Siemens SN536S01 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Siemens SN536S01 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1838.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-42%
Zmywarka SIEMENS SN536S01KE
1838.00
Media Expert
SIEMENS SN536S01KE
1849.00
Neonet.pl
SIEMENS SN536S01NE
3169.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 57 cm
Pojemność 13 kpl. naczyń
Zużycie wody 9.5 l
Ilość programów 6
Poziom hałasu 46 dB

Opis

VarioSpeed Plus - 3x szybsze zmywanie i suszenie. Pokaźniejsza rozciągliwość załadunku dzięki wygodnemu systemowi koszy.

  • varioSpeed Plus - zmywanie i suszenie choćby do 3 razy szybsze.
  • Więcej sprężystości dla wygodniejszego załadunku dzięki koszom varioFlex oraz szufladzie na sztućce vario3.
  • Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dostosowując temperaturę i liczba pobieranejwody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.
  • szczególnie efektywne zmywanie w klasie skuteczności energetycznej A++.
  • aquaStop z dożywotnią gwarancją ochrony mieszkania przed zalaniem.

sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive.

Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej wydajności, niedługi czas trwania programów z słusznymi wynikami i przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. A poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega zużyciu.

unikatowa efektywność przy zaledwie 6,5 litra wody na zmywanie.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop®.
System bezpieczeństwa aquaStop® zapobiega wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy również z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia. Marka Siemens zagwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.

Po naciśnięciu przycisku Program auto sensor aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były znakomicie zmyte

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niewielkiego pojemnika przechwytującego. Precyzyjnie wymierzony strumień wody szybko ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, zapewniając optymalne rezultaty zmywania zawsze.

subtelny, bezpieczny i czysty: system glassCare.

System glassCare — obejmujący technikę ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła — umożliwia zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

pokaźniejsza rozciągliwość podczas załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza.

mnóstwo zmywarek marki Siemens wyposażono w gregulację wysokości górnego kosza, która pozwala na elastyczny załadunek naczyń o różnorodnej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy szerokie talerze na dole, możesz z łatwością pomieścić spore naczynia, dopasowując wysokość górnego kosza.

Wkładanie sporej liczby naczyń jest proste:
Kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość górnego kosza można z łatwością regulować w trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, szczególnie w przypadku pokaźnych garnków czy talerzy.

Nie tylko na sztućce,nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet drobne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, jest teraz miejsce na łącznie 14 standardowych kompletów.

Zmywaj i susz trzy razy szybciej: varioSpeed Plus.
Naciskając przycisk varioSpeed Plus, skracasz czas mycia choćby o 66%*. Skrócony czas jest natychmiast pokazywany na wyświetlaczu pozostałego czasu. W rezultacie Twoje naczynia są za każdym razem olśniewająco czyste i suche w najkrótszym realnym czasie. * Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i prędkiego zmywania.

produkt
marka
EAN
4242003787250
dane podstawowe Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Wskaźnik pozostałego czasu
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje
Elektroniczne
Programy
60 min. 65°C
Auto 45°C - 65°C
Eco 50°C
Garnki
Szkło 40°C
Programy specjalne
Suszenie extra
Turbo Speed
Vario Speed Plus
Temperatury Kosz
Półki na filiżanki
Składane półki
Składane półki
atrybuty Woda techniczne
Blacha chroniąca blat przed parą
Blacha broniąca przed parą
zastosowane technologie
Wyposażenie
Blacha chroniąca blat przed parą
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)