Bosch SPV46IX03 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bosch SPV46IX03 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1634.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Zmywarka BOSCH SPV46IX03E | ODBIERZ NAWET 1000 ZŁ PREMII! DARMOWY TRANSPORT
1634.98
ELECTRO.pl
Zmywarka BOSCH SPV46IX03E
1699.00
Media Expert

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy

Opis

Wyjkątkowo cicha zmywarka SuperSilence z programem Cichym,formuje w domu dodatkową strefę ciszy.
  • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca precyzyjne suszenie trudno schnących naczyń.
  • Program Cichy: cichsza praca zmywarki aniżeli w programie referencyjnym aż o 2dB.
  • System koszy VarioFlex: zwięszkona rozciągliwość załadunku dzięki ruchomym elementom w dolnym i górnym koszu.
  • Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
  • InfoLight: czerwone światło wyświetlane na podłodze przed zmywarką zawiadamiające czy urządzenie jest włączone czy wyłączone.


technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza produktywność.

innowacyjna technika zapewniając maksymalną wydajność oraz naturalne płukanie z wspaniałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na produktywniejszy przepływ wody.


DuoPower: delikatne czyszczenie, optymalne rezultaty.

Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia wspaniałych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym wyśmienicie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany.


EcoSilence Drive: potężny, trwały, cichy i wydajny.

opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zagwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem.


Oszczędne zarządzanie wodą: stosowne czyszczenie przy niskim zużyciu wody.

Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć drobne zużycie zasobów na każdy proces zmywania. Przykładowo zmywarka ActiveWater Eco zużywa zaledwie 6,5 litra wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego czyszczenia.


Trzy razy szybsze zmywanie z trafnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus.

Możesz zastosować funkcji VarioSpeed Plus,rewelacyjnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu nawet do 66%, z zachowaniem wysokiej efektywności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy potrzebujesz czystych naczyń, np. Podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania.


Wymiennik ciepła: za każdym razem stosowna temperatura wody, żeby najlepiej dbać o Twoje naczynia.

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła pozwalają na wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając znaczną liczba energii.


AquaSensor: oszałamiająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam.

Specjalny czujka AquaSensor wielokrotnie w trakcie jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki temu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej aniżeli to niezbędne.


Programy automatyczne najlepsze rezultaty zmywania przy najmniejszym koniecznym zużyciu zasobów.

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją nieprzeciętnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy automatycznie dostosowują właściwości procesu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura oraz czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki temu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch znajdziemy od jednego do trzech programów samoczynnych.


AquaStop to 100% dożywotnia gwarancja rekompensaty ewentualnych szkód.

System AquaStop używany w zmywarkach Bosch gwarantuje bezusterkową ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę, a także zabezpieczeń we wnętrzu. Pojawienie się wody we wnętrzu komory aktywuje czujka przy kranie, który zamyka jej dopływ, zapobiegając wyciekowi. Czujka zamyka też dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).


czujka załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń oszczędzając wodę i prąd.

Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyposażone zostały w czujniki mierzące minimalną, niezbędną liczba wody w urządzeniu. Detektor załadunku dozuje wodę stosownie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym żeby w zmywarce cyrkulowała znikoma potrzebna do świetnego zmycia naczyń ilość wody zagwarantuje on słuszny dobór parametrów nawet w sytuacji połowicznego albo częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.


Program szkło 40°: stanowczo delikatny program mycia zapewniający najlepsze efekty czyszczenia, słuszne suszenie i zniewalający połysk.

Nowy program szkło 40°C delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, równocześnie gwarantując słuszne warunki suszenia i zachwycający e rezultaty. Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury i wydłużenie czasu suszenia. W ten sposób kieliszki zyskają lśnienie i perfekcyjną przezroczystość, zachowując dobrą kondycję o sporo dłużej.


Łatwe planowanie czasu startu zmywania

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.


InfoLight — czerwona wiązka światła sprawia, że jesteś na bieżąco.

Aktywność zmywarki informuje czerwona wiązka światła emitowana na podłogę podczas pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia by sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.


System koszy VarioFlex zagwarantuje pokaźniejszą sprężystość załadunku górnego i dolnego kosza.

System koszy VarioFlex gwarantuje nieprzeciętne użycie przestrzeni w zmywarce. Górny kosz obejmuje co najmniej cztery ruchome komponenty (dwie składane półki na filiżanki i dwie standardowe półki). W dolnyum koszu moze znaleźć się aż do sześciu ruchomych składników łatwo wygospodarować miejsce na pokaźniejsze garnki i talerze.


Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, choćby przy pełnym załadunku.

System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dobraniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 przeróżnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.


Dzięki technologii ochrony szkła urządzenie nad wyraz delikatnie obchodzi się ze wszystkimi szklanymi naczyniami.

Ponieważ miękka powoduje korozję szkła, zmywarki marki Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki czemu cenne kieliszki czy delikatna porcelana są zawsze zmywane ze szczególną troską i w stosownych warunkach.


Funkcja Higiena Plus: suszenie w wyższych temperaturach gwarantuje najywyższy poziom higieny.

Zmywarki ActiveWater zaopatrzone w funkcję Higiena Plus oferują najwyższą higienę zmywania naczyń.bakterii. Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego i suszenia, funkcja ta gwarantuje naczyniom nie tylko połysk,ponadto niemal sterylną czystość. Można ją dołączyć jako opcję do każdego dłuższego programu zmywania. Higiena Plus stanowi tym samym doskonałe rozwiązanie dla rodziców niedużych dzieci i alergików.


SuperSilence: wyjątkowo ciche działanie na poziomie zaledwie 40–45 dB.

System elektronicznego sterowania pracą silnika i sporo rozwiązań obniżających hałas gwarantują wyjątkowo ciche działanie zmywarek SuperSilence. Dzięki temu perfekcyjnie sprawdzają się zarówno w kuchniach z jadalnią, jak i w otwartych pomieszczeniach.


produkt
producent
Kod producenta
SPV46IX03E
EAN
4242005068555
Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Ukryty
Zintegrowany
Sygnał dźwiękowy
Sygnał zakończenia programu
Wskaźnik pozostałego czasu
Wskaźnik pracy wyświetlany na podłodze
wyświetlacz elektroniczny
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje
Elektroniczne
Programy
60 min. 65°C
Auto 45°C - 65°C
Cichy
Czyszczenie
Eco 50°C
Garnki
Szkło 40°C
Programy specjalne
Hygiene Plus
Suszenie extra
Vario Speed Plus
Temperatury
40/45/50/65/70
Kosz
Półki na filiżanki
Składane półki
Uchwyt na noże
Kosz na sztućce
Składane półki
cechy Woda techniczne Wyposażenie
Blacha chroniąca blat przed parą
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 191 534
Opis:
bezusterkowa opieka serwisowa.Masz problem? Skontaktuj się z nami!Infolinia serwisowa czynna jest 7 dni w tygodniu poprzez 24 godziny.801 191 534Gwarancja BOSCH:Elektronarzędzia i przyrządy pomiaroweprofesjonalne z linii Bosch Niebieski mogą zostaćobjęte powiększoną 36-miesięczną gwarancją, podwarunkiem dokonania ich rejestracji na stronieinternetowej www.bosch-gwarancja.pl w ciągu 30dni od daty zakupu.