Samsung DW60M6050 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Samsung DW60M6050 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1779.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Zmywarka SAMSUNG DW60M6050BB/EO
1779.00
Avans.pl
Zmywarka SAMSUNG DW60M6050BB/EO
1799.00
Media Expert
Zmywarka do zabudowy SAMSUNG DW60M6050BB
1819.00
Empik
Zmywarka do zabudowy DW60M6050BB/EO Samsung
1999.00
Leroy Merlin
Zmywarka SAMSUNG DW60M6050SS
1999.99
Avans.pl
Zmywarka SAMSUNG DW60M6050SS
1999.99
Media Expert

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 84 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 60 cm
Pojemność 14 kpl. naczyń
Zużycie wody 10.5 l
Ilość programów 7
Sterowanie elektroniczne
Poziom hałasu 44 dB

Opis

Zmywarka DW60M6050SS atrybuty i funkcje POZNAJ ZMYWARKĘ JESZCZE pokaźniejszA WYGODA PODSUMOWANIE w opakowaniu WARTO WIEDZIEĆ wybrane atrybuty Aqua Stop automatyczne zamknięcie zaworu wody przy nagłej awarii uniemożliwi wyciek wody z węża.

Drobiazg, który może sporo zmienić. Program ekspresowy wystarczy 60 minut, aby Twoje naczynia stały się czyste i suche. Doskonały program w przypadku lekkich zabrudzeń. Funkcja dezynfekcji naczyń Sterylnie czyste od zaraz dzięki podgrzaniu naczyń do wyjątkowo wysokiej temperatury.

Bezpieczne dla alergików, a także niemowląt. Komfort wykorzystywania Reguluj wysokość górnego kosza w zależności od tego jakie naczynia planujesz umyć. Wysokie garnki, talerze o niestandardowej średnicy? Żaden problem.

Połowa załadunku System umożliwia włączenie zmywarki wypełnionej w połowie naczyniami, dzięki temu ogranicza się zużycie wody, a także energii. Działaj ekologicznie. Klasa energetyczna A++ Klasa energetyczna A++, to mniejsze zużycie energii elektrycznej bez względu na to, jak nieraz zmywasz.

komfort stosowania Trzeci poziom zmywania. Sprężyście i skutecznie komfortowa, dodatkowa szuflada umieszczona nad górnym koszem ulepszone zagospodarowanie przestrzeni w zmywarce. W szufladzie zmieścisz nawet pokaźne ilości sztućców i przyborów kuchennych.

charakterystyczny koszyk znajdujący się w dolnej części urządzenia nie jest już niezbędny i na skutek czego masz więcej miejsca na naczynia. Regulacja wysokości górnego kosza. Maksimum możliwości użyteczne rozwiązanie pozwala na dostosowanie wnętrza zmywarki do wielkości naczyń przez regulację wysokości górnego kosza.

nawet niestandardowej wielkości talerze, półmiski czy deski do krojenia zmieścisz we wnętrzu zmywarki. Wysokość górnego kosza można prosto regulować w zakresie 5 cm, w górę i w dół. Funkcja połowy załadunku.

Działaj organicznie Z funkcją połowy załadunku nie musisz czekać na całkowite wypełnienie wszelkich koszy zmywarki. Oszczędzasz wodę, energię elektryczną i czas.Zmywarka Samsung dostosuje się do Twoich planów.

efektywna i produktywna. Zawsze czyste naczynia 3 źródła wody - zmywarka Samsung ma 3 poziomy ramion spryskujących: środkowe, dolne, a także górne 7 programów - zapewniają usunięcie każdego typu zabrudzeń ((Intensywny, automatyczny, Eko, Ekspresowy, szybki, Zmywanie wstępne, Delikatny) wydajność - pojemna komora pomieści aż 14 kompletów naczyń Funkcja dezynfekcji.

wyśmienita czystość i dbałość o zdrowie Kilkuminutowe utrzymanie wyjątkowo wysokiej temperatury zwalcza krzywdzące drobnoustroje pozostawiając naczyniasterylnie czyste. Podgrzanie wody do 70°C rozbija cząsteczki detergentu i pozwala na ich pełne usunięcie z umytych naczyń.

Funkcja dezynfekcji to wyśmienita czystość niezależnie od trwałości zabrudzeń. Oszczędność czasu. Program Ekspresowy 60-minutowy program ekspresowy sprawia, że Twoje naczynia staną się maksymalnie czyste i suche w szybkim tempie.

świetnie sprawdza się w przypadku mniejszych załadunków lekko zabrudzonych naczyń, które nie wymagają intensywnego czyszczenia. Filiżanki, sztućce i talerze w ciągu zaledwie 60 minut przejdą cały cykl mycia i suszenia.

Dla Twojej wygody. Program Auto Stawiasz na wygodę i komfort wykorzystywania? Wybierz program Auto, który dopasuje ustawienia na zapotrzebowania zmywania. Komplet czujników ocenia ilość naczyń, stopień zabrudzenia wody i optymalnie dozuje środki, ustala temperaturę i czas zmywania.

JESZCZE obszerniejszA WYGODA Pewność i komfort. Cichy tryb pracy Rozkoszuj się ciszą w swoim domu. Zmywarka Samsung to cichy pomocnik, który dzięki swoim funkcjom działa skutecznie, niepostrzeżenie. Ścianki urządzenia zostały tak wyciszone, aby jego praca nie zakłócała domowego wypoczynku.

Prosty i instynktowny panel sterowania. Czytelny ekran LED Dzięki sporemu, błękitnemu wyświetlaczowi LED szybko, choćby z dużej odległości, sprawdzisz status, pozostały czas i etap procesu zmywania. Możesz łatwo i bez wysiłku monitorować i kontrolować efektywność mycia.

Aqua Stop. Samoczynne odcięcie wody Zabezpiecz się przed przykrymi nieprzewidziankami. Funkcja Aqua Stop to mechanizm samoczynnego zamknięcia dopływu wody, który podczas awarii zapobiega jej przypadkowy wyciek z węża zmywarki.

drobny,stanowczy detal. Rysunek technologiczny A Szerokość: 598mm B Głębokość: 570mm C Wysokość: 815mm w opakowaniu PODSUMOWANIE POZNAJ atrybuty ZMYWARKI DW60M6050SS parametry zmywarki wariant Do zabudowy z odkrytym panelem ekran Dotykowy / Zewnętrznymetaliczny Trzecia szuflada Tak Składana półka na filiżanki Tak ZUŻYCIE Zużycie energii 266 kWh / rok Zużycie energii 0,93 kWh / cykl Roczne zużycie wody 2 940 l / rok Zużycie wody na cykl 10.5 l / cykl Klasa energetyczna A++ Klasa suszenia A panel sterujący kolor wyświetlacza Niebieski System filtracji wody (woda miękka) Tak PROGRAMY Delikatny Tak Eko Tak Intensywny Tak Ekspresowy Tak Zmywanie wstępne Tak samoczynny Tak szybki Tak dodatkowe FUNKCJE Regulacja wysokości górnego kosza Tak Blokada drzwi Tak Połowa załadunku Tak Opóźniony start Tak Wskaźnik braku soli i nabłyszczacza Tak Funkcja de