Simba Chi Chi Love Cekinowa gwiazda maskotka Piesek (4006592040901) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Simba Chi Chi Love Cekinowa gwiazda maskotka Piesek (4006592040901) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 100.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
ChiChi Love Piesek chihuahua Swap Fashion w torebce
100.00
Mall.pl
Maskotka Cekinowa gwiazda Chi Chi Love + PREZENT do zakupów za min.30 zł.
109.67
Urwis.pl
Maskotka cekinowa gwiazda chi chi love
116.63
InBook.pl

Parametry

Producent:Simba
Kategoria:Zwierzątka
Rodzaj pies

Opis

Zabawka mieści maskotę pieska Chi Chi z cekinową kokardką i obróżką oraz torebkę w której właścicielka może przenosić swojego pupila. Torebka jest w kolorze różowym. Po jednej stronie pokryta została cekinami w kolorze niebieskim i różowym, które tworzą wzór gwiazdki. Przejeżdżając ręką w górę i w dół możemy odwracać kolory cekinów.

Maskotka wytwarzana jest z materiału. Posiada miękką sierść i wypełnienie. Oczka w odcieniu brązowym są wyszywane. Czarny nosek pieska wytwarzany został z tworzywa. Maskotka potrafi stać samodzielnie.

Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i sporo innych. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Atuty naszych produktów poznały dzieci na całym świecie.