Electrolux EES47320L promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Electrolux EES47320L oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1590.39 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Zmywarka ELECTROLUX EES47320L
1590.39
Avans.pl
ELECTROLUX EES47320L, QuickSelect
1599.00
Neonet.pl
Zmywarka ELECTROLUX EES47320L
2299.00
Media Expert

Parametry

Producent:Electrolux
Kategoria:Zmywarki do zabudowy

Opis

QuickSelect AirDry GlassCare Satelitarne ramię spryskujące Zmywarka QuickSelect AirDry EES47320L Zmywarka z intuicyjnym panelem QuickSelect samodzielnie dobiera program na podstawie preferencji czasowych.

wyposażona w system AirDry uchyla drzwi przed zakończeniem procesu, rozszerzając skuteczność suszenia. A dzięki zabezpieczeniom GlassCare zagwarantuje bezpieczeństwo delikatnego szkła podczas zmywania. POZNAJ NASZE ZMYWARKI Zmywarki QuickSelect Zmywarka, która mówi Twoim językiem - QuickSelect likwiduje problem zgadywania wyboru procesu zmywania.

Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać czas i uzupełniające opcje, a zmywarka zajmie się resztą. Twoje naczynia będą czyste i suche po każdym myciu. Technologia AirDry 3 razy ulepszone efekty suszenia* doskonale suche i pozbawione zacieków naczynia za każdym razem.

Bezpieczeństwo frontów i blatów kuchennych. *W porównaniu z suszeniem w zamkniętej zmywarce.**Potwierdzone testami odpowiadającymi 10-letniemu używaniu zmywarki. GlassCare najkorzystniejsza ochrona szkła z myślą o wyjątkowo cennych szklanych naczyniach.

Specjalny programGlassCare 45°nie powodujący szoku termicznego. RealLife® 3 razy udoskonalone efekty zmywaniaSatelitarne ramię spryskujące FlexiSpray w połączeniu z pięcioma poziomami natrysku zapewnia znakomitą produktywność zmywania.

Naczynia będą rewelacyjnie czyste niezależnie od ich ilości, a także stopnia zabrudzenia. Beam on Floor wyświetlacz podłogowy to sposób na zapewnienie ciszy i spokoju w Twojej kuchni. Zamiast emitować głośny sygnał dźwiękowy, który można przeoczyć wśród innych odgłosów, nasza zmywarka oznajmia o swym stanie, wyświetlając kolorową kropkę na podłodze.

Czerwoną w trakcie trwania procesu i zieloną po jego zakończeniu. Flexi Lift Dzięki dostosowywanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swoich największych talerzy i garnków.

AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem podczas każdego cyklu zmywania dopasowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń. Dzięki czemu zmywarka zużywa ich tylko potrzebną liczba, by naczynia były nieprzeciętnie czyste.

Bez marnowania wody, energii i czasu. Tylko błyszcząca czystość – za każdym razem. Klasa energetyczna Klasa energetyczna A+++ została dobrana do tej zmywarki, by zapewnić maksymalnią oszczędność niezbędnej energii, a także obniżyć zużycie wody.

Zawiasy Ślizgowe Zawiasy Perfect Fit, w które wyposażone są zmywarki Electrolux świetne dobranie zmywarki do każdych drzwi i cokołu bez widocznego wcięcia w cokole. 13 kompletów naczyń Zmywarka pomieści, aż do 13 kompletów naczyń.

Opóźnienie startu Zmywarka, która potrafi dostosować się do Twojego rozkładu zajęć. Dzięki funkcji opóźnienia rozpoczęcia programu można w dowolnej chwili włożyć do niej rzeczy i zaprogramować czas rozpoczęcia zmywania co godzinę, zależnie od swoich potrzeb.

Program szybki 30 min Program prędki pozwala zaoszczędzić czas i przygotować czysty zestaw naczyń w wypadku niezapowiedzianej wizyty. Satelitarne ramię spryskujące Pierwsze na rynku satelitarne ramię spryskujące zaimplementowane w naszej nowej zmywarce dotrze do każdego naczynia i każdego zakamarka.

postępowy system rozprowadzania wody zezwala na zmywanie naczyń umieszczonych w każdym miejscu zmywarki.