Siemens SR635X01 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Siemens SR635X01 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1278.02 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Zmywarka SIEMENS SR635X01IE | ODBIERZ DO 1000 ZŁ ZWROTU! DARMOWY TRANSPORT
1278.02
ELECTRO.pl
Zmywarka SIEMENS SR635X01ME | ODBIERZ DO 1000 ZŁ ZWROTU! DARMOWY TRANSPORT
1386.46
ELECTRO.pl
Siemens SR635X01ME
1386.46
OleOle!
Zmywarka SIEMENS SR635X01IE
1389.00
Media Expert
Zmywarka SIEMENS SR635X01ME
1499.00
Media Expert
Siemens SR635X01ME
1499.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Wysokość 81 cm
Szerokość 44 cm
Głębokość 55 cm
Pojemność 9 kpl. naczyń
Zużycie wody 8.5 l
Ilość programów 5
Sterowanie elektroniczne
Poziom hałasu 48 dB

Opis

SR635X01ME Zmywarka

Zmywaj i susz trzy razy szybciej: varioSpeed Plus

Naciskając przycisk varioSpeed Plus, skracasz czas mycia nawet do 66%*. Skrócony czas jest natychmiast pokazywany na wyświetlaczu pozostałego czasu. W efekcie Twoje naczynia są zawsze oszałamiająco czyste i suche w najkrótszym możliwym czasie. * Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i szybkiego zmywania.

Zdwojona produktywność zmywania: duoPower podwójne ramię zraszające
Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie podwójne ramię zraszające pokrywa całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm. Zagwarantuje to optymalne rozprowadzanie wody a tym samym bardziej sprawne zmywanie i oszałamiająco czyste naczynia.

sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, krótki czas trwania programów z słusznym efektem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Łatwy i elastyczny załadunek: kosze varioFlex

Górny kosz może być zaopatrzony w choćby trzy elementy składane, dzielone stopnie i dwa składane stelaże, a dolny kosz może posiadać aż cztery składane elementy. Gwarantuje to dużą sprężystość podczas załadunku. Ponadto uchwyty na obydwu koszach upraszczają ich wysuwanie.

Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3

Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby śladowe naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią zaopatrzona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 typowych kompletów naczyń.

Wkładanie obszernej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest zaopatrzony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można łatwo regulować na trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, bardzo w sytuacji obfitych garnków czy talerzy.

subtelność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa intensywna
dobór funkcji intensiveZone zwiększa ciśnienie natrysku, żeby uporać się z niezwykle brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a finezyjne naczynia są nadal czyszczone w delikatny sposób.

Specjalista w delikatnym czyszczeniu: Program szkło 40°C
delikatne szklane naczynia wymagają szczególnej troski w trakcie czyszczenia. Nowy Program szkło 40°C marki Siemens pozostał specjalnie zaprojektowany, by spełnić te zapotrzebowania. Najpierw ostrożnie,starannie czyści kieliszki w niskiej temperaturze. Potem następuje faza suszenia, która pozostała specjalnie wydłużona, żeby zapewnić niezwykle finezyjne suszenie. Rezultaty są imponujące: lśniące szkło, którym możesz się radować wyraźnie dłużej.

niezwykle suche naczynia: Suszenie Extra
Jeśli Jeżeli chcesz zmyć i wysuszyć dużo plastikowych naczyń, wybierz funkcję Suszenie Extra firmy Siemens. Funkcja ta podnosi temperaturę w procesie suszenia i wydłuża jego fazę. Każde plastikowe naczynie będzie rewelacyjnie wysuszone.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do minimalnego pojemnika przechwytującego. Dokładnie wymierzony strumień wody ekspresowo ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, gwarantując trafne rezultaty zmywania zawsze.

pokaźniejsza elastyczność załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza
mnóstwo zmywarek firmy Siemens wyposażono w regulację wysokości górnego kosza, która umożliwia sprężysty załadunek naczyń o różnej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy spore talerze u dołu, możesz łatwo pomieścić znaczne naczynia, dopasowując wysokość górnego kosza.

finezyjny, bezpieczny i czysty: system glassCare
System glassCare obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła zezwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto
Po naciśnięciu przycisku Program auto sensor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były świetnie zmyte przy niewielkiej potrzebnej na to ilości wody i energii.


Pozostałe cechy

- Asystent Dozowania
- Silnik iQdrive
- duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu
- aquaSensor, czujka załadunku
- Wymiennik ciepła
- technologia naprzemiennego mycia
- Elektroniczna regeneracja
- progresywny 3-częściowy system filtrów
- Obsługa od góry