Zmywarka do zabudowy BOSCH SMD6TCX00E (4242005278954) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Zmywarka do zabudowy BOSCH SMD6TCX00E (4242005278954) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 4399.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-21%
Zmywarka do zabudowy BOSCH SMD6TCX00E | Darmowa dostawa
4399.00
Sferis.pl
Bosch Zmywarka SMD6TCX00E
5549.00
Zadowolenie.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Zmywarki do zabudowy
Poziom hałasu 44 dB

Opis

nad wyraz energooszczędna zmywarka w najwyższej klasie energetycznej A, dzięki innowacyjnemu systemowi oszczędzania energii o wysokiej efektywności - perfekcyjne rezultaty bez kompromisów.

  • PerfectDry z technologią Zeolith: genialne suszenie przy mniejszym zużyciu energii, nawet w przypadku niełatwych do wysuszenia naczyń.
  • Klasa wydajności energetycznej A: nasza najmocniej energooszczędna zmywarka!
  • Kosze Flex: sprężyste i użyteczne rozwiązanie ułatwiające wyjmowanie.
  • Silence Plus: wyjątkowo cicha przy głosności na poziomie 44dB.
  • Home Connect: zdalny dostęp i kontrola urządzeń, który ułatwia każdy dzień.

Nr 1 w Europie
Lepiej jest stracić pieniądze niżeli zaufanie te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto firmy Bosch. Przez pokolenia AGD firmy Bosch wykonywały niezliczone czynności w równie niezliczonych domach, aby podarować swym właścicielom zaoszczędzony czas i podnieść jakość ich życia. Bosch jest dziś symbolem perfekcji w każdym detalu. Świetnie znany polskim konsumentom, postrzegany jako bezawaryjny i ekologiczny. Nic dziwnego, iż od lat jest najchętniej wybieraną marką w Europie w kategorii pokaźnego sprzętu.

PerfectDry: świetne suszenie przy mniejszym zużyciu energii
podczas wyjmowania ze zmywarki naczyń z tworzywa sztucznego czasem okazywało się, iż były jeszcze wilgotne i wymagały uzupełniającego wycierania ręcznego. Zmywarki PerfectDry z opatentowaną technologią Zeolith nastawione są na rewelacyjne suszenie. Zeolit to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie cyklu mycia i oddaje ciepło, a także suche powietrze podczas procesu suszenia. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technice Zeolith zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki tuż po zakończonym procesu przy mniejszym zużyciu energii. Zmywarka Bosch PerfectDry z technologią Zeolith i klasą energetyczną B w porównaniu z porównywalną zmywarką Bosch bez technice Zeolith i klasy energetycznej D.

Łatwe otwieranie bez uchwytu.
Asystent otwierania drzwi OpenAssist zezwala na zainstalowanie frontów meblowych bez uchwytu. Zmywarkę można prosto i wygodnie otworzyć poprzez delikatne naciśnięcie frontu choćby z zajętymi dłońmi. Impuls aktywuje zwolnienie zatrzasku i drzwi uchylają się łagodnie i cicho. Zabudowa bezuchwytowa, coraz bardziej modna, otwiera nowe możliwości przy aranżacji, sprzyjając bezproblemowemu wpasowaniu urządzenia w koncepcję zabudowy kuchni. To nie tylko nieprzeciętny fason, lecz i niezwykła łatwość obsługi.

Szuflada Vario3: teraz Twoja zmywarka ma wiecej możliwości.
Szuflada Vario3 to dodatkowy poziom w górnej części zmywarek. To doskonałe miejsce na sztućce i nieznaczne akcesoria kuchenne, takie jak łyżki wazowe czy trzepaczki, a choćby filiżanki do espresso. Dodatkowy poziom gwarantuje pokaźniejszą swobodę podczas załadunku zmywarki i więcej przestrzeni. Vario3 może zastąpić koszyk na sztućce, stwarzając miejsce na więcej kompletów naczyń w dolnym koszu. Vario3 - więcej możliwości!

Rackmatic: Regulacja wysokości górnego kosza.
System regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, służy dostosowaniu wnętrza do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na przeróżnych wysokościach, a wybraną pozycję można prosto zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki czemu możesz przystosować wnętrze do swoich potrzeb nawet dla wyjątkowo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu.

Wyjatkowo ciche zmywanie
Nikt nie lubi, gdy rozprasza go hałas. Dlatego, jeśli spokój i cisza są dla Ciebie ważne, zmywarka Silence Plus 44 dB jest rozwiązaniem. Jest wyjątkowo cicha, dzięki czemu w Twojej kuchni zapanuje spokój i cisza.

Program Cichy 50°C
Program Cichy 50°C pozwala umyć naczynia przy niewielkiej emisji hałasu, bez zakłócania spokojnej atmosfery domu. Zniża on głośność pracy urządzenia co najmniej 1,5 raza w stosunku do głośności programu referencyjnego Eco 50°C. Jest to szczególnie cenne w nocy, a także w domach z kuchnią otwartą na salon.

Zdalne sterowanie: Twoje urzadzenie Cię słucha.
Spraw, by zmywarka słuchała Twoich poleceń, gdy chcesz rozpocząć lub wstrzymać jej pracę, bądź rozpoznać aktualną fazę procesu zmywania. Twoja progresywna zmywarka ma możliwość sterowania głosowego, kompatybilnego z Alexa, Google Asystent.

Easy Start - rekomendacja dla każdego zmywania.
dobór właściwego programu zmywania może wydawać się czasem nieprzystępny, a zastosowanie nieodpowiedniego może skutkować niezadawalającym skutkiem. Aplikacja Home Connect przy pomocy funkcji Easy Start powoduje, że nie trzeba już zgadywać, jaki program będzie najlepszy. Jedyne co musisz zrobić, to wpisać stopień zabrudzenia, wariant i ilość naczyń. Aplikacja zarekomenduje optymalne ustawienie. Dzięki czemu możesz prosto wybrać właściwy program bezpośrednio z urządzenia przenośnego i uzyskiwać znakomite efekty zmywania, za każdym razem, cykl po cyklu.

Licznik tabletek
Brak tabletek do zmywarki to ostatnia rzecz o jakiej marzysz, kiedy musisz umyć naczynia. Licznik tabletek w aplikacji Home Connect śledzi ich zużycie i na podstawie Twojego ostatniego zakupu, oznajmia Cię poprzez automatyczne powiadomienie, kiedy zostanie ostatnich pięć tabletek. Nareszcie jest zmywarka, która sama troszczy się o siebie.

Powiadomienia push - jesteś zawsze na bieżąco dzięki Home Connect
Czekanie i ciągłe sprawdzanie, aż zmywarka skończy pracę, może stanowić stratę czasu i powodować zbędny stres. Aplikacja mobilna Home Connect uwolni Cię i pomoże Ci użyć wydajniej czas. Jeśli zechcesz, samoczynne powiadomienia push mogą być przesyłane ze zmywarki bezpośrednio na Twoje urządzenie przenośne, w komfortowy sposób powiadamiając Cię o bieżącym statusie programu zmywarki i dostarczać inne przydatne informacje. Wielozadaniowość w domu i poza nim właśnie stała się prostsza!

InfoLight czerwona wiązka światła powoduje, że jesteś na bieżąco.
Aktywność zmywarki zawiadamia czerwona wiązka światła emitowana na podłogę w trakcie pracy urządzenia. Po zakończeniu programu światło samoczynnie gaśnie. Dzięki temu nie trzeba uchylać drzwi urządzenia aby sprawdzić czy zmywarka zakończyła pracę.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody AquaStop.
Bosch troszczy się jednocześnie o czystość naszych naczyń jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System bezpieczeństwa AquaStop zagwarantuje bezusterkową ochronę domu przed zalaniem. Składa się z elektrozaworu na wężu doprowadzającym wodę oraz z zabezpieczeń we wnętrzu. Czujniki stale monitorują stan urządzenia, a niekontrolowane pojawienie się wody w komorze lub na płaszczu węża powoduje natychmiastowe zamkniecie jej dopływu. Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi poprzez wodę - przy każdym zmywaniu.

technika ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, pokaźniejsza wydajność.
progresywna technika zapewniająca maksymalną efektywność, a także organiczne zmywanie z świetnymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technice filtrów, szybszego nagrzewania, a także wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody i ulepszone rezultaty zmywania.

Silnik EcoSilenceDrive: wyjątkowo trwały, energooszczędny i nieporównanie cichy silnik bezszczotkowy.
Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zagwarantuje płynną i cichą pracę urządzenia. Dzisiaj można radować się domem, w którym jest tak samo cicho, jak czysto.

Nasza pewność jakości: 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wnętrza zmywarki przed przerdzewieniem.
Dzięki wdrożeniu prekursorskich rozwiązań zapobiegających przerdzewieniu wnętrza, możemy podarować użytkownikom niemało lat spokoju. Warunkiem uzyskania dodatkowej, 10-letniej gwarancji na przerdzewienie komory zmywark jest rejestracja zakupionej zmywarki online w ciągu 8 tygodni od zakupu na www.bosch-home.pl

Asystent Dozowania zagwarantuje słuszne rezultaty poprzez wydajne rozpuszczanie tabletki czyszczącej.
Asystent Dozowania służy optymalizacji działania tabletek do mycia naczyń. Tabletka spada prosto do specjalnego pojemnika w górnym koszu, w którym następuje jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Korzystnie wymieszany z wodą detergent działa na naczynia z pokaźniejszą siłą, gwarantując nieprzeciętny efekt zmywania każdego załadunku.

Program automatyczny - efektywne zmywanie bez zgadywania
Program Auto zapewnia adekwatną produktywność zmywania. Zużycie i temperatura wody i czas płukania są starannie dopasowane do poziomu zabrudzenia i załadunku sprawdzanych za pomocą czujników, co wydajne zmywanie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii. To oznacza, iż z samoczynnym programem zużyjesz tylko tyle wody, ile to jest niezbędne dla perfekcyjnych rezultatów zmywania. Odpowiedni program dla rozmaitego załadunku - za dotknięciem jednego przycisku.

Twoje ulubione połączenia programów i funkcji za dotknięciem jednego przycisku - opcja Favourite
Spraw, aby codzienne czynności stały się łatwiejsze i wykorzystuj pełnię możliwości swej smart zmywarki. Dzięki opcji Favourite zapisz ulubione kombinacje programów i funkcji dodatkowych. Zaprogramowane ustawienie można włączyć bezpośrednio na panelu sterującym zmywarki. Możesz zapamiętać określoną kombinację, na przykład połączenie funkcji ExtraDry - Suszenie Extra z programem Eco 50° i uruchomić zmywarkę jednym dotknięciem. Przy pomocy aplikacji Home Connect ze swojego smartfona możesz skonfigurowac mnóstwo programów Ulubione. Umyte naczynia tak jak Ty chcesz, dzięki opcji Ulubione - za jednym dotknięciem!