Candy CDIM5146 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Candy CDIM5146 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1256.83 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
ZMYWARKA CANDY CDIM 5146 DARMOWY TRANSPORT
1256.83
ELECTRO.pl
Zmywarka CANDY CDIM5146. Klasa energetyczna A++
1399.00
MediaMarkt.pl
Zmywarka CANDY CDIM 5146
1399.00
Media Expert

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 82 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 57 cm
Pojemność 16 kpl. naczyń
Ilość programów 10

Opis

Zmywarka Candy Zmywarka CANDY CDIM 5146 o szerokości 59.8 cm w klasie energetycznej A++. Urządzenie ma funkcję express i system easy-click. Zmywarka może jednorazowo pomieścić 16 kompletów naczyń.

Roczne zużycie wody wynosi 2880 l, a energii 273 kWh. Funkcja Express Korzystaj z funkcji Express i skróć czas zmywania przeciętnie o 25%. Funkcja powoduje, że woda w zmywarce CANDY CDIM 5146 w ostatniej fazie zmywania podgrzewa się szybciej, a suszenie naczyń trwa krócej.

Opóźniony start do 24h Funkcja pozwala na ustawienie dowolnej godziny, o której zmywarka CANDY CDIM 5146 ma rozpocząć proces zmywania, maksymalnie w odstępie 24 godzin. Świetnie sprawdza się do ustawiania zmywarki przed snem tak, aby rano naczynia były czyste i suche.

Przy okazji możesz ograniczyć rachunki za prąd, korzystając z taryfy nocnej. Program nocny Bezszczotkowy silnik znamionuje się niezwykle cichą pracą i zapewnia akceptowalny poziom głośności pracy urządzenia nawet poprzez śpiące dzieci.

Przy programie nocnym zmywarka CANDY CDIM 5146 osiąga głośność 43 dB, co jest porównywalne do pracy lodówki. Uzupełniające korzyści płynące z korzystania z funkcji programu nocnego to niższa taryfa energetyczna.

teraz możesz spokojnie ustawić zmywanie przed snem, nie zakłócając nocnej ciszy i oszczędzając na rachunkach za prąd. 16 kompletów naczyń Aż 16 kompletów naczyń składających się w sumie ze 176 elementów za jednym razem? To możliwe dzięki zmywarce CANDY CDIM 5146.

Tak duża objętość pozwala zmieścić w zmywarce wszystkie naczynia po gotowaniu za jednym razem. Tym samym zmywarkę uruchamiasz raz dziennie lub rzadziej. Zmywaj skutecznie i oszczędnie w urządzeniu o wyjątkowo szerokiej objętości a zaoszczędzony czas i pieniądze przeznacz na przyjemności!

Easy Click Podnoszenie i opuszczanie górnego kosza nie wymaga wysiłku, dzięki systemowi Easy Click w zmywarce CANDY CDIM 5146. Pozwala on na bardzo prostą regulację koszy choćby przy pełnym załadunku.

wystarczy przy pomocy dedykowanych rączek znajdujących się po bokach unieść lub ograniczyć kosz do momentu wyraźnego kliknięcia. Maxiplate dzisiaj możesz myć w zmywarce CANDY CDIM 5146 wielkie naczynia i nieforemne garnki.

Kosz w wymiarze XXL i składane części kosza sprawiają, że zmieścisz w nich naczynia i półmiski o średnicy nawet 34,5 cm, a choćby ruszty do piekarnika. Od teraz obfite talerze np. Pod pizze nie są uciążliwe w myciu.

Dodatkowy trzeci kosz niezwykle funkcjonalny trzeci kosz dedykowany jest na niewiele znaczące akcesoria kuchenne, niewymiarowe sztućce, a także śladowe naczynia, takie jak filiżanki do espresso. Dzięki niemu maksymalnie wykorzystasz wnętrze zmywarki CANDY CDIM 5146, myjąc wszystkie potrzebne naczynia w jednym procesu.

Filtr samoczyszcący Na dnie zmywarki CANDY CDIM 5146 zamontowany jest filtr, pod którym znajduje się specjalna dysza, która w trakcie trwania procesu wytwarza strumień wody płuczący filtr. Dzięki temu rozwiązaniu w f...