Beko DFN16410 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Beko DFN16410 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1049.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Zmywarka BEKO DFN16410X
1049.99
Media Expert
BEKO DFN16410W
1149.00
Neonet.pl
BEKO DFN16410S
1299.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Beko
Kategoria:Zmywarki
Zużycie wody 11 l
Szerokość 59 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 60 cm
Pojemność 14 kpl. naczyń
Sterowanie elektroniczne
Rodzaj panelu zewnętrzny
Ilość programów 6
Poziom hałasu 46 dB
Kolor biały, srebrny

Opis

DFN16410S Zmywarka

GlassShield

Jedną z flagowych i najszczególniej zaawansowanych funkcji zmywarek Beko jest technika GlassShield, która powstała z myślą o szklanych zastawach. Ze względu na ich delikatną naturę stworzyliśmy technikę, która nie tylko sprawnie broni wszelkie szklane naczynia,także 20-to krotnie wydłuża ich żywotność.

konkretne ramię przemywające

wzmocnione ramię przemywające w zmywarkach Beko skuteczniej rozprowadza wodę po wnętrzu urządzenia i dociera do wszystkich zakamarków radząc sobie z najbrudniejszymi naczyniami.

komfortowy dyspenser

Fast+
Funkcja Fast+ przyda Ci się, kiedy nie będziesz dysponować dużą ilością czasu. Po jej włączeniu proces zmywania przebiegnie znacznie szybciej, skracając się niemal 3 krotnie, przy zachowaniu maksymalnej wydajności.

Połowa załadunku
Nie musisz już czekać na zapełnienie całej zmywarki żeby ją uruchomić! Opcja dowolnego rozłożenia naczyń przy wykorzystaniu możliwości zmywania połowy wsadu zezwala na dowolne rozłożenie naczyń na górnym lub/i dolnym koszu.

Program samoczynny Allin1

Twoja zmywarka Beko automatycznie rozpozna, czy do zmywania używasz tabletki Allin1 - jeśli tak będzie, urządzenie samodzielnie wydłuży czas trwania programu zmywania, żeby w pełni użyć możliwości zastosowanego detergentu.

Silnik inwerterowy
Silnik inwerterowy to same mocne strony: niezawodność, cichsza praca, komfort i spokój w domu oraz niższy pobór energii. Najprościej mówiąc: więcej oszczędności w domowym budżecie.

11 litrów
Urządzenia Beko stawiają na ekologię i ekonomię użytkowania. Z tego powodu nasze zmywarki projektujemy tak, aby jeden cykl mycia zużywał jak najmniej wody przy zachowaniu najwyższej sprawności pracy. Modele oznaczone tą ikoną zużywają zaledwie
11 litrów wody podczas programu referencyjnego.

System Water Safe
System Water Safe to ochrona przez wypływem wody i zalaniem pomieszczania. W razie wycieku wody, dopływ wody do zmywarki odcinany jest automatycznie.

Klasa energetyczna A+ (od A+++ do D)
Produkty Beko posiadające klasę energetyczną A+ nie tylko przyczyniają się do podreperowania rodzinnego budżetu,również dbają o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niżeli identyczne modele w klasie A.

Klasa suszenia A
Dzięki progresywnemu systemowi suszenia zmywarki Beko uzyskują najwyższą klasę suszenia A!

Klasa zmywania A
Klasa zmywania A jest najkorzystniejszą klasą w swej kategorii wg standardów europejskich.

ekran elektroniczny
Nowy znaczny ekran w produktach Beko daje możliwość wyboru wielu funkcji i udoskonalone zarządzanie produktem. Ponadto wyświetlacz wspaniale wpisuje się w postępową estetykę artykułu.

46dB
Niski poziom hałasu generowany przez zmywarkę sprawia,świetnie nada się także do aneksów kuchennych i niepokaźnych mieszkań.

6 programów
Beko wie, iż życie potrafi zaskakiwać i nieraz zdarza się, że 2 czy 3 programy zmywania to zdecydowanie za niewiele. Nasi eksperci opracowali aż 6 przeróżnych programów zmywania, zezwalających lepiej uporać się z różnorodnymi rodzajami naczyń czy zabrudzeń.

Program Auto 45-65°C
Program Auto 45-65°C - samodzielnie dobiera parametry zmywania.

Program Mini 30
Program ten asygnowany jest do mycia lekko zabrudzonych naczyń oraz szkła. Mycie trwa 30 minut i odbywa się w temperaturze 35°C, oszczędzając czas i energię.

Regulacja wysokości półeczek na kubki
Funkcja ta oferuje maksymalne użycie przystępnej przestrzeni. Wysokie kubki i niższe filiżanki mogą być umieszczone np. Jedne na drugich.

pojemność 14 kompletów
Zmywarki o Extra obszerności zmieszczą choćby 14 kompletów naczyń.

HotAir
System suszenia gorącym powietrzem w kreatywny sposób wykorzystuje powietrze nagrzane po zmywaniu,skrupulatnie wysuszyć Twoje naczynia. Starczy, że na pewien czas pozostawisz je w urządzeniu po zakończeniu zmywania.

Zdejmowany blat
W wolnostojących produktach Beko istnieje możliwość fotografie blatu. Dzięki czemu, w jeszcze łatwiejszy sposób możesz zagospodarować przestrzeń w swej kuchni i łazience.

Auto OFF
Po zakończonym procesu mycia zmywarka samoczynnie wyłączy się, tym samym oszczędzając energię elektryczną i rozszerzając bezpieczeństwo wykorzystywania.