Siemens Sn 23ei26 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Siemens Sn 23ei26 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2449.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Siemens iQ300 SN23EI26CE
2449.00
RTV EURO AGD
Siemens iQ300 SN23EI26CE
2514.74
OleOle!
Zmywarka SIEMENS SN23EI26CE
2599.00
Media Expert
SIEMENS SN23EI26CE
2799.00
Neonet.pl
SN23EI26CE iQ300 Zmywarka SIEMENS
2969.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki

Opis

duża elastyczność i komfortowy załadunek i wyjmowanie naczyń
Zmywarka przygotowana na Twoje naczynia: świeże kosze i szuflady zapewniają dużą sprężystość oraz komfortowy załadunek i wyjmowanie naczyń. W zmywarce Siemens każdy talerz, garnek, filiżanka, czy kieliszek odnajdzie ekspresowo swoje miejsce w koszach varioFlex. Delikatne suszenie dzięki autoOpen dry: w trakcie procesu suszenia, drzwi otwierają się samoczynnie i delikatnie. Pozwala naturalnie wysuszyć naczynia bez zużycia uzupełniającej energii.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.
warstwa antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali rdzoodpornej.

Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek przy pomocy aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, równie skrupulatnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas procesu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo podczas trwania cyklu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect proste wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można posiadać zmyte naczynia starannie wtedy gdy to niezbędne.

Easy Start
Easy Start sprawia,stosowanie zmywarki jest łatwiejsze, aniżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i typu naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie adekwatny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek gwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz pilnować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swym smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
SN23EI26CEJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect oferuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i niezbędna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, fachowy technik firmy Siemens będzie idealnie przygotowany i posiadał wszystkie potrzebne części zamienne.

Gwarancja wygodnego i prędkiego mycia
Gwarancja komfortowego i szybkiego mycia: nowe stylowe kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo elastycznej koncepcji, każdy składnik naczyń odszuka swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort i varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji gwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby niepokaźne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią zaopatrzona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 charakterystycznych kompletów naczyń.

Wkładanie znacznej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest zaopatrzony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można z łatwością regulować na trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, nad wyraz w sytuacji znacznych garnków czy talerzy.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej maszyn zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji proponuje szeroki wachlarz opcji. Niektóre z nich ułatwiają pracę, inne otwierają zupełnie świeże możliwości. Wszystkie razem powodują, że codzienne życie jest wygodniejsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione. Wprowadź najczęściej wykorzystywaną kompozycję programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku albo za pomocą aplikacji Home Connect.

adekwatne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były wspaniale zmyte przy nieznacznej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszelkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia. Marka Siemens gwarantuje to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki firmy Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz innowacyjnej technice zmywarki marki Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszelkich zmywarek marki Siemens wykonano z zastosowaniem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technice produkcji i połączy dostosowanych do konkretnych i specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają dodatkowo pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja oraz warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, niedługi czas trwania programów z optymalnym efektem zmyweania, a także przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.
wybór funkcji intensiveZone rozszerza ciśnienie natrysku, żeby uporać się z wyjątkowo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do drobnego pojemnika przechwytującego. Precyzyjnie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, zapewniając adekwatne rezultaty zmywania za każdym razem.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technikę ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła pozwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

  • Kosze i szuflady varioFlex obfita rozciągliwość i wygodny załadunek i wyjmowanie naczyń
  • autoOpen dry wysoce efektywniejsze suszenie dzięki samoczynnie otwieranym drzwiom
  • Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
  • System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - przy pomocy aplikacji Home Connect (przystępnej dla systemów iOs i Android.)
  • Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd dobór programu następuje szybko, komfortowo i w sposób spersonalizowany.

Pozostałe cechy
EcoSuszenie i wymiennik ciepła Automatyka rozpoznawania detergentu progresywny 3-częściowy system filtrów System ochrony szkła Optymalizacja zużycia wody aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody Kosze varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza 2 składane przegrody w górnym koszu 4 składane przegrody w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu regulowany kosz górny Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku 2 półki na filiżanki w dolnym koszu Programowanie czasu startu: 1-24 h Wskaźnik czasu do końca programu w minutach Elektroniczna blokada przycisków Lejek do nasypywania soli antiFingerprint - specjalna warstwa broniąca front przed odciskami palców