiennik ciepła podgrzewa wstępnie wodę w zbiorniku płukania, dzięki czemu można uniknąć nagłych zmian temperatury. Łatwo utrzymaj zmywarkę w czystości dzięki Machine Care Z funkcją Machine Care z łatwością zadbasz o swoją zmywarkę.

Specjalny program myje wnętrze zmywarki w podwyższonej temperaturze dzięki czemu eliminuje osady i tłuszcz zalegający w komorze i systemie wodnym. Wystarczy, że dodasz do niego typowy detergent do mycia zmywarek.

Nie zostawiaj śladów palców Koniec z odciskami palców na urządzeniu! Drzwi zmywarki pozostały pokryte specjalną powłoką AntiFingerprint, która jest nie tylko łatwiejsza w czyszczeniu, ale i wytrzymałiejsza na zarysowania.

Zmniejsz rachunki z Autosensor Zmywarka zastosowane czujniki, które na bieżąco pilnują stopień zabrudzenia naczyń, a następnie dopasowują do niego odpowiednią ilość wody. Dzięki temu możemy zaoszczędzić wodę i energię elektryczną.

Zmywaj naczynia ciszej i skuteczniej istotnie konkretny silnik bezszczotkowy zagwarantuje cichą i efektywną pracę. Zapewnia jeszcze bezproblemowe działanie zmywarki przez długie lata oraz perfekcyjnie czyste i połyskujące naczynia.

Myj taniej z sensorem załadunku przemywając naczynia w zmywarce z sensorem załadunku nie musisz przejmować się obfitymi rachunkami za wodę i prąd. Zmywarka dopasowuje trafną ilość wody do wielkości załadunku, dzięki temu choćby mycie małej ilości naczyń jest opłacalne.

Zachowaj sterylność z funkcją Higiena Plus W rodzinach z niewiele znaczącymi dziećmi lub alergikami przyda się funkcja Higiena Plus. Polega ona na powiększeniu poziomu temperatury suszenia choćby do 70 , a także przedłużenia czasu do 10 minut.

Taki cykl czyszczenia sprawnie usuwa bakterie, zapewniając najwyższy poziom higieny. Skorzystaj z pomocnika dozowania Użytkownicy zmywarek najczęściej wybierają tabletki wieloskładnikowe. Pomocnik dozowania optymalizuje ich działanie kontrolując cykl rozpuszczania się tabletki.

nadzwyczajnie rozpuszczony detergent to gwarancja skrupulatnie umytych naczyń. Skróć czas VarioSpeed Plus umożliwia skrócenie czasu płukania choćby o 66%, utrzymując efektywności zmywania. To znakomite rozwiązanie gdy planujesz przyjęcie i Ci potrzeba czystych naczyń.

Szukasz niezawodnego sprzętu korzystnej jakości, biorąc typowo pod uwagę funkcjonalność oraz stosunek jakości do ceny? Zmywarki z Serie | 2 spełnią te wymogi. Dzięki funkcji AquaStop, zapewniają 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę.

przez cały czas eksploatacji urządzenia. Informacje PODSTAWOWE producent Bosch objętość użytkowa 12 kompletów typ panela Ukryty Sterowanie Elektroniczne ekran Nie ETYKIETA ENERGETYCZNA Klasa energetyczna A+ Klasa zmywania A Klasa suszenia A Zużycie energii w cyklu 1,02 kWh Roczne zużycie energii 290 kWh Zużycie wody w procesu 11,7 litra Roczne zużycie wody 3300 l Poziom hałasu 48 dB FUNKCJE liczba programów 5 Niepełny załadunek Nie Opóźniony start Tak Temperatury zmywania 45° 50° 65° 70° Wskaźnik braku nabłyszczacza Tak Wskaźnik braku soli Tak Zabezpieczenie przed zalaniem Tak wykorzystane technologie EcoSilence Drive EasyLock AquaSensor właściwości FIZYCZNE Szerokość zabudowy 59,8 cm Głębokość 55cm Wysokość 81,5 cm kolor Białe