Siemens SN236I00 promocja 2021

Cena2199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki
Kolor srebrny

OpisWybrane parametryKlasa energetyczna A++
Szerokość [cm] 60
objętość [il. Kompletów] 13
Zużycie wody na cykl [l] 6.5
sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive

Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej produktywności, niedługi czas trwania programów z stosownym konsekwencją zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu - to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami - praktycznie nie ulega on zużyciu.


Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania

Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do nieznacznego pojemnika przechwytującego. Skrupulatnie wymierzony strumień wody szybko ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany wewnątrz urządzenia, zapewniając adekwatne rezultaty zmywania za każdym razem.


Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop

System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszelkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy również z powodu wycieku w środku urządzenia. Producent Siemens zapewnia to bezpieczeństwo poprzez cały okres eksploatacji zmywarki.


10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem

Oprócz nowoczesnej technologii zmywarki firmy Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek producenta Siemens wytworzono z zastosowaniem blach ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, technice produkcji i zintegruje przypasowanych do konkretnych i specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają dodatkowo pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.


aquaSensor

czujnik aquaSensor coraz dokładniej bada wiązką światła stopień zabrudzenia wody. Jego precyzyjna ocena ma wpływ na liczba świeżej wody, jaka zostanie zużyta przy zmywaniu potężnego załadunku. Automatyczna regulacja pozwala za oszczędzić do 4 litrów wody w porównaniu z programami do potężnie zabrudzonych naczyń.


3-stopniowy rackMatic

Po obu stronach górnego kosza znajdują się specjalne dźwignie, dzięki którym nawet w pełni załadowany kosz można komfortowo podnieść albo opuścić na żądany poziom. Do wyboru są trzy wysokości, umożliwiające najwygodniejszy sposób zagospodarowania wnętrza w przy każdym procesu zmywania.


Machine Care

ukazujemy nowy, najprostszy sposób na uwolnienie zmywarki od wszelkich zanieczyszczeń. Dzisiaj wystarczy opróżnić komorę, dodać specjalny detergent i uruchomić program Machine Care. Już po 90 minutach z wnętrza znikną wszelkie złogi kamienia i tłuszczu, a zmywarka odzyska sprawność mycia i będzie jak nowa.


Program szkło 40°C

Naczynia z cienkiego szkła wymagają przy myciu stanowczo troskliwego traktowania. By sprostać tym wymaganiom, skonfigurowaliśmy nowy program szkło 40°C, eliminujący zanieczyszczenia w niskich temperaturach - wyjątkowo ostrożnie,precyzyjnie. Na koniec następuje rozbudowana faza płukania w zwiększonej ilości wody (zmywarka pobiera o 1 litr więcej) i istotnie delikatne suszenie. Wyniki są imponujące: szkło myte w tym programie zachowuje połysk i perfekcyjną transparentność o dużo dłużej.


Program auto 45-65°C

Program ten dba o jak najbardziej ekonomiczną eksploatację zmywarki z gwarancją wyśmienitych efektów mycia. Na podstawie kontroli sensorowej program automatycznie dostosowuje właściwości zmywania do faktycznych potrzeb. Sensor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i dobiera odpowiednią temperaturę i liczba wody potrzebnej do genialnego umycia każdego załadunku.


Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3

Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a nawet znikome naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią zaopatrzona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 standardowych kompletów naczyń.


Zmywarka 60 cm wolnostojąca SIEMENS SN236I00ME

Zmywarka 60 cm wolnostojąca w odcieniu silver Inox zagwarantuje szczególnie efektywne zmywanie w klasie sprawności energetycznej A++. Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wyciąganie naczyń jest prostsze, stanowczo w przypadku obszernych garnków czy talerzy.