Siemens SR635X01 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Siemens SR635X01 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1279.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Zmywarka SIEMENS SR635X01IE DARMOWY TRANSPORT
1279.00
ELECTRO.pl
-17%
Zmywarka SIEMENS SR635X01IE
1279.00
Media Expert
Siemens SR635X01ME
1448.81
OleOle!
Siemens zmywarka SR635X01IE - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
1465.00
Mall.pl
Siemens SR635X01ME
1539.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 44 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 9 kpl. naczyń
Zużycie wody 8.5 l
Ilość programów 5
Sterowanie elektroniczne
Poziom hałasu 48 dB

Opis

SR635X01ME Zmywarka

Zmywaj i susz trzy razy szybciej: varioSpeed Plus

Naciskając przycisk varioSpeed Plus, skracasz czas mycia nawet do 66%*. Skrócony czas jest natychmiast pokazywany na wyświetlaczu pozostałego czasu. W efekcie Twoje naczynia są zawsze oszałamiająco czyste i suche w najkrótszym możliwym czasie. * Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i szybkiego zmywania.

Zdwojona produktywność zmywania: duoPower podwójne ramię zraszające
Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie podwójne ramię zraszające pokrywa całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm. Zagwarantuje to optymalne rozprowadzanie wody a tym samym bardziej sprawne zmywanie i oszałamiająco czyste naczynia.

sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, krótki czas trwania programów z słusznym efektem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Łatwy i elastyczny załadunek: kosze varioFlex

Górny kosz może być zaopatrzony w choćby trzy elementy składane, dzielone stopnie i dwa składane stelaże, a dolny kosz może posiadać aż cztery składane elementy. Gwarantuje to dużą sprężystość podczas załadunku. Ponadto uchwyty na obydwu koszach upraszczają ich wysuwanie.

Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3

Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby śladowe naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią zaopatrzona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 typowych kompletów naczyń.

Wkładanie obszernej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest zaopatrzony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, bardzo w sytuacji obfitych garnków czy talerzy.

subtelność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa intensywna
dobór funkcji intensiveZone zwiększa ciśnienie natrysku, żeby uporać się z niezwykle brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a finezyjne naczynia są nadal czyszczone w delikatny sposób.

Specjalista w delikatnym czyszczeniu: Program szkło 40°C
delikatne szklane naczynia wymagają szczególnej troski w trakcie czyszczenia. Nowy Program szkło 40°C marki Siemens pozostał specjalnie zaprojektowany, by spełnić te zapotrzebowania. Najpierw ostrożnie,starannie czyści kieliszki w niskiej temperaturze. Potem następuje faza suszenia, która pozostała specjalnie wydłużona, żeby zapewnić niezwykle finezyjne suszenie. Rezultaty są imponujące: lśniące szkło, którym możesz się radować wyraźnie dłużej.

niezwykle suche naczynia: Suszenie Extra
Jeśli Jeżeli chcesz zmyć i wysuszyć dużo plastikowych naczyń, wybierz funkcję Suszenie Extra firmy Siemens. Funkcja ta podnosi temperaturę w procesie suszenia i wydłuża jego fazę. Każde plastikowe naczynie będzie rewelacyjnie wysuszone.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do minimalnego pojemnika przechwytującego. Dokładnie wymierzony strumień wody ekspresowo ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, gwarantując trafne rezultaty zmywania zawsze.

pokaźniejsza elastyczność załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza
mnóstwo zmywarek firmy Siemens wyposażono w regulację wysokości górnego kosza, która umożliwia sprężysty załadunek naczyń o różnej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy spore talerze u dołu, możesz łatwo pomieścić znaczne naczynia, dopasowując wysokość górnego kosza.

finezyjny, bezpieczny i czysty: system glassCare
System glassCare obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła zezwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto
Po naciśnięciu przycisku Program auto sensor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były świetnie zmyte przy niewielkiej potrzebnej na to ilości wody i energii.


Pozostałe cechy

- Asystent Dozowania
- Silnik iQdrive
- duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu
- aquaSensor, czujka załadunku
- Wymiennik ciepła
- technologia naprzemiennego mycia
- Elektroniczna regeneracja
- progresywny 3-częściowy system filtrów
- Obsługa od góry