Szumisie szumiś leon z czujnikiem snu promocja 2020

Cena199.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Szumisie
Kategoria:Zwierzątka
Rodzaj miś

Opis

Szumisie Szumiś Leon z Czujnikiem Snu

NOWA EDYCJA Rodzina Słodziakow

Wysokość maskotki: 36 cm

Bez aplikacji

Poznaj niesamowitą szumisiową rodzinkę! Z nią sen malucha to czysta przyjemność zarówno dla obszernych jak i małych.

Dzieci uwielbiają zasypiać ze swoim ulubionym Szumisiem, kołyszącym je do snu przyjemnym szumem, a dzięki nowemu czujnikowi snu Szumisie zapewniają spokojną noc dodatkowo rodzicom.

Szumisiowa maskotka jest przyjacielem nie tylko nowo narodzonego maluszka, lecz też niemowlaka, który z ciekawością poznaje świat.

Czeka na niedużego przyjaciela albo przyjaciółkę.

Rączki i uszka misia zachęcają do zabawy.

A kiedy maluszek zasypia może przytulić się do miękkiego szumiącego misia.

Kieszonka z mechanizmem szumiącym znajduje się w brzuszku misia, zapinana jest na bezpieczny suwak.

Urządzenie dźwiękowe obsługuje się bez potrzeby wyjmowania go z kieszonki.

Maskotka uszyta jest z atestowanych materiałów bezpiecznych od pierwszego dnia życia.

Po wyjęciu mechanizmu można ją prać w pralce.

Uszyty jest z gładkiego, miłego w dotyku materiału minky.

sprawdzi się podczas zabawy, wycieczek i na spacerze. A w czasie drzemek i w maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia.

sensor Snu - Po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek początkuje się przebudzać, kręci się czy płacze, szum samoczynnie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk.

Po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.

System non-stop - ta funkcja zezwala na włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, by Maluszek mógł przespać przy szumie nawet całą noc.

Do Szumisia załączona jest specjalna mięciutka kieszonka. Włóż do niej serduszko jeśli Maluch lubi spacerować w wózeczku przy dźwiękach uspokajającego szumu.

Mini pokrowiec pozwala wziąć w podróż samo serduszko bez konieczności wykorzystania całej maskotki.

Zawieszka - gryzaczek

Do Nowej kolekcji Szumisiów dołączona została sprytna zawieszka, dzięki której realne jest przymocowanie maskotki do szczebelków łóżeczka, wózka i wszędzie tam gdzie Maluch potrzebuje Szumisia.

Po zdjęciu miękkie kółeczko spełni oczekiwania jako w całości bezpieczny gryzaczek, który dzięki specjalnym wypustkom pomoże w okresie ząbkowania.

Dlaczego Szumiś usypia Malucha?

Szumisie usypiają dzieci bo emitują przyjazny noworodkom biały szum. Przypomina on to co dzieci słyszały w brzuchu mamy. Dzięki temu dzieciaki błyskawicznie uspokajają się i usypiają.

Ile szumów ma Szumiś?

W każdym Szumisiu jest aż 5 rodzajów szumu: biały szum przypominający dźwięk suszarki, szum o niższych częstotliwościach, szum fal morskich, padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.

Jak długo szumi Szumiś?

Szumiś szumi 60 minut, potem zaczyna się powoli wyciszać, by nie rozbudzić dziecka i sam wyłącza. Misie z Czujnikiem Snu po wyłączeniu przechodzą w tryb czuwania a dźwięk uruchomi się samoczynnie, kiedy maluch zacznie się przebudzać i płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas. Szumisie w wersji z Czujnikiem Snu posiadają dodatkowo System Non-Stop. Ten tryb umożliwia uruchomienie misia na ciągłe szumienie – aż do 12 godzin.

Czy Szumisia można prać w pralce?

Szumisie uszyte są z atestowanych materiałów, stosownych już od pierwszego dnia życia. Wszystkie misie po wyjęciu szumiącego serca można bezproblemowo prać w pralce.

Jak uruchomić system non-stop?

Żeby uruchomić misia na tryb ciągłego szumienia wystarczy po włączeniu Szumisia trzy razy kliknąć w przycisk – będzie słychać krótkie "piknięcie". Żeby wyłączyć System Non-Stop należy wyłączyć misia.

Do jakiego wieku stosowny jest Szumiś?

Szumiś powstał, aby pomóc najmłodszym dzieciom – od pierwszego dnia ich życia. Sprawdza się w wielu szpitalach, choćby na oddziałach z wcześniakami. Ale przy białym szumie lubią usypiać także starsze dzieci. Szum wycisza i pomaga spokojnie zasnąć niemowlakom a nawet kilkulatkom. Sprawdza się w trakcie kolek czy ząbkowania.