Bosch SMV68MX03 promocja 2020

Cena2732.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Szerokość 59 cm
Pojemność 14 kpl. naczyń
Zużycie wody 9.5 l
Ilość programów 8
Poziom hałasu 44 dB

OpisWybrane parametryKlasa energetyczna A+++
Szerokość [cm] 59.8
pojemność [il. Kompletów] 14
Zużycie wody na proces [l] 9.5
AquaStop

System AquaStop składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także elementu zabezpieczającego we wnętrzu urządzenia. W przypadku przecieku we wnętrzu urządzenia woda gromadzi się na dnie zmywarki, a znajdujący się tam pływak powiadamia awarię. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo Twojego mieszkania albo rekompensatę ewentualnych szkód.


Program szkło 40°

Nowy program szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie gwarantując adekwatne warunki suszenia i zachwycający blask. Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury oraz wydłużenie czasu suszenia. Rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu zniewalające.


Opóźnienie czasu startu

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program ia następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy oraz w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.


detektor załadunku

czujka załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń. Gwarantuje on optymalny wybór parametrów nawet w sytuacji połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.


Programy samoczynne

Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są skrupulatnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najkorzystniejsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię.


technologia ochrony szkła

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki czemu cenne kieliszki i delikatna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską.


SuperSilence 40-45 dB

System elektronicznego sterowania pracą silnika i niemało rozwiązań zmniejszających hałas zapewniają wyjątkowo ciche działanie zmywarek z funkcją SuperSilence. Dzięki czemu wyśmienicie sprawdzają się równocześnie w kuchniach z jadalnią, jak i w otwartych pomieszczeniach.


EcoSilence Drive

Ekonomiczny silnik EcoSilence Drive został specjalnie opracowany pod kątem rozszerzenia efektywności czyszczenia. Zastosowanie tego stanowczo cichego i wydajnego silnika zagwarantuje mniejsze zużycie energii. Bezszczotkowy silnik EcoSilence jest szczególnie cichy i samoczynnie gwarantuje najkorzystniejsze rezultaty.


AquaSensor

detektor AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od typu i stopnia zabrudzenia, sterując płukaniem za pomocą wiązki światła. Proces płukania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu albo pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu.


Wymiennik ciepła

Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła zezwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie delikatnych kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.


Funkcja VarioSpeed Plus

Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus,doskonale umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas płukania ulega skróceniu choćby o 66%, z zachowaniem wysokiej sprawności czyszczenia. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci potrzeba czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych.


TimeLight

Dzięki funkcji TimeLight za każdym razem wiesz, kiedy zmywarka zaczęła pracować, jaki czas pozostał do końca programu, a także jakie są bieżące postępy w zmywaniu.