Bosch SMV46KX00 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Bosch SMV46KX00 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1642.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Zmywarka BOSCH SMV46KX00E DARMOWY TRANSPORT
1642.00
ELECTRO.pl
-7%
Bosch SMV46KX00E
1642.00
OleOle!
Zmywarka BOSCH SMV46KX00E
1719.99
Media Expert
Bosch SMV46KX00E OD RĘKI I 13 kom. I 7,5L I A++ I - Raty 10 x 0% I Kto pyta płaci mniej I dzwoń tel. 22 266 82 20!
1749.00
Elektrohome.pl
Bosch SMV46KX00E
1759.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 13 kpl. naczyń
Zużycie wody 7.5 l
Ilość programów 6
Poziom hałasu 46 dB

Opis

Trzy razy szybsze zmywanie z adekwatnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus. Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,rewelacyjnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym realnym czasie.

Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej produktywności zmywania. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci potrzeba czystych naczyń, np.

podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania. Wymiennik ciepła: za każdym razem trafna temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając widoczną ilość energii. Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa skuteczność.

progresywna technika gwarantując maksymalną produktywność i naturalne płukanie z nieprzeciętnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy.

Wszsytkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody. EcoSilence Drive: mocny, trwały, cichy i produktywny. Opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki.

W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niedużo energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tymsilnikiem zapewnia uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy.

Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin. Detektor załadunku: detektor załadunku rozpoznaje poziom wody w zmywarce.

automatycznie dostosowuje jej niezbędny poziom do zmywanego załadunku. W przypadku większego załadunku, potrzeba więcej wody do namoczenia i zmywcia naczyń, a poziom wody się zniża. Wtedy czujka powiększa liczba wody.

w przypadku mniejszego załadunku do poprawnego zmywania potrzebne jest mniej wody. Czujka załadunku zapewnia stosowne jej zużycie w zależności od ilości naczyń umieszczonych w zmywarce, oszczędzając wodę i energię elektryczną.

AquaSensor: zachwycająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania stopnia zabrudzenia wody. Sensor AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, wykorzystując wiązkę światła do sterowania zmywaniem.

cykl zmywania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu albo pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu. Programy samoczynne W automatyczny sposób słuszną produktywność zmywania.

Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są skrupulatnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. Program Szkło 40°C Nowy program Szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak wysokiej jakości kryształowe kieliszki, jednocześnie gwarantując stosowne warunki suszenia i oszałamiający blask.

Jest to możliwe dzięki obniżeniu temperatury, dobraniu temperatury czynnika płukania i wydłużeniu czasu suszenia. Połyskujące kieliszki i naczynia bez śladów suszenia stanowią jasny dowód — rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu zniewalające.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody. Bosch troszczy się jednocześnie o stan naszych ciuchów jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyekwipowanego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza.

Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.