Electrolux ESF5533 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Electrolux ESF5533 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1309.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Zmywarka ELECTROLUX ESF5533LOW DARMOWY TRANSPORT
1309.00
ELECTRO.pl
-6%
Electrolux ESF5533LOW
1309.00
OleOle!
Electrolux ESF5533LOW
1399.00
RTV EURO AGD
Zmywarka ELECTROLUX ESF5533LOW
1399.00
Media Expert

Parametry

Producent:Electrolux
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 85 cm
Szerokość 60 cm
Głębokość 62 cm
Pojemność 13 kpl. naczyń
Ilość programów 6

Opis

AirDry AirDry technologia AirDry wykorzystuje naturalny obieg powietrza do zakończenia procesu suszenia. Samoczynnie otwiera drzwi na 10 cm w ostatniej części procesu, do czasu wyładowania zmywarki. Naturalny sposób na uzyskanie maksymalnego wysuszenia przy jednoczesnym efektywnym zredukowaniu kosztów energii.

FlexiLift FlexiLift Dzięki regulowanemu górnemu koszowi już nigdy nie będziesz miał problemu z włożeniem do zmywarki swoich największych talerzy i garnków. AutoFlex AutoFlex Program AutoFlex z inteligentnym czujnikiem w trakcie każdego procesu zmywania dopasowuje zużycie wody i energii do wielkości wsadu i stopnia zabrudzenia naczyń.

dzięki czemu zmywarka zużywa ich wyłącznie konieczną liczba, żeby naczynia były świetnie czyste. Bez marnowania wody, energii i czasu. Wyłącznie błyszcząca czystość – zawsze. Time Manager Time Manager Wkrótce masz podać kolację, a tu okazuje się, że nie masz wystarczającej liczby czystych talerzy, kieliszków lub sztućców? To żaden problem.

Funkcja kontroli czasu w tej zmywarce umożliwia skrócenie czasu trwania cyklu o połowę, więc naczynia mogą być zawsze umyte na czas. Program 30 min Program 30 min w sytuacji lekko zabrudzonych naczyń 30-minutowy niedługi program pozwoli Ci zaoszczędzić czas i uzyskać nieprzeciętne efekty zmywania.

samoczynne wyłączanie samoczynne wyłączanie Zmywarka zaopatrzony jest w specjalny system dzięki, któremu sama automatycznie wyłączy się po 30 min. Dzięki temu nie musisz się obawiać, iż gdy Cię nie będzie w domu zmywarka będzie pobierać energię.

Zmywarka wolnostojąca ESF5533LOW Wybierz odpowiednią funkcję i zmywaj tak jak lubisz! Masz pełną kontrolę nad urządzeniem, dzięki funkcji Time Manager umożliwiającej skrócenie czasu zmywania zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz.

Skorzystaj z technice AirDry, dzięki której w ostatniej fazie cyklu drzwi zmywarki automatycznie się otwierają, żeby w naturalny sposób wysuszyć naczynia do pełnej perfekcji. Szybkim sposobem na na czyste naczynia w zaledwie 30 minut jest niedługi program QuickPlus.

świetnie sprawdza się podczas przyjęć i rodzinnych spotkań! Maksymalną swobodę zmywania gwarantuje funkcja opóźnienia startu choćby o 24 godziny. Rewelacyjnie suche naczynia Dzięki nowej technice AirDry firmy Electrolux drzwi zmywarki otwierają się samoczynnie w ostatniej fazie procesu zmywania.

To naturalny sposób na genialne wysuszenie naczyń przy jednoczesnym pozbyciu się zacieków i obniżeniu zużycia energii. Teraz masz pewność, że gdy wyjmiesz naczynia ze zmywarki, będą one zupełnie suche i perfekcyjnie czyste FlexiLift Możliwość pełnej adaptacji wnętrza zmywarki pozwala dzięki podnoszonemu górnemu koszowi pomieścić nietypowe obszerne talerze i inne nietypowe naczynia.

Już nigdy nie będziesz mieć problemu z załadunkiem i skrupulatnym umyciem. Program 30 min Nie musisz włączać pełnego cyklu przy lekkich zabrudzeniach. Użyj 30-minutowego programu, aby zaoszczędzić cz...