Siemens SR615X00 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Siemens SR615X00 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1294.68 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Zmywarka SIEMENS SR615X00CE DARMOWY TRANSPORT
1294.68
ELECTRO.pl
Zmywarka SIEMENS SR615X00CE
1319.00
Media Expert

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 44 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 9 kpl. naczyń
Zużycie wody 8.5 l
Ilość programów 5
Poziom hałasu 48 dB

Opis

SR615X00CE Zmywarka
varioSpeed Plus choćby trzykrotnie szybsze mycie i suszenie; postępowa technologia działająca genialnie w każdym detelu.

- varioSpeed Plus - zmywanie i suszenie nawet do 3 razy szybsze.
- Niebieskie światło infoLight emitowane na podłogę w trakcie całego procesu zmywnia. Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie.
-dostosowywana wysokość górnego kosza pozwala znaleźć miejsce na szerokie naczynia.
- Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego cyklu zmywania dopasowując temperaturę i ilość pobieranejwody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.
- aquaStop z dożywotnią gwarancją ochrony mieszkania przed zalaniem.

Zmywaj i susz trzy razy szybciej: varioSpeed Plus.

Naciskając przycisk varioSpeed Plus, skracasz czas mycia choćby do 66%*. Skrócony czas jest natychmiast pokazywany na wyświetlaczu pozostałego czasu. Na skutek czego Twoje naczynia są zawsze olśniewająco czyste i suche w najkrótszym osiągalnym czasie. * Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i szybkiego zmywania.
Zdwojona sprawność zmywania: duoPower podwójne ramię zraszające.
Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie podwójne ramię zraszające pokrywa całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm. Zagwarantuje to trafne rozprowadzanie wody a tym samym bardziej produktywne zmywanie, a także oszałamiająco czyste naczynia.
skuteczny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej wydajności, niedługi czas trwania programów z stosownym konsekwencją zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.
Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niewielkiego pojemnika przechwytującego. Skrupulatnie wymierzony strumień wody prędko ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, gwarantując trafne rezultaty zmywania za każdym razem.
Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszelkiego typu uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy także z powodu wycieku wewnątrz urządzenia. Producent Siemens gwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

obszerniejsza rozciągliwość załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza.

niemało zmywarek firmy Siemens wyekwipowano w regulację wysokości górnego kosza, która umożliwia sprężysty załadunek naczyń o różnej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy obfite talerze na dole, możesz z łatwością pomieścić spore naczynia, dostosowując wysokość górnego kosza.
subtelny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, finezyjny program i wymiennik ciepła umożliwia zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.
optymalne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujnik aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były wyśmienicie zmyte przy śladowej niezbędnej na to ilości wody i energii.
EAN: 4242003821985
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: SR615X00CE
typ: Zabudowa
Panel sterujący: zintegrowany
liczba programów: 5
liczba temperatur: 4
pojemność: 9 kompletów
Zużycie wody: 8,5 L
Funkcje: Opóźniony start
Trzeci kosz: Nie
Programy zmywania: Garnki 70C
Poziom hałasu: 48 dB
Klasa energetyczna: A+
Kolor: Nie dotyczy
Wysokość: 81.5 cm
Szerokość: 44.8 cm
Głębokość: 55 cm
Waga: 29 kg
Pozostałe parametry: - Asystent Dozowania- Silnik iQdrive- duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu- aquaSensor, czujnik załadunku- Wymiennik ciepła- technologia naprzemiennego mycia- Elektroniczna regeneracja- progresywny 3-częściowy system filtrów- Obsługa od góry- Sygnał akustyczny na koniec programu