Candy CDI2T1047 promocja 2020

Cena1499.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 82 cm
Szerokość 44 cm
Głębokość 54 cm
Pojemność 10 kpl. naczyń
Ilość programów 7

Opis

Zmywarka Candy Zmywarka CANDY CDI 2T1047 o szerokości 45 cm w klasie energetycznej A++. Urządzenie posiada 7 programów zmywania i system Easy Click. Zmywarka może jednorazowo pomieścić 10 kompletów naczyń.

Roczne zużycie wody wynosi 2520 l, a energii 207 kWh. 7 programów Zmywarka CANDY CDI 2T1047 ma 7 programów zmywania takie jak: Program Intensywny: do najszczególniej zabrudzonych naczyń stołowych z zaschniętymi resztkami.

Program Normalny: do normalnie zabrudzonych wsadów, takich jak garnki, talerze, szkło stołowe, a także lekko zabrudzone patelnie. Program ECO: to charakterystyczny program nadający się do zmywania normalnie zabrudzonych naczyń stołowych, i jest to najmocniej skuteczny program pod względem zużycia energii i wody dla tego typu naczyń.

Program Szkło: delikatny do lekko zabrudzonych naczyń szklanych. Program powszedni: dla normlanie zabrudzonych naczyń (90 minut). Program szybki: do prędkiego zmywania lekko zabrudzonych naczyń (30 minut).

Program Namaczanie: do płukania naczyń, które posiadają być zmywane później. Funkcja express Korzystaj z funkcji Express i skróć czas zmywania średnio o 25%. Funkcja sprawia, że woda w zmywarce CANDY CDI 2T1047 w ostatniej fazie zmywania podgrzewa się szybciej, a suszenie naczyń trwa krócej.

Opóźniony start do 24h Funkcja zezwala na ustawienie dowolnej godziny, o której zmywarka CANDY CDI 2T1047 ma rozpocząć cykl zmywania, maksymalnie w odstępie 24 godzin. Nieprzeciętnie sprawdza się do ustawiania zmywarki przed snem tak, by rano naczynia były czyste i suche.

Przy okazji możesz ograniczyć rachunki za prąd, korzystając z taryfy nocnej. Połowa załadunku Wybierając funkcję 1/2 załadunku z poziomu panelu sterowania, ograniczasz zużycie wody nawet przy niepełnym załadunku.

teraz nie musisz czekać aż uzbiera się wystarczająco dużo naczyń, by uruchomić zmywanie. Zmywarka CANDY CDI 2T1047 będzie ekonomiczna nawet przy połowie załadunku. Easy click Podnoszenie i opuszczanie górnego kosza nie wymaga wysiłku, dzięki systemowi Easy Click w zmywarce CANDY CDI 2T1047.

Pozwala on na niezwykle prostą regulację koszy choćby przy pełnym załadunku. Starczy za pomocą dedykowanych rączek znajdujących się po bokach unieść lub zmniejszyć kosz do momentu wyraźnego kliknięcia. Aquastop Aquastop w zmywarce CANDY CDI 2T1047 zabezpiecza mieszkanie przed zalaniem w przypadku uszkodzonego węża, blokując dopływ wody.

dokładny elektrozawór dba o Twoje bezpieczeństwo choćby w trakcie Twojej nieobecności w mieszkaniu. Jest to funkcjonalna funkcjonalność zapobiegająca nieraz znacznym szkodom w Twoim i sąsiadów mieszkaniu....