Siemens SN536S03 promocja 2021

Cena2149.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 57 cm
Pojemność 13 kpl. naczyń
Ilość programów 6

Opis

SN536S03IE Zmywarka

produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive

Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej produktywności, krótki czas trwania programów z trafnymi wynikami i przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. A poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega zużyciu.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop®
System bezpieczeństwa aquaStop® uniemożliwia wszystkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku w środku urządzenia. Firma Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były świetnie zmyte

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do małego pojemnika przechwytującego. Precyzyjnie wymierzony strumień wody ekspresowo ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, gwarantując stosowne rezultaty zmywania zawsze.

nad wyraz suche naczynia: Suszenie Ekstra
Jeśli Jeżeli chcesz zmyć i wysuszyć dużo plastikowych naczyń, wybierz funkcję Suszenie Ekstra producenta Siemens. Program ten ustawia wyższe temperatury w procesie suszenia i wydłuża fazę suszenia. Każde plastikowe naczynie będzie nieprzeciętnie wysuszone.

subtelny, bezpieczny i czysty: system glassCare
System glassCare — obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, finezyjny program i wymiennik ciepła — zezwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

większa sprężystość w trakcie załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza
niemało zmywarek firmy Siemens wyposażono w gregulację wysokości górnego kosza, która umożliwia elastyczny załadunek naczyń o najróżniejszej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy pokaźne talerze na dole, możesz prosto pomieścić spore naczynia, dopasowując wysokość górnego kosza.

finezyjność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: intensiveZone
dobór funkcji intensiveZone powiększa ciśnienie natrysku, aby uporać się z niezwykle brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Wkładanie wielkiej liczby naczyń jest proste
Kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość górnego kosza można z łatwością regulować w trzech poziomach. Dzięki temu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, nad wyraz w sytuacji obszernych garnków czy talerzy.

Zmywaj i susz trzy razy szybciej: varioSpeed Plus
Naciskając przycisk varioSpeed Plus, skracasz czas mycia choćby o 66%*. Skrócony czas jest natychmiast pokazywany na wyświetlaczu pozostałego czasu. Na skutek czego Twoje naczynia są zawsze zachwycająco czyste i suche w najkrótszym możliwym czasie.
* Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i prędkiego zmywania

produkt
firma
Kod producenta
SN536SO3IE
EAN
4242003762561
informacje podstawowe
metaliczny
Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Zintegrowany
Wskaźnik pozostałego czasu
wyświetlacz elektroniczny
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje Programy
60 min. 65°C
Auto 45°C - 65°C
Czyszczenie
Eco 50°C
Garnki
Szkło 40°C
Zmywanie wstępne
Programy specjalne
Suszenie extra
Vario Speed Plus
Temperatury Kosz
Półki na filiżanki
Składane półki
Uchwyt na noże
Kosz na sztućce
Składane półki
atrybuty Woda technologiczne Wyposażenie
Blacha broniąca blat przed parą
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)