Siemens SN 278I36 promocja 2021

Cena3999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki
Kolor srebrny

Opis

System brilliantShine z Turbosuszeniem Zeolite® dla genialnego blasku Twoich kieliszków varioSpeed Plus zapewni do 3 razy szybsze zmywanie i suszenie naczyń.

  • System brilliantShine: świetna wpsółpraca Turbosuszenia Zeolith®, funkcji dopełniającej Extra blask, specjalnego zaworu czystej wody, a także programu szkło 40°C dla wyśmienitych efektów zmywania i suszenia szklanych naczyń.
  • varioSpeed Plus - zmywanie i suszenie choćby do 3 razy szybsze.
  • emotionLight - specjalne światło podświetlające całe wnętrze zmywarki.
  • System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - przy pomocy aplikacji Home Connect (przystępnej dla systemów iOs oraz Android.)
  • pokaźniejsza elastyczność załadunku i lepsze użycie przestrzeni zmywarki dzięki systemowi koszy varioFlex Pro, a także szufladzie vario3 Pro.

wydajny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej sprawności, niedługi czas trwania programów z słusznymi wynikami i przyjemna cisza niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. A poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega zużyciu.


Wysoka wydajność przy zaledwie 7,5 litra wody na zmywanie.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop®.
System bezpieczeństwa aquaStop® uniemożliwia wszelkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia. Firma Siemens gwarantuje to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.

słuszne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.

Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, żeby naczynia były idealnie zmyte

Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do drobnego pojemnika przechwytującego. Precyzyjnie wymierzony strumień wody momentalnie ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, zapewniając optymalne rezultaty zmywania zawsze.

Pokaz świateł w Twojej zmywarce: emotionLight.
Dwie diody LED umieszczone na górnej ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki chłodnym niebieskim albo białym światłem. Światło włącza się samoczynnie przy otwieraniu drzwi i wyłącza się po ich zamknięciu.

Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.

System glassCare — obejmujący technikę ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła — zezwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską.

większa sprężystość w trakcie załadunku: Regulacja wysokości górnego kosza.

mnóstwo zmywarek producenta Siemens wyekwipowano w gregulację wysokości górnego kosza, która zezwala na elastyczny załadunek naczyń o zróżnicowanej wysokości. Niezależnie od tego, czy chcesz układać wysokie kieliszki na górze czy obfite talerze u dołu, możesz z łatwością pomieścić szerokie naczynia, dostosowując wysokość górnego kosza.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: intensiveZone.
dobór funkcji intensiveZone zwiększa ciśnienie natrysku, aby uporać się z bardzo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.


Mechaniczna blokada drzwi uniemożliwia przypadkowemu otwarciu podczas zmywania.

Wkładanie obszernej liczby naczyń jest proste:
Kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość górnego kosza można łatwo regulować w trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, stanowczo w przypadku sporych garnków czy talerzy.

Więcej danych, większa wygoda: wyświetlacz TFT.
Zmywanie naczyń stało się wyjątkowo nieskomplikowane dzięki nowemu wyświetlaczowi TFT o wysokiej rozdzielczości. Już pierwszy rzut oka wystarczy, aby zobaczyć wszystkie dane o aktywnych programach — są wyraźnie rozdzielone i uporządkowane, a tym samym nieskomplikowane do przeglądania. Możesz też łatwo i komfortowo wybrać ustawienia poszczególnych programów.

Jeszcze obszerniejsza sprężystość w układaniu nieporęcznych naczyń: nowy kosz varioFlex Plus z elastycznymi, składanymi elementami.
ulepszone kosze varioFlex Plus gwarantują najwyższy poziom wygody w trakcie załadunku dzięki zaimplementowaniu do trzech składanych, dzielonych stopni i 6 składanych elemntów w górnym koszu, a ponadto także uchwytów na szkło w dolnym koszu. Dzisiaj dolny kosz jest jeszcze bardziej wszechstronny, ponieważ co drugi przedni stojak jest składany. Możesz więc nie tylko składać i rozkładać stojaki zależnie od tego, co najlepiej sprawdza się w przypadku garnków, patelni, kieliszków, talerzy czy srebra, lecz możesz też załadować większe misy i nieporęczne naczynia.

Zmywaj i susz trzy razy szybciej: varioSpeed Plus.
Naciskając przycisk varioSpeed Plus, skracasz czas mycia nawet o 66%*. Skrócony czas jest natychmiast pokazywany na wyświetlaczu pozostałego czasu. W efekcie Twoje naczynia są zawsze zachwycająco czyste i suche w najkrótszym osiągalnym czasie. * Nie dotyczy to programów wstępnego płukania i szybkiego zmywania.

Ekonomiczne suszenie z oszałamiającym konsekwencją: technika suszenia Zeolith®.
Zeolit to minerał wykazujący zdolność do pochłaniania wilgoci i przekształcania jej w energię. Ten wszechstronny materiał pozwala na tym samym szybsze i energooszczędne suszenie naczyń.

Mniej czyszczenia: antiFingerprint.
warstwa antiFingerprint oznacza koniec

uciążliwych śladów palców na stali nierdzewnej.

produkt
marka
EAN
4242003769300
dane podstawowe
metaliczny
Czas pracy Zużycie Fizyczne Panel sterujący
Zewnętrzny
Zintegrowany
Sygnał dźwiękowy powiadamiający o zakończeniu zmywania
wyświetlacz elektroniczny
Braku nabłyszczacza
Braku soli
Funkcje Programy
Auto 45-65C
Cichy 50C
ECO 50C
Garnki 70C
krótki
Mycie wstępne
Szkło 40C
szybki 45C
Temperatury Kosz
Półki na filiżanki
Składane półki
metaliczne kosze
Półki na filiżanki
Składane półki
srebrne kosze
Uchwyty na kieliszki
właściwości Woda
3-częściowy system filtrów
technologiczne
zaimplementowane technologie
AntiFingerprint
Aqua czujnik
Extra połysk
Higiena Plus
iQdrive
Silnik iQdrive
VarioSpeed Plus
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do korzystania domowego)
dane o gwarancji producenta
Telefony:
(022) 57 27 721