Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU, SCE52M75EU promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU, SCE52M75EU oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2327.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Bosch Serie 6 SCE52M75EU 59,5cm
2327.00
OleOle!
Bosch Serie 6 SCE52M75EU 59,5cm
2599.00
RTV EURO AGD
Bosch Zmywarka modularna SCE52M75EU
2599.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Ilość programów 5
Rodzaj panelu zewnętrzny
Poziom hałasu 47 dB

Opis

Zmywarka Bosch SCE 52M75EU modułowa 60 cm 7 kplZmywarka ActiveWater do zabudowy modułowej o wysokości 60 cm: pozwala na większą rozciągliwość załadunku dzięki ulepszonemu wykorzystaniu przestrzeni zmywarki.

Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych. 7-segmentowy ekran: prezentuje czas pozostały do zakończenia programu oraz zawiadamia o braku nabłyszczacza i soli. Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i cichy silnik bezszczotkowy.

NAJWAŻNIEJSZE wariant: Do zabudowyKlasa skuteczności energetycznej: FZużycie energii na 100 cykli: 67 kWhZużycie wodny na cykl: 9 lPoziom hałasu: 47 dB(A)pojemność: 7 kompletów naczyńKlasa emisji hałasu: CCzas trwania programu: 3:55 (h:min)5 programów2 Funkcje specjalne: SpeedPerfect Plus, Higiena PlusProgramowanie czasu startu: 1-24 h Szkło 40°C: Program przeznaczony do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanychProgram Szkło 40° delikatnie myje szklanki, kufle a nawet delikatne, kryształowe kieliszki gwarantując adekwatne wysuszenie i połyskujący połysk.

To jest możliwe dzięki niższej temperaturze zmywania, dostosowanej temperaturze nabłyszczania i wydłużonej fazie suszenia. Bądź spokojny - Twoje delikatne naczynia będą bezpiecznie! Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.Bosch troszczy się zarówno o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów.

System bezpieczeństwa AquaStop gwarantuje bezawaryjną ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę i z zabezpieczeń we wnętrzu. Czujniki stale monitorują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze albo na płaszczu węża powoduje natychmiastowe zamkniecie jej dopływu.

Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu. Technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza sprawność.innowacyjna technika gwarantująca maksymalną efektywność, a także ekologiczne zmywanie z wyśmienitymi rezultatami.

Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania i wyższej efektywności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody i udoskonalone rezultaty zmywania.

Silnik EcoSilenceDrive™: wyjątkowo trwały, energooszczędny i nieprzeciętnie cichy silnik bezszczotkowy.Utrzymanie domu w czystości może być niełatwe. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe.

Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive proponują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z odpowiednio wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia.

dzisiaj można cieszyć się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto. Program samoczynny - wydajne zmywanie bez zgadywaniaProgram Auto gwarantuje optymalną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są precyzyjnie dopasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych przy pomocy czujników, co produktywne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

To oznacza, że z automatycznym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest potrzebne dla perfekcyjnych rezultatów zmywania. Adekwatny program dla najróżniejszego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

AquaSensor - doskonały rezultat zmywania bez zmarnowania nawet jednej kropli wody.Zmywarki Bosch posiadają całkowitą kontrolę nad całym procesem zmywania. Specjalny detektor AquaSensor bada wielokrotnie podczas jednego mycia stopień zabrudzenia wody i kontroluje jej zużycie.

dzięki czemu Twoje naczynia zawsze będą czyste, a urządzenie nie zużyje ani kropli wody więcej niż to konieczne. Timer: nietrudne planowanie czasu startu zmywaniaDzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czas jego rozpoczęcia.

Funkcja ta sprawia, iż korzystanie z urządzenia jest komfortowojsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy i w nocy. Wymiennik ciepła: za każdym razem stosowna temperatura wody, aby najlepiej dbać o Twoje naczynia.Zmywarki zaopatrzone w wymiennik ciepła umożliwiają wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany.

Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w szczególnie higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając pokaźną liczba energii.

Funkcja HigienaPlus: najwyższy standard poziomu higieny.Dla rodzin z niewielkimi dziećmi lub alergików, sterylna czystość może być szerokim wyzwaniem. Funkcja HigienaPlus zagwarantuje wysoki kanon higienicznego zmywania.

Włączana równolegle ze zwykłymi programami zmywania, funkcja ta zwiększa temperaturę płukania do 70°C i utrzymuje ją przez dziesięć minut,pousuwać pozostałe bakterie. Higieniczna czystość i brak zmartwień p