Bosch SPV66TX00 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Bosch SPV66TX00 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1979.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
BOSCH SPV 66TX00E
1979.00
Neonet.pl
Zmywarka BOSCH SPV66TX00E
2199.99
Media Expert

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 44 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 10 kpl. naczyń
Zużycie wody 9.5 l
Ilość programów 6
Poziom hałasu 44 dB

Opis

Wyjkątkowo cicha zmywarka SuperSilence z programem Cichym,stwarza w domu uzupełniającą strefę ciszy.
 • Suszenie Extra: funkcja dodatkowa wpomagająca dokładne suszenie trudno schnących naczyń.
 • Program Cichy: cichsza praca zmywarki aniżeli w programie referencyjnym aż o 2dB.
 • System koszy VarioFlex Pro z szufladą Vario3 Pro: maksymalna możliwość dobrania wnętrza zmywarki na wszystkich trzech stopniach do aktualnie zmywanego załadunku zaznaczona przy pomocy czerwonych składników w koszach.
 • Szkło 40°C: Program dedykowany do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
 • TimeLight: faza procesu programu i czas do jego zakończenia wyświetlany w wysokiej rozdzielczośći na podłodze przed zmywarką.
Najważniejsze atrybuty
Oszczędność i ekologia

Trzy razy szybsze zmywanie z optymalnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus.


Możesz wykorzystać funkcji VarioSpeed Plus,idealnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym realnym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu nawet do 66%, z zachowaniem wysokiej wydajności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy Ci trzeba czystych naczyń, np. Podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania.

Wymiennik ciepła: za każdym razem adekwatna temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia.


Zmywarki wyekwipowane w wymienniki ciepła bardzo subtelne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala także wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając pokaźną liczba energii.DuoPower: subtelne czyszczenie, trafne rezultaty.


Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia doskonałych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym idealnie błyszczące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zagwarantuje ochronę subtelnego szkła i porcelany.

EcoSilence Drive: konkretny, trwały, cichy i wydajny.


opatentowany napęd EcoSilence Drive™ zapewnia wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników tradycyjnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa mało energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem gwarantuje uzyskanie najkorzystniejszego rezultatu najmniejszym kosztem.technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza skuteczność.

postępowa technika gwarantując maksymalną efektywność, a także ekologiczne płukanie z perfekcyjnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej efektywności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na wydajniejszy przepływ wody.

Moc nieskomplikowane planowanie czasu startu zmywania


Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta powoduje, iż korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.sensor załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń oszczędzając wodę i prąd.


Zmywarki Bosch nastawione są na optymalizację zmywania, dlatego wyposażone pozostały w czujniki mierzące minimalną, potrzebną ilość wody w urządzeniu. Czujnik załadunku dozuje wodę optymalnie do ilości mytych naczyń, pamiętając o tym by w zmywarce cyrkulowała śladowa niezbędna do rewelacyjnego zmycia naczyń liczba wody zagwarantuje on stosowny wybór parametrów choćby w sytuacji połowicznego lub częściowego zapełnienia zmywarki, oszczędzając wodę i prąd.

AquaSensor: oszałamiająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania plam.


Specjalny czujka AquaSensor wielokrotnie podczas jednego mycia bada stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie. Dzięki czemu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niż to potrzebne.AquaStop to 100% dożywotnia gwarancja rekompensaty ewentualnych szkód.


System AquaStop stosowany w zmywarkach Bosch zagwarantuje bezusterkową ochronę przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i zabezpieczeń wewnątrz. Pojawienie się wody wewnątrz komory aktywuje sensor przy kranie, który zamyka jej dopływ, uniemożliwiając wyciekowi. Czujka zamyka także dopływ wody po zasygnalizowaniu nieszczelności węża. Zmywarki Bosch z systemem AquaStop objęte są gwarancją bezpieczeństwa dla Twojego domu (z klauzulą rekompensaty ewentualnych szkód).

Program szkło 40°: bardzo subtelny program mycia gwarantujący najkorzystniejsze efekty czyszczenia, adekwatne suszenie i olśniewający połysk.

Nowy program szkło 40°C finezyjnie czyści szklane naczynia, takie jak kryształowe kieliszki, równocześnie gwarantując trafne warunki suszenia i zniewalający e rezultaty. Efekt ten jest osiągany przez obniżenie temperatury oraz wydłużenie czasu suszenia. W ten sposób kieliszki zyskają lśnienie i perfekcyjną przezroczystość, zachowując prawidłową kondycję o mnóstwo dłużej.Programy samoczynne najlepsze rezultaty zmywania przy najmniejszym niezbędnym zużyciu zasobów.

Wszystkie programy auto dbają o ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją świetnych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej programy samoczynnie dostosowują atrybuty procesu pracy do faktycznych potrzeb. Zużycie wody, jej temperatura i czas płukania są precyzyjnie dobierane pod kątem stopnia zabrudzenia. Dzięki czemu można uzyskać najlepsze rezultaty, równocześnie oszczędzając wodę i energię. W większości zmywarek Bosch odnajdziemy od jednego do trzech programów samoczynnych.

Komfort Szuflada na sztućce Vario3 to iwiększa elastyczność załadunko udoskonalone zastosowanie przestrzeni.


najlepsze zmywarki ActiveWater mają wewnątrz jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro mieści wnęki na obfite akcesoria, takie jak np. Łyżki wazowe. Na dodatek, po jej obu stronach znajduje się też miejsce na mniejsze naczynia - choćby filiżanki do espresso. Trzeci poziom eliminuje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu. Zmywarki ActiveWater są bardzo pojemne, gwarantując miejsce choćby na 14 kompletów naczyń w sytuacji zmywarek 60 cm i 10 kompletów w sytuacji zmywarek 45 cm.EmotionLight: elegancja w środku dzięki specjalnemu układowi diod LED.


progresywny system EmotionLight został opracowany z myślą o najwyższych standardach w dziedzinie estetyki, sprawiając, że Twoje naczynia wyglądają naprawdę olśniewająco. Dwie diody LED umieszczone w ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki subtelnym, białym światłem zaraz po uchyleniu drzwi.

Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi.

Specjalny uchwyt do mycia szkła pozwala na bezpieczne układanie niezwykle wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.Regulacja wysokości górnego kosza aż do 5 cm na 3 stopniach, nawet przy pełnym załadunku.


System regulacji położenia górnego kosza, 3-stopniowy RackMatic, służy dopasowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala ustawić kosz na 3 różnorodnych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen.

TimeLight: skrupulatny czas pozostały do końca programu wyświetlany na podłodze.


Dzięki funkcji TimeLight na podłodze wyświetlają się informacje o wybranym programie, aktualnej fazie cyklu zmywania, a także czasie do jego zakończenia.


Zdrowie


Funkcja Higiena Plus: suszenie w wyższych temperaturach gwarantuje najywyższy poziom higieny.


Zmywarki ActiveWater zaopatrzone w funkcję Higiena Plus proponują najwyższą higienę zmywania naczyń.bakterii. Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego, a także suszenia, funkcja ta zagwarantuje naczyniom nie tylko blask,jeszcze niemal sterylną czystość. Można ją dołączyć jako opcję do każdego dłuższego programu zmywania. Higiena Plus stanowi tym samym nadzwyczajne rozwiązanie dla rodziców niedużych dzieci oraz alergików.

SuperSilence: szczególnie ciche działanie na poziomie zaledwie 40–45 dB.


System elektronicznego sterowania pracą silnika i mnóstwo rozwiązań ograniczających hałas bardzo ciche działanie zmywarek SuperSilence. Dzięki czemu wyśmienicie sprawdzają się równocześnie w kuchniach z jadalnią, jak i w otwartych pomieszczeniach.Dzięki technologii ochrony szkła urządzenie niezwykle subtelnie obchodzi się ze wszystkimi szklanymi naczyniami.

Ponieważ miękka powoduje korozję szkła, zmywarki marki Bosch z technologią ochrony szkła stale regulują stopień jej twardości. Dzięki temu cenne kieliszki czy subtelna porcelana są za każdym razem zmywane ze szczególną troską i w adekwatnych warunkach.

Dodatkowa informacja o produkcie

parametry techniczne

 • 10 kompletów naczyń
 • Klasa skuteczności energetycznej: A++ (na skali klasy produktywności energetycznej od A+++ do D)
 • Zużycie energii w programie Eco 50: 211 kWh/rok przy 280 cyklach zmywania po podłączeniu do zimnej wody. Zużycie energii uwzględnia funkcje stand-by.
 • Zużycie energii w programie Eco 50: 0.75 kWh
 • Zużycie energii off-mode / left-on mode: 0.1 W / 0.1 W
 • Zużycie wody w programie Eco 50: 2660 l/rok przy 280 cyklach standardowych w ciągu roku.
 • Zużycie wody w programie Eco 50: 9.5 l
 • Zużycie wody w programie Auto 45-65°C: od 7-16 l w zależności od poziomu zabrudzeń naczyń
 • Klasa sprawności suszenia: A
 • Poziom hałasu: 44 dB (re 1 pW)


Programy i funkcje

 • 6 Programów: Garnki 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Cichy 50 °C, Szkło 40 °C, Godzinny 65 °C
 • 3 Funkcje dopełniające: VarioSpeed Plus, Higiena Plus, Suszenie Extra
 • Czyszczenie Zmywarki - Program
 • 5 temperatur
 • Asystent Dozowania
 • EcoSilence Drive
 • DuoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu
 • Aqua-czujka, sensor załadunku
 • Wymiennik ciepła
 • technika naprzemiennego mycia
 • Elektroniczna regeneracja
 • progresywny 3-częściowy system filtrów
 • Materiał, z którego tworzona jest komora zmywarki: stal szlachetna
 • EmotionLight: białe
 • Obsługa od góry
 • ekran z informacją o czasie pozostałym do końca programu
 • Sygnał akustyczny końca programu
 • TimeLight
 • Wskaźniki w kolorze czerwonym
 • Programowanie czasu startu: 1-24 h
 • Wskaźnik braku soli na panelu
 • Wskaźnik braku nabłyszczacza na panelu


System koszy

 • System koszy VarioFlex Pro z oznaczeniem ruchomych komponentów
 • Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku
 • Kosze w kolorze srebrnym
 • 3 poziomowy Rackmatic
 • Składane półki w górnym koszu (3x)
 • Składane półki w dolnym koszu (4x)
 • Półka na filiżanki w górnym koszu
 • Półki na filiżanki w górnym koszu
 • Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu


Obsługa

 • AquaStop z gwarancją na cały czas używania produktu
 • EasyLock
 • Regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu
 • Blacha broniąca przed parą


wymiary

 • rozmiary urządzenia (WxSxG): 81.5 x 44.8 x 55 cm


dodatkowe informacje

informacje ogólne

Connectivity

Wzornictwo

wymiary i waga

Programy

Bezpieczeństwo

Parmetry eksploatacyjne

Podłączenie