zmywarka modularna ske52m75eu marki Bosch promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem zmywarka modularna ske52m75eu marki Bosch oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1968.33 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Bosch Serie 6 SKE52M75EU 59,5cm
1968.33
OleOle!
Zmywarka do zabudowy BOSCH SKE52M75EU | Darmowa dostawa
2049.00
Sferis.pl
Bosch Serie 6 SKE52M75EU 59,5cm
2199.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Poziom hałasu 49 dB

Opis

Zmywarka ActiveWater do zabudowy modułowej o wysokości 45 cm: umożliwia obszerniejszą elastyczność załadunku dzięki udoskonalonemu wykorzystaniu przestrzeni zmywarki.

  • Szkło 40°C: Program asygnowany do delikatnego mycia i suszenia naczyń szklanych.
  • AquaStop: 100% dożywotnia gwarancja ochrony przed zalaniem mieszkania.
  • EcoSilence Drive: szczególnie ekonomiczy i cichy w używaniu, a do tego ekstremalnie wytrzymały silnik.
  • 10-lat gwarancji na przerdzewienie wnętrza zmywarki: nasza obietnica jakości.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody
Bosch troszczy się zarówno o stan naszych ubrań jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch zagwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu.

Nasza gwarancja jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań uniemożliwiających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom niemało lat spokoju. Warunkiem uzyskania dopełniającej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Programy automatyczne
W automatyczny sposób słuszną skuteczność zmywania. Zużycie i temperatura wody, a także czas płukania są dokładnie dobrane do poziomu zabrudzenia, co gwarantuje uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Zmywanie naczyń, ciche jak nigdy dotąd.
Utrzymanie domu w czystości może być skomplikowane. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z trafnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive gwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest jednakowo cicho, jak czysto.

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, obszerniejsza wydajność.
innowacyjna technologia gwarantując maksymalną produktywność, a także organiczne płukanie z nadzwyczajnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z starannie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej skuteczności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na efektywniejszy przepływ wody.

Ochrona szkła
Funkcja ochrony szkła zagwarantuje delikatne zmywanie szklanych i kruchych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki firmy Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w trafny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.