Candy CDPN 1L390 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Candy CDPN 1L390 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Candy Brava CDPN 1L390PW
999.00
OleOle!
-3%
Candy Brava CDPN 1L390PW
999.00
RTV EURO AGD
CANDY Brava CDPN 1L390PW
1029.21
Neonet.pl

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Zmywarki
Kolor biały

Opis

nieprzeciętna do każdej kuchni Zmywarka CDPN 1L390PW to świetna funkcjonalność i unikatowa elegancja ukryta w postępowej stylistyce, dzięki której prędko i łatwo umyjesz naczynia i sztućce. Wyjątkowo cicha o szerokości 60 cm, sterowana elektronicznie, to perfekcyjne urządzenie które z pewnością znakomicie uzupełni wyposażenie Twojej kuchni.

Wysoka klasa energetyczna A+ zmywarki pozwoli oszczędzać pieniądze,ponadto i dbać o środowisko naturalne. Urządzenie odznacza się niezwykle cichą (54 dB), a jednocześnie wydajną pracą, a także niskim poborem mocy na poziomie 295 kWh rocznie.

Cyfrowy ekran w zmywarce pozwoli Ci intuicyjne wybierać stosowne programy zmywania i poinformuje o braku soli albo nabłyszczacza. Dzięki zmywarce CDPN 1L390PW zadbasz nie tylko o najkorzystniejsze efekty zmywania, lecz też o bezpieczeństwo używania swych sprzętów!

Urządzenie wyposażone w zabezpieczenia w sytuacji ewentualnej awarii urządzenia, system samoczynnie odcina dopływ wody. Dzięki tym zabezpieczeniom możesz posiadać pewność, że urządzenie nie spowoduje zalania Twojego i sąsiadów mieszkania!

Steruj za pomocą smartfona technika SimplyFi pozwala na zdalne zarządzanie zmywarką. Za pomocą aplikacji w smartfonie lub tablecie za każdym razem wiesz na jakim etapie pracy jest zmywarka, możesz włączyć opóźnienie startu pracy lub zatrzymać pracę urządzenia.

regulowana wysokość kosza w środku zmywarki odszukamy górny kosz z regulowaną wysokością i półką na filiżanki i kosz dolny ze składanymi półkami i przesuwalnym koszem na sztućce. Urządzenie wyekwipowano we wskaźnik braku soli, a także nabłyszczacza.

Zmywarka ma zewnętrzny panel sterowania z elektronicznym wyświetlaczem LED. Oszczędzaj z klasą A+ Decydując się na sprzęt o klasie energetycznej A+ oszczędzasz energię, a tym samym płacisz mniejsze rachunki za prąd.

Dzięki zaimplementowaniu najnowszej technice produkty z klasą wydajności energetycznej A+ to gwarancja niezwykle niskiego zużycia energii (295 kWh/rok) - lecz produkty w tej klasie nie tylko pomogą podreperować budżet rodzinny,w dodatku dbają o środowisko naturalne!

Na mniejszy zużycie energii wpływa także innowacyjne elektroniczny system sterowania....