Siemens Sr 23hi65 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Siemens Sr 23hi65 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1913.96 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Siemens iQ300 SR23HI65ME
1913.96
OleOle!
Siemens iQ300 SR23HI65ME
2349.00
RTV EURO AGD
Zmywarka SIEMENS SR23HI65ME
2349.00
Media Expert
SIEMENS SR23HI65ME
2349.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Siemens
Kategoria:Zmywarki

Opis

Skraca czas cyklu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
Trzy razy szybciej, jednakowo skrupulatnie myje i suszy: dzięki varioSpeed plus on-demand możesz skrócić czas cyklu. Zezwala na włączenie mycia flush turbo podczas trwania procesu niezależnie od tego czy jesteś w domu, czy w drodze przy pomocy aplikacji Home Connect.

Zdalna Kontrola z aplikacją Home Connect
Aplikacja Home Connect nietrudne wybieranie programów i opcji oraz uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można posiadać zmyte naczynia precyzyjnie wtedy gdy to niezbędne.

Easy Start
Easy Start powoduje,używanie zmywarki jest łatwiejsze, niż nkiedykolwiek wcześniej. Wszystko, co musisz zrobić to: odpowiedzieć na kilka prostych pytań dotyczących preferencji czyszczenia i rodzaju naczyń, używając aplikacji Connect Connect. Następnie zalecony zostanie trafny program, który możesz uruchomić zdalnie za pośrednictwem aplikacji.

Licznik Tabletek
Licznik Tabletek gwarantuje pokaźniejszą wygodę i spokój: po prostu odznacz w aplikacji Connect Home Connect fakt zakupu nowych tabletek do zmywania naczyń i zawsze możesz pilnować ich pozostałą ilość z dowolnego miejsca w swym smartfonie. Jeśli liczba tabletek jest niskia, aplikacja Home Connect wysyła powiadomienie push, przypominając o konieczności uzupełnienia zapasu tabletek.

Zdalna Diagnostyka z aplikacją Home Connect
Jeśli masz problem z zmywarką, Home Connect proponuje dogodną możliwość zdalnego diagnozowania jej. Za zgodą klienta obsługa klienta firmy Siemens uzyskuje dostęp do urządzenia online w celu wykrycia przyczyny błędu. Jeśli awaria nie może zostać rozwiązana od razu i konieczna jest wizyta osobista serwisanta z naszej obsługi klienta, profesjonalny technik firmy Siemens będzie wspaniale przygotowany i posiadał wszystkie konieczne części zamienne.

Mniej czyszczenia: warstwa antiFingerprint.
powłoka antiFingerprint oznacza koniec uciążliwych śladów palców na stali nierdzewnej.

Gwarancja wygodnego i szybkiego mycia
Gwarancja komfortowego i szybkiego mycia: nowe eleganckie kosze o najwyższej jakości na każdym poziomie. Dzięki wyjątkowo sprężystej koncepcji, każdy składnik naczyń odszuka swoje miejsce. Dzięki bezpiecznym koszom varioComfort i varioComfort Pro umieścisz bezpiecznie cenne szkło w zmywarce Siemens

Nie tylko na sztućce,nawet na filiżanki do espresso: szuflada vario3.
Szuflada vario3 to dodatkowy poziom załadunku. Dzięki specjalnej konstrukcji zagwarantuje miejsce nie tylko na sztućce, ale także na łyżki wazowe, łyżki do sałatek, a choćby drobne naczynia, takie jak filiżanki do espresso. A ponieważ w dolnym koszu nie ma już pojemnika na sztućce, zmywarka w nią zaopatrzona w zależności od modelu może pomieścić aż do 14 typowych kompletów naczyń.

Wkładanie obfitej liczby naczyń jest proste:
Górny kosz jest wyposażony w specjalne dźwignie. Po ich naciśnięciu wysokość kosza można z łatwością regulować na trzech poziomach. Dzięki czemu wkładanie i wydobywanie naczyń jest prostsze, bardzo w przypadku wielkich garnków czy talerzy.

Aplikacja Home Connect
Świat innowacji technologicznych stale się rozwija. Krok po kroku coraz więcej urządzeń zostaje ze sobą połączonych i inteligentnych. Dzięki marce Siemens i urządzeniom Home Connect, synergia maszyn podłączonych do sieci Wi-Fi, inteligentnego oprogramowania i intuicyjnej aplikacji oferuje duży wachlarz opcji. Niektóre z nich upraszczają pracę, inne otwierają zupełnie nowe możliwości. Wszystkie razem powodują, iż codzienne życie jest wygodniejsze. Twoje ulubione ustawienia za jednym dotknięciem przycisku: spersonalizuj swoją zmywarkę przy pomocy przycisku Ulubione. Wprowadź typowo używaną kompilację programów zmywania i opcji. Uruchomisz je wygodnie za jednym dotknięciem przycisku lub za pomocą aplikacji Home Connect.

trafne rezultaty zmywania za dotknięciem jednego przycisku: Program auto.
Po naciśnięciu przycisku Program auto czujka aquaSensor sprawdza stopień zanieczyszczenia wody i określa jaką liczba świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, by naczynia były wyśmienicie zmyte przy nieznacznej potrzebnej na to ilości wody i energii.

Antybakteryjne zmywanie: Funkcja Higiena Plus.
Funkcja Higiena Plus znakomicie nadaje się do mycia pojemników i akcesoriów zgodnie z najwyższymi standardami. Podczas ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym, wysokim poziomie choćby 70°C poprzez ok. 10 minut, co usuwa choćby 99,99% wszystkich bakterii i zarazków.

Dożywotnia gwarancja pokrycia szkód spowodowanych działaniem wody: aquaStop.
System bezpieczeństwa aquaStop zapobiega wszelkiego typu uszkodzeniom wywołanym przez wodę, czy to w przewodzie dopływowym, czy też z powodu wycieku we wnętrzu urządzenia. Firma Siemens zapewnia to bezpieczeństwo przez cały okres eksploatacji zmywarki.

10-letnia gwarancja na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki producenta Siemens przed przerdzewieniem.
Oprócz innowacyjnej technologii zmywarki firmy Siemens cechują się w szczególności jeszcze jedną cechą: trwałą jakością. Wewnętrzne komory wszystkich zmywarek firmy Siemens wytwarzano z użyciem blach ze stali rdzoodpornej wysokiej jakości, technologii produkcji i zespoi dopasowanych do potężnych oraz specjalnej obróbki powierzchni. Dlatego jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy udzielają w dodatku pełnej 10-letniej gwarancji na zabezpieczenie wewnętrznej komory zmywarki przed przerdzewieniem. Wymagana jest rejestracja w trybie online w ciągu 8 tygodni od dostawy. Rejestracja, a także warunki gwarancji są dostępne w witrynie siemens-home.de

sprawny, trwały i cichy: silnik iQdrive.
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej efektywności, krótki czas trwania programów z optymalnym wynikiem zmyweania i przyjemna cisza niezależnie od programu to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami praktycznie nie ulega on zużyciu.

Delikatność na górze, wysokie ciśnienie u dołu: funkcja Strefa Intensywna.
dobór funkcji intensiveZone powiększa ciśnienie natrysku, aby uporać się z wyjątkowo brudnymi naczyniami w dolnym koszu. Program dla górnego kosza pozostaje niezmieniony, a delikatne naczynia są nadal czyszczone w subtelny sposób.

Uwalnia całkowitą moc detergentu: Asystent Dozowania.
Dzięki Asystentowi Dozowania tabletka czyszcząca wpada bezpośrednio do znikomego pojemnika przechwytującego. Starannie wymierzony strumień wody ekspresowo ją rozpuszcza. Detergent jest równomiernie rozprowadzany we wnętrzu urządzenia, zapewniając słuszne rezultaty zmywania za każdym razem.

  • Skraca czas procesu trzykrotnie, połącz się kiedykolwiek i gdziekolwiek za pomocą aplikacji Home Connect.
  • System Home Connect: dostęp i kontrola pracy zmywarki niezależnie gdzie sie znajdujesz - przy pomocy aplikacji Home Connect (przystępnej dla systemów iOs i Android.)
  • Przycisk Ulubione łączy Twoje programy i opcje w jeden przycisk. Odtąd wybór programu następuje szybko, komfortowo i w sposób spersonalizowany.
  • Program auto - po naciśnięciu jednego przycisku program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dostosowując temperaturę i ilość pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń.
  • Funkcja specjalna Higiena Plus - antybakteryjne zmywanie w podwyższonej temperaturze dla uzuskania maksymalnej higieny.

Pozostałe parametry
System koszy varioFlex Szuflada vario3 - dodatkowy poziom załadunku Rolki w dolnym koszu i na 3 poziomie załadunku Blokada kosza uniemożliwiająca wypadnięciu dolnego kosza regulowany kosz górny 2 składane przegrody w górnym koszu 2 składane przegrody w dolnym koszu Półka na filiżankę w górnym koszu Półka na filiżanki w dolnym koszu Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu duoPower - podwójne ramię rozprowadzające wodę w górnym koszu Automatyka rozpoznawania detergentu nowoczesny 3-częściowy system filtrów Wymiennik ciepła aquaStop: gwarancja Siemens AGD, w przypadku szkód powstałych na skutek wylania się wody System ochrony szkła Programowanie czasu startu: 1-24 h Elektroniczna blokada przycisków antiFingerprint - specjalna warstwa chroniąca front przed odciskami palców Lejek do nasypywania soli