Bosch SPI46IS01 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bosch SPI46IS01 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1452.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Zmywarka BOSCH SPI46IS01E DARMOWY TRANSPORT
1452.99
ELECTRO.pl
Zmywarka BOSCH SPI46IS01E
1539.00
Media Expert

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 44 cm
Głębokość 57 cm
Pojemność 9 kpl. naczyń
Zużycie wody 8.5 l
Ilość programów 6
Poziom hałasu 44 dB

Opis

Wyjkątkowo cicha zmywarka SuperSilence z programem Cichym,kreuje w domu uzupełniającą strefę ciszy.
  • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca precyzyjne suszenie trudno schnących naczyń.
  • Program Cichy: cichsza praca zmywarki niż w programie referencyjnym aż o 2dB.
  • System koszy VarioFlex: zwięszkona rozciągliwość załadunku dzięki ruchomym elementom w dolnym i górnym koszu.
  • Szkło 40°C: Program dedykowany do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
  • 7-segmentowy wyświetlacz: ukazuje czas pozostały do zakończenia programu oraz oznajmia o braku nabłyszczacza i soli.

technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza skuteczność.

nowoczesna technologia gwarantując maksymalną produktywność i organiczne płukanie z wyśmienitymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej sprawności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody.


DuoPower: delikatne czyszczenie, słuszne rezultaty.

Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia doskonałych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym genialnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zagwarantuje ochronę delikatnego szkła i porcelany.


EcoSilence Drive: konkretny, trwały, cichy i sprawny.

zastrzeżony napęd EcoSilence Drive™ zagwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników klasycznych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem gwarantuje uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.


Trzy razy szybsze zmywanie z stosownymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus.

Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,wspaniale umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu choćby do 66%, z zachowaniem wysokiej skuteczności zmywania. Starczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci trzeba czystych naczyń, np. Podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmywania.

Wymiennik ciepła: za każdym razem optymalna temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła zezwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w niezwykle higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając istotną liczba energii.


AquaSensor: olśniewająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam.

Specjalny detektor AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki czemu Twoje naczynia za każdym razem będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to konieczne.


Programy samoczynne najkorzystniejsze rezultaty zmywania przy najmniejszym koniecznym zużyciu zasobów.

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją wspaniałych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dostosowują parametry cyklu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura i czas płukania są dokładnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, jednocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch odnajdziemy od jednego do trzech programów automatycznych.


AquaStop to 100% dożywotnia gwarancja rekompensaty ewentualnych szkód.

System AquaStop stosowany w zmywarkach Bosch zapewnia bezusterkową ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę oraz zabezpieczeń wewnątrz. Pojawienie się wody w środku komory aktywuje detektor przy kranie, który zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Detektor zamyka też dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

czujnik załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń oszczędzając wodę i prąd.

Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyposażone zostały w czujniki mierzące minimalną, konieczną ilość wody w urządzeniu. Czujnik załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym by w zmywarce cyrkulowała nieznaczna niezbędna do wyśmienitego zmycia naczyń ilość wody gwarantuje on słuszny dobór parametrów nawet w przypadku połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.


Program szkło 40°: stanowczo delikatny program mycia zapewniający najkorzystniejsze efekty czyszczenia, optymalne suszenie i olśniewający lśnienie.

Nowy program szkło 40°C delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, jednocześnie zapewniając adekwatne warunki suszenia i zniewalający e rezultaty. Efekt ten jest osiągany poprzez obniżenie temperatury oraz wydłużenie czasu suszenia. W ten sposób kieliszki zyskają blask i nieskazitelną przejrzystość, zachowując dobrą kondycję o dużo dłużej.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.


System koszy VarioFlex zagwarantuje pokaźniejszą sprężystość załadunku górnego i dolnego kosza.

System koszy VarioFlex zagwarantuje idealne użycie przestrzeni w zmywarce. Górny kosz obejmuje co najmniej cztery ruchome elementy (dwie składane półki na filiżanki i dwie standardowe półki). W dolnyum koszu moze znaleźć się aż do sześciu ruchomych elementów z łatwością wygospodarować miejsce na większe garnki i talerze.


Dzięki technologii ochrony szkła urządzenie szczególnie delikatnie obchodzi się ze wszystkimi szklanymi naczyniami.

Ponieważ miękka sprawia korozję szkła, zmywarki firmy Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki czy delikatna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską i w odpowiednich warunkach.


Funkcja Higiena Plus: suszenie w wyższych temperaturach zapewnia najywyższy poziom higieny.

Zmywarki ActiveWater wyekwipowane w funkcję Higiena Plus oferują najwyższą higienę zmywania naczyń.bakterii. Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego i suszenia, funkcja ta gwarantuje naczyniom nie tylko lśnienie,również niemal sterylną czystość. Można ją dołączyć jako opcję do każdego dłuższego programu zmywania. Higiena Plus stanowi tym samym perfekcyjne rozwiązanie dla rodziców niepokaźnych dzieci oraz alergików.


SuperSilence: wyjątkowo ciche działanie na poziomie zaledwie 40–45 dB.

System elektronicznego sterowania pracą silnika i dużo rozwiązań ograniczających hałas zapewniają wyjątkowo ciche działanie zmywarek SuperSilence. Dzięki czemu nieprzeciętnie sprawdzają się jednocześnie w kuchniach z jadalnią, jak i w otwartych pomieszczeniach.

produkt
firma
Kod producenta
SPI46IS01E
EAN
4242005061358
informacje podstawowe Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Zintegrowany
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje
Elektroniczne
Programy
60 min. 65°C
Auto 45°C - 65°C
Cichy
Czyszczenie
Eco 50°C
Garnki
Szkło 40°C
Programy specjalne
Suszenie extra
Vario Speed Plus
Temperatury Kosz
Składane półki
Kosz na sztućce
Składane półki
atrybuty Woda technologiczne Wyposażenie
Blacha broniąca blat przed parą
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezawaryjna opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu poprzez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte powiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.