Siemens SN 23II08 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Siemens SN 23II08 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Siemens iQ300 SN23II08TE
1599.00
OleOle!
-3%
Zmywarka SIEMENS SN23II08TE
1599.00
Media Expert
-3%
Siemens iQ300 SN23II08TE
1599.00
RTV EURO AGD
SIEMENS SN23II08TE
1649.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki

Opis

Skraca czas procesu dwukrotnie, zmywarka połączona za pomocą aplikacji Home Connect kiedykolwiek i gdziekolwiek jesteś.
Dwukrotnie szybsze zmywanie, równie starannie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on demand możesz skrócić czas cyklu. Umożliwia włączenie mycia flush turbo podczas trwania procesu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze za pomocą aplikacji Home Connect.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.
powłoka antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali rdzoodpornej.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect przystępne wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można mieć zmyte naczynia skrupulatnie wtedy gdy to potrzebne.

Easy Start
Easy Start powoduje,używanie zmywarki jest łatwiejsze, niżeli nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Home Connect. Następnie zalecony zostanie stosowny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek: powiadomienie o kończącym się zapasie tabletek do zmywania.
Licznik Tabletek zagwarantuje obszerniejszą wygodę i spokój. Wystarczy, że odznaczysz w aplikacji Home Connect rozpoczęcie nowej paczki tabletek do zmywania naczyń i za każdym razem możesz nadzorować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swym smartfonie. Jeśli ilość tabletek jest niska, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto detektor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były perfekcyjnie zmyte przy małej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszystkiego typu uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku w środku urządzenia. Marka Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz progresywnej technice zmywarki firmy Siemens znamionują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek producenta Siemens stworzono z zastosowaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technice produkcji i zintegruje przypasowanych do mocnych oraz specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają także pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja i warunki gwarancji są przystępne w witrynie siemens-home.de

produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej produktywności, niedługi czas trwania programów z adekwatnym skutkiem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie na dole: funkcja Strefa Intensywna.
wybór funkcji Strefa Intensywna rozszerza ciśnienie natrysku, by uporać się z szczególnie brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do znikomego pojemnika przechwytującego. Starannie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany w środku urządzenia, gwarantując optymalne rezultaty zmywania zawsze.

większa elastyczność załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza.
niemało zmywarek firmy Siemens zaopatrzono w regulację wysokości górnego kosza, która pozwala na rozciągliwy załadunek naczyń o rozmaitej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy duże talerze na dole, możesz prosto pomieścić znaczne naczynia, dostosowując wysokość górnego kosza.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej sprzętów zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i instynktownej aplikacji oferuje obszerny wachlarz opcji. Niektóre z nich usprawniają pracę, inne otwierają zupełnie świeże możliwości. Wszystkie razem powodują, iż codzienne życie jest wygodniejsze.

Favourite- ulubiona kompozycja programów i funkcji
Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Favourite. Wprowadź najczęściej wykorzystywaną kombinację programów zmywania i opcji. Uruchomisz ją komfortowo za jednym dotknięciem przycisku albo przy pomocy aplikacji Home Connect.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.
System glassCare obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła zezwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

Twoja zmywarka słucha Ciebie - kontrola głosowa.
Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom kompatybilnym z Asystent Google i Amazon Alexa Twoja zmywarka może być sterowana głosowo.

MachineCare - program do czyszczenia zmywarki.
Czyszczenie zmywarki to program służący do usuwania rozmaitych osadów w trakcie jednego procesu zmywania. Mycie odbywa się bez załadunku w wysokiej temperaturze w dwóch fazach przy użyciu detergentów do odkamieniania i czyszczenia zmywarki. Dzięki temu zmywarka będzie przyjemnie pachniała i działała bez zakłóceń gwarantując błyszczący blask naczyń.


Pozostałe właściwości
System koszy varioFlex RackStopper - blokada zapobiegająca zbyt głebokiemu, przypadkowemu wysunięciu dolnego kosza 2 składane stojaki w dolnym koszu 2 półki na filiżanki w górnym koszu Płynny wysuw na rolkachdolnego kosza Kosz na sztućce w dolnym koszu