Siemens SN615X00 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Siemens SN615X00 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1377.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
SIEMENS SN615X00AE
1377.00
Neonet.pl
-19%
SN615X00AE Zmywarka SIEMENS
1377.00
MediaMarkt.pl
Zmywarka SIEMENS SN615X00AE
1448.35
Avans.pl
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SN 615X00AE
1599.00
Sferis.pl
Zmywarka Siemens SN615X00AE
1639.00
Allegro.pl
Zmywarka SIEMENS SN615X00AE
1699.00
Media Expert

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 12 kpl. naczyń
Zużycie wody 11.7 l
Ilość programów 5
Poziom hałasu 48 dB

Opis

Szukasz bezusterkowego sprzętu prawidłowej jakości, biorąc typowo pod uwagę funkcjonalność i stosunek jakości do ceny? Zmywarki z iQ100 spełnią te wymagania z nawiązką. Ponadto, dzięki systemowi aquaStop, zapewniają 100% ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę.

poprzez cały czas eksploatacji urządzenia. Najważniejsze cechy urządzenia Klasa skuteczności energetycznej A+ Rekord szybkości Nie zalewamy – zmywanie pod ciągłą kontrolą Wzmacniamy siłę działania detergentów Informacja świetlna o aktywności zmywarki czujka najnowszej generacji kontrolujący pobieranie wody 10 lat gwarancji żeby uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych składników, stworzyliśmy efektywny system zapobiegania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy dopełniającej gwarancji na 10 lat.

Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia lub daty wydania urządzenia. 10 lat gwarancji by uwolnić użytkowników zmywarek od problemów związanych z korozją metalowych komponentów, stworzyliśmy sprawny system zapobiegania rdzewieniu wnętrza i na tej podstawie udzielamy dodatkowej gwarancji na 10 lat.

Warunkiem uzyskania gwarancji jest rejestracja online zmywarki w ciągu 8 tygodni od daty zakupu urządzenia lub daty wydania urządzenia. Szczegółowe zasady rejestracji i gwarancji dostępne są na stronie: www.siemens-home.bsh-group.com/pl/ 10-lat-gwarancji varioSpeed W modelach speedMatic jest do dyspozycji przydatna funkcja varioSpeed, która na życzenie stanowczo skraca czas trwania każdego programu*.

W ten sposób można zredukować czas zmywania i suszenia naczyń nawet do 66%, co nie oznacza jednak spadku jakości zmywania. Przy aktywnej funkcji varioSpeed program zadziała wydajnie jak za każdym razem, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

*Nie dotyczy zmywania wstępnego i programów krótkich varioSpeed W modelach speedMatic jest do dyspozycji przydatna funkcja varioSpeed, która na życzenie znacząco skraca czas trwania każdego programu*.

W ten sposób można zredukować czas zmywania i suszenia naczyń choćby do 66%, co nie oznacza jednak spadku jakości zmywania. Przy aktywnej funkcji varioSpeed program zadziała sprawnie jak zawsze, zachowując klasę A w kategorii zmywania i suszenia.

*Nie dotyczy zmywania wstępnego i programów niedługich Silnik iQdrive Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, niedługi czas trwania programów z adekwatnym efektem zmywania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega on zużyciu. Silnik iQdrive Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej wydajności, krótki czas trwania programów z słusznym wynikiem zmywania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie sta...