Siemens SR53HS76 promocja 2021

Cena2199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki do zabudowy

Opis

Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.Trzy razy szybciej, tak samo starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas cyklu.

zezwala na włączenie mycia flush turbo podczas trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect. Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja Home Connect nietrudne wybieranie programów i opcji oraz uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie.

dzięki temu można mieć zmyte naczynia starannie wtedy gdy to niezbędne. Easy StartEasy Start powoduje,używanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect.

Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Licznik TabletekLicznik Tabletek zapewnia pokaźniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz kontrolować ich pozostałą liczba z dowolnego miejsca w swym smartfonie.

Jeśli ilość tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home ConnectJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect oferuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej.

Za zgodą klienta obsługa klienta marki Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i potrzebna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik marki Siemens będzie doskonale przygotowany i posiadał wszystkie potrzebne części zamienne.

Gwarancja wygodnego i szybkiego myciaGwarancja komfortowego i szybkiego mycia: świeże wykwintne kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo elastycznej koncepcji, każdy składnik naczyń odnajdzie swoje miejsce.

Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort, a także varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens Nie tylko na sztućce,nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3.Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku.

Dzięki specjalnej konstrukcji zagwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet niewiele znaczące naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyposażona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 charakterystycznych kompletów naczyń.

Wkładanie wielkiej liczby naczyń jest proste:Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, stanowczo w przypadku sporych garnków czy talerzy.

Aplikacja Home ConnectŚwiat innowacji technologi...