Bosch SMV46KX00 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Bosch SMV46KX00 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1564.31 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Zmywarka BOSCH SMV46KX00E DARMOWY TRANSPORT
1564.31
ELECTRO.pl
Bosch SMV46KX00E
1664.31
OleOle!
Zmywarka BOSCH SMV46KX00E
1729.00
Media Expert
Bosch SMV46KX00E
1849.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 13 kpl. naczyń
Zużycie wody 7.5 l
Ilość programów 6
Poziom hałasu 46 dB

OpisWybrane cechyKlasa energetyczna A++
Szerokość [cm] 59.8
pojemność [il. Kompletów] 13
Zużycie wody na cykl [l] 7.5
AquaStop

System AquaStop wykorzystywany w zmywarkach Bosch zagwarantuje bezawaryjną ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także zabezpieczeń w środku. Pojawienie się wody w środku komory aktywuje detektor przy kranie, który zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi. Detektor zamyka także dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).


EcoSilence Drive

zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii.


Program szkło 40°

Nowy program szkło 40°C delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, równocześnie gwarantując słuszne warunki suszenia i zachwycający e rezultaty. Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury oraz wydłużenie czasu suszenia. W ten sposób kieliszki zyskają połysk i bezbłędną transparentność, zachowując dobrą kondycję o dużo dłużej.


Wymiennik ciepła

Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła umożliwiają wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w szczególnie higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając istotną liczba energii.


czujnik załadunku

Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyekwipowane zostały w czujniki mierzące minimalną, potrzebną liczba wody w urządzeniu. Detektor załadunku dozuje wodę adekwatnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym aby w zmywarce cyrkulowała drobna niezbędna do nieprzeciętnego zmycia naczyń liczba wody zapewnia on optymalny dobór parametrów nawet w przypadku połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.


Program TurboSpeed 20 min

Wybrane modele zmywarek ActiveWater oferują program, który myje naczynia w rekordowym tempie. Nadaje się on wspaniale do zmywania świeżo zabrudzonych talerzy i szklanek, które są pilnie potrzebne w kuchni. Dzięki wstępnemu podgrzaniu wody i komory zmywania, naczynia są perfekcyjnie czyste i gotowe do użycia już po 20 minutach.


Programy automatyczne

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją nadzwyczajnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dostosowują atrybuty procesu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura, a także czas płukania są starannie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch odszukamy od jednego do trzech programów automatycznych.


InfoLight

Aktywność zmywarki sygnalizuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia aby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.


Opóźnienie czasu startu

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.


technologia ochrony szkła

Ponieważ miękka sprawia korozję szkła, zmywarki marki Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki czy delikatna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską i w trafnych warunkach.


Oszczędne zarządzanie wodą

Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć małe zużycie zasobów na każdy cykl zmywania. Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6,5 litra wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia.


AquaSensor

Specjalny czujnik AquaSensor wielokrotnie w trakcie jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia za każdym razem będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niżeli to potrzebne.


Funkcja VarioSpeed Plus

Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,doskonale umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym osiągalnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu nawet do 66%, z zachowaniem wysokiej skuteczności zmywania. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np. Podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania.