Candy CDCP6 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Candy CDCP6 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 969.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
CANDY CDCP 6/E
969.00
Neonet.pl
Zmywarka Candy CDCP 6 E-S srebrny
1024.00
BestStore.pl - Wszystkie Marki Jeden Sklep

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Zmywarki
Szerokość 55 cm
Wysokość 43 cm
Głębokość 50 cm
Pojemność 6 kpl. naczyń
Ilość programów 5
Poziom hałasu 51 dB
Kolor biały, srebrny

Opis

Zgrabna i stylowa Wysokiej jakości zmywarka CANDY CDCP 6/E wolnostojąca odznacza się znikomymi wymiarami i obszernymi możliwościami. Dzięki niej można zaoszczędzić czas, energię i miejsce. Urządzenie myje naczynia z dużą produktywnością, a dzięki śladowym rozmiarom: 43.8 cm wysokości, 55 cm szerokości i 50 cm głębokości spełni oczekiwania choćby w niepokaźnej kuchni.

w sytuacji gdy nie ma możliwości klasycznego ustawienia zmywarki, ten model można z powodzeniem ustawić w dowolnym miejscu na blacie. Jest genialna dla osób, które mają ograniczoną przestrzeń w kuchni, a także dla par, osób które często jedzą na mieście bądź nieraz przeprowadzających się.

Design Prosty design zmywarki CANDY CDCP 6/E jest stylowy i zarazem ergonomiczny, biała obudowa jest uniwersalna, pasuje do niemal każdego stylu aranżacji wnętrza. Panel sterowania z elektronicznymi przyciskami znajduje się na czarnym pasie, który dodaje charakteru.

komfortowa i sprężysta choćby tak kompaktowa zmywarka CANDY CDCP 6/E słynie z bezawaryjnego i produktywnego mycia i komfortowych programów. Aż sześć programów zmywania różni się od siebie temperaturą i czasem mycia i zużyciem wody i energii.

Najkrótszy program, prędki, potrzebuje jedynie 30 minut i 6 litrów wody, aby umyć lekko zabrudzone naczynia. Typowy program Eco trwa 195 minut i zużywa jedynie 6,5 litra wody, a także 0.61 kWh. Można także wybrać tryb intensywny, który poradzi sobie choćby z zaschniętymi zabrudzeniami, normalny, do szkła, a także program daily.

Temperatura mycia w programach zmywarki CDCP 6/E wynosi od 40°C do 70°C. 6 kompletów Sprytne rozwiązania umożliwiają umycie aż sześciu kompletów naczyń równocześnie w zmywarce CANDY CDCP 6/E. Rozkładane elementy w szarym koszu pozwalają na umieszczenie mniejszych części zastawy, na przykład filiżanek, nad mniejszymi talerzami.

Kosz ma zabezpieczenie, które chroni je przed nagłym, całkowitym wyciągnięciem. Dodatkowym udogodnieniem jest opcja opóźnienia startu mycia. W prosty sposób można ustawić czas opóźnienia, przystępne są trzy opcje: 2, 4 lub 8 godzin.

Energooszczędna i organiczna Dzięki zmywarce Candy CDCP 6/E można efektownie myć naczynia oszczędzając energię i zużycie wody. Model pokazuje klasę energetyczną A+ przy klasie produktywności zmywania A.

Suszenie jest kondensacyjne, jego klasa to także A. Całkowite roczne zużycie energii wynosi 174 kWh, a zużycie wody – 1960 litrów. Energooszczędność i niskie zużycie wody ma znaczne mocne strony: nie obciąża budżetu domowego i jest ekologiczne.

Prosta w obsłudze i Gwarancja Zewnętrzny panel sterowania zmywarki jest sterowany elektronicznie. Przyciski są czytelne, z łatwością wybrać stosowne programy i opcje, a następnie włączyć urządzenie. W dodatku, w panelu znajdują się wskaźniki, które informują o braku soli, a także braku nabłyszczacza.

Zakończenie mycia jest oznaczane sygnałem dźwiękowym. Mieszkańcy mogą swobodnie fu...