Candy CDP2D1145 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Candy CDP2D1145 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1249.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Candy CDP 2D1145W
1249.00
RTV EURO AGD
Candy CDP 2D1145W
1249.00
OleOle!

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Zmywarki
Szerokość 44 cm
Wysokość 85 cm
Głębokość 61 cm
Pojemność 11 kpl. naczyń
Ilość programów 7
Kolor srebrny

Opis

Zmywarka Candy Zmywarka CANDY CDP 2D1145W o szerokości 45 cm w klasie energetycznej A++. Urządzenie ma 7 programów zmywania oraz funkcję Express, która pozwala skrócić czas zmywania o 25%.

Zmywarka może jednorazowo pomieścić 11 kompletów naczyń. Roczne zużycie wody wynosi 2240 litrów, a energii wynosi 225 kWh. 7 programów Zmywarka CANDY CDP 2D1145W posiada aż 7 programów zmywania, które możesz wybrać w zależności od intesywności zabrudzenia naczyń: Program Intensywny: do najbardziej zabrudzonych naczyń stołowych z zaschniętymi resztkami.

Program Normalny: do normalnie zabrudzonych wsadów, takich jak garnki, talerze, szkło stołowe i lekko zabrudzone patelnie. Program ECO: to charakterystyczny program nadający się do zmywania normalnie zabrudzonych naczyń stołowych, i jest to najszczególniej sprawny program pod względem zużycia energii i wody dla tego typu naczyń.

Program Szkło: delikatny do lekko zabrudzonych naczyń szklanych. Program codzienny: dla normlanie zabrudzonych naczyń (90 minut). Program prędki: do prędkiego zmywania lekko zabrudzonych naczyń (30 minut).

Program Namaczanie: do płukania naczyń, które mają być zmywane później. Funkcja Express Korzystaj z funkcji Express i skróć czas zmywania przeciętnie o 25%. Funkcja sprawia, że woda w zmywarce CANDY CDP 2D1145W w ostatniej fazie zmywania podgrzewa się szybciej, a suszenie naczyń trwa krócej.

Opóźniony start do 24h Funkcja pozwala na ustawienie dowolnej godziny, o której zmywarka CANDY CDP 2D1145W ma rozpocząć cykl zmywania, maksymalnie w odstępie 24 godzin. Wyśmienicie sprawdza się do ustawiania zmywarki przed snem tak, by rano naczynia były czyste i suche.

Przy okazji możesz ograniczyć rachunki za prąd, korzystając z taryfy nocnej. Cicha praca Zmywarka CANDY CDP 2D1145W zagwarantuje akceptowalny poziom głośności pracy urządzenia nawet poprzez śpiące dzieci. Nie zakłóca rozmów domowników ani uruchomionego odbiornika tv.

11 kompletów naczyń w zmywarce 45 cm Jest to pierwsza na świecie zmywarka SLIM, która może sprawnie myć w skuteczny sposób aż 11 kompletów naczyń, gdzie każdy z nich składa się z 11 komponentów! To rekordowy załadunek w tak wąskiej zmywarce CANDY CDP 2D1145W.

Dodatkowy trzeci kosz istotnie praktyczny trzeci kosz asygnowany jest na nieduże akcesoria kuchenne, niewymiarowe sztućce i nieznaczne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. Dzięki niemu maksymalnie wykorzystasz wnętrze zmywarki CANDY CDP 2D1145W, myjąc wszystkie niezbędne naczynia w jednym cyklu.

Aquastop Zabezpiecza mieszkanie przed zalaniem w sytuacji uszkodzonego węża, blokując dopływ wody w zmywarce CANDY CDP 2D1145W. Dokładny elektrozawór dba o Twoje bezpieczeństwo nawet podczas Twojej nieobecności w mieszkaniu.

Jest to funkcjonalna funkcjonalność zapobiegająca często dużym szkodom w Twoim i sąsiadów mieszkaniu....