Bosch SMV68TX04 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bosch SMV68TX04 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2689.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-7%
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMV68TX04E- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
2689.00
Sferis.pl
Zmywarka BOSCH SMV68TX04E DARMOWY TRANSPORT
2692.04
ELECTRO.pl
Zmywarka BOSCH SMV68TX04E
2899.99
Media Expert

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 13 kpl. naczyń
Zużycie wody 6.5 l
Ilość programów 6
Sterowanie elektroniczne
Poziom hałasu 42 dB

Opis

Wyjkątkowo cicha zmywarka SuperSilence z programem Cichym,stwarza w domu uzupełniającą strefę ciszy.
  • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca precyzyjne suszenie trudno schnących naczyń.
  • Program Cichy: cichsza praca zmywarki niżeli w programie referencyjnym aż o 2dB.
  • Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
  • System koszy VarioFlex Pro z szufladą Vario3 Pro: maksymalna możliwość dobrania wnętrza zmywarki na wszystkich trzech stopniach do aktualnie zmywanego załadunku zaznaczona za pomocą czerwonych składników w koszach.
  • TimeLight: faza procesu programu, a także czas do jego zakończenia wyświetlany w wysokiej rozdzielczośći na podłodze przed zmywarką.

AquaStop

System AquaStop składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę oraz elementu zabezpieczającego we wnętrzu urządzenia. W przypadku przecieku wewnątrz urządzenia woda posiada się na dnie zmywarki, a znajdujący się tam pływak informuje awarię. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo Twojego mieszkania albo rekompensatę ewentualnych szkód.

Program szkło 40°

Nowy program szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie gwarantując stosowne warunki suszenia i oszałamiający blask. Efekt ten jest osiągany poprzez obniżenie temperatury, a także wydłużenie czasu suszenia. Rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu olśniewające.

Opóźnienie czasu startu

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program ia następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia.

sensor załadunku

czujka załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń. Zapewnia on adekwatny dobór parametrów nawet w przypadku połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

Programy samoczynne

Zużycie wody, jej temperatura, a także czas płukania są starannie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki temu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię.

Specjalny uchwyt do mycia butelek

Specjalny uchwyt do mycia butelek zezwala na bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek albo waz w dolnym koszu.

TimeLight

Dzięki funkcji TimeLight za każdym razem wiesz, kiedy zmywarka zaczęła pracować, jaki czas pozostał do końca programu i jakie są bieżące postępy w zmywaniu.

technika ochrony szkła

Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki i delikatna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską.

SuperSilence 40–45 dB

System elektronicznego sterowania pracą silnika i sporo rozwiązań obniżających hałas gwarantują wyjątkowo ciche działanie zmywarek z funkcją SuperSilence. Dzięki czemu świetnie sprawdzają się zarówno w kuchniach z jadalnią, jak i w otwartych pomieszczeniach.

technika ActiveWater

Ta nowoczesna technika gwarantuje maksymalną wydajność oraz organiczne płukanie z nieprzeciętnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtra, szybszego nagrzewania i wyższej wydajności pompy, co wpływa na sprawniejszy przepływ wody.

EcoSilence Drive

Ekonomiczny silnik EcoSilence Drive został specjalnie opracowany pod kątem zwiększenia efektywności czyszczenia. Wykorzystanie tego stanowczo cichego i produktywnego silnika zagwarantuje mniejsze zużycie energii. Bezszczotkowy silnik EcoSilence jest niezwykle cichy i samoczynnie gwarantuje najlepsze rezultaty.

Oszczędne zarządzanie wodą

Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć nieduże zużycie zasobów na każdy cykl zmywania. Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6 litrów wody w programie standardowym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia.

AquaSensor

sensor AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od typu i stopnia zabrudzenia, sterując płukaniem za pomocą wiązki światła. Cykl płukania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu lub pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu.

Wymiennik ciepła

Zmywarki zaopatrzone w wymienniki ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie delikatnych kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury.

Funkcja VarioSpeed Plus

Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,wyśmienicie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym realnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas płukania ulega skróceniu nawet o 66%, z zachowaniem wysokiej efektywności czyszczenia. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci trzeba czystych naczyń, np. W trakcie uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych.

artykuł
marka
Kod producenta
SMV 68TX04E
EAN
4242002962740
informacje podstawowe Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zintegrowany
Sygnał zakończenia programu
Wskaźnik końca pracy
Wskaźnik opóźnionego startu
Wskaźnik pozostałego czasu
Wskaźnik pracy wyświetlany na podłodze
wyświetlacz LED
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje
Elektroniczne
Programy
Auto
Cichy
Czyszczenie
Eco
Garnki
Szkło
szybki
Zmywanie wstępne
Programy specjalne
Suszenie extra
Vario Speed Plus
Temperatury Kosz
Półki na filiżanki
Składane półki
Półki na filiżanki
Składane półki
Uchwyty na kieliszki
atrybuty Woda techniczne
Blacha broniąca blat przed parą
zastosowane technologie
Active Water
Aqua Stop
Eco Silence Drive
Higiena Plus
Rackmatic
TimeLight
Vario 3
Vario Flex Pro
Vario Speed Plus
Wyposażenie
Blacha chroniąca blat przed parą
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezawaryjna opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu poprzez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte powiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.