Siemens SR 23EI28 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Siemens SR 23EI28 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Siemens iQ300 SR23EI28ME
2299.00
OleOle!
Siemens iQ300 SR23EI28ME
2549.00
RTV EURO AGD
SIEMENS SR23EI28ME
2549.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki

Opis

Zdalna Kontrola z aplikacją Home ConnectAplikacja Home Connect przystępne wybieranie programów i opcji i uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki czemu można posiadać zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to potrzebne.

Easy StartEasy Start sprawia,wykorzystywanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i typu naczyń, używając aplikacji Connect Connect.

Następnie zalecony zostanie optymalny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji. Licznik TabletekLicznik Tabletek zagwarantuje większą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz kontrolować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swym smartfonie.

Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek. Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home ConnectJeśli masz problem z zmywarką, Home Connect oferuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej.

Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i konieczna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik firmy Siemens będzie doskonale przygotowany i posiadał wszystkie potrzebne części zamienne.

Mniej czyszczenia: powłoka antiFingerprint.warstwa antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali rdzoodpornej. Aplikacja Home ConnectŚwiat innowacji technicznych stale się rozwija.

Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia sprzętów podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje znaczny wachlarz opcji.

Niektóre z nich upraszczają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem sprawiają, że codzienne życie jest wygodniejsze. Nie tylko na sztućce,choćby na filiżanki do espresso: szuflada vario3.Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku.

Dzięki specjalnej konstrukcji gwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, lecz także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby niewiele znaczące naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią wyposażona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 standardowych kompletów naczyń.

Wkładanie wielkiej liczby naczyń jest proste:Górny kosz jest wyekwipowany w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można prosto regulować na trzech stopniach. Dzięki czemu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, szczególnie w przypadku dużych garnków czy talerzy.

stosowne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.Po naciśnięciu przycisku Program auto detektor aquaSensor sprawdza stopień skażenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były genialnie zmyte przy niedużej niezbędnej na to ilości wody i energii.

Antybakteryjne zmywanie: Funkcja Higiena Plus.Funkcja Higiena Plus znakomicie nadaje się do mycia pojemników i akcesoriów zgodnie z najwyższymi standardami. W trakcie ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym, wysokim poziomie nawet 70°C przez ok.

10 minut, co eliminuje choćby 99,99% wszystkich bakterii i zarazków. Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.System bezpieczeństwa aquaStop uniemożliwia wszelkiego rodzaju uszkodzeniom wywołanym poprzez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy również z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia.

firma Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki. 10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem.Oprócz innowacyjnej technologii zmywarki firmy Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością.

Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek firmy Siemens tworzono z użyciem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technice produkcji i dopasuje dopasowanych do potężnych oraz specjalnej obróbki powierzchni.

Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają jeszcze pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy.

Rejestracja, a także warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de produktywny, trwały i cichy: silnik iQdrive.Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej wydajności, niedługi czas trwania programów z słusznym skutkiem zmyweania oraz przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive.

Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu. Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.wybór funkcji intensiveZone zwiększa ciśnienie natrysku, aby uporać się z wyjątkowo brudnymi naczyniami w dolnym koszu.

Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób. Uwalnia pełną moc detergentu: Asystent Dozowania.Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do niewiele znaczącego pojemnika przechwytującego.

precyzyjnie wymierzony strumień wody ekspresowo ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, gwarantując trafne rezultaty zmywania za każdym razem. Zdwojona efektywność zmywania: duoPower podwójne ramię zraszające.Dzięki nakładającym się polom działania to pierwsze na świecie podwójne ramię zraszające pokrywa całą zawartość górnego kosza, który przedłużono o 4 cm.

gwarantuje to trafne rozprowadzanie wody a tym samym bardziej produktywne zmywanie, a także zniewalająco czyste naczynia. Delikatny, bezpieczny i czysty: system glassCare.System glassCare obejmujący technologię ochrony szkła, specjalny, delikatny program i wymiennik ciepła zezwala na zmywanie szklanych naczyń z najwyższą troską System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - przy pomocy aplikacji Home Connect (przystępnej dla systemów iOs i Android.) Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dopasowując temperaturę i ilość pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.

Funkcja specjalna Higiena Plus - antybakteryjne zmywanie w podwyższonej temperaturze dla uzuskania maksymalnej higieny. AquaStop: gwarancja Siemens AGD, w sytuacji szkód powstałych na skutek wylania się wody 10 lat gwarancji na przerdzewienie komory zmywarki.

Obietnica jakości Siemens. Pozostałe atrybutySystem koszy varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza zapobiegająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu 2 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu Silnik iQdrive duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu nowoczesny 3-częściowy system filtrów ecoSuszenie i wymiennik ciepła aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody System ochrony szkła Elektroniczna blokada przycisków Programowanie czasu startu: 1-24 h antiFingerprint - specjalna powłoka broniąca front przed odciskami palców Lejek do nasypywania soli