Szumisie Szumiś Max z Czujnikiem Snu (5907637944385) promocja 2020

Cena179.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Szumisie
Kategoria:Zwierzątka
Rodzaj miś

Opis

Szumisie Szumiś Max z Czujnikiem Snu

NOWA EDYCJA Rodzina Bystrzaków

Wysokość maskotki: 36 cm

Bez aplikacji

Poznaj niesamowitą szumisiową rodzinkę! Z nią sen malucha to czysta przyjemność równocześnie dla pokaźnych jak i niewielkich.

Dzieci uwielbiają zasypiać ze swym ulubionym Szumisiem, kołyszącym je do snu błogim szumem, a dzięki nowemu czujnikowi snu Szumisie gwarantują spokojną noc także rodzicom.

Szumisiowa maskotka jest przyjacielem nie tylko nowo narodzonego maluszka, ale też niemowlaka, który z ciekawością poznaje świat.

Czeka na minimalnego przyjaciela albo przyjaciółkę.

Rączki i uszka misia namawiają do zabawy.

A kiedy maluszek zasypia może przytulić się do miękkiego szumiącego misia.

Kieszonka z mechanizmem szumiącym znajduje się w brzuszku misia, spinana jest na bezpieczny zamek błyskawiczny.

Urządzenie dźwiękowe obsługuje się bez zapotrzebowania wyjmowania go z kieszonki.

Maskotka uszyta jest z atestowanych tworzyw bezpiecznych od pierwszego dnia życia.

Po wyjęciu mechanizmu można ją prać w pralce.

Uszyty jest z gładkiego, miłego w dotyku materiału minky.

sprawdzi się podczas zabawy, wycieczek i na spacerze. A w czasie drzemek i w maluszek może wtulić się w miękkiego szumiącego misia.

czujnik Snu - Po 60 minutach od włączenia misia szum powoli wycisza się i sam wyłącza a Szumiś przechodzi w tryb czuwania. Kiedy Maluszek rozpoczyna się przebudzać, kręci się czy płacze, szum automatycznie włączy się na wybrany ostatnio dźwięk.

Po 60 minutach mechanizm znów się wyłączy i przejdzie w tryb czuwania.

System non-stop - ta funkcja zezwala na włączenie mechanizmu aż na 12 godzin szumienia, aby Maluszek mógł przespać przy szumie nawet całą noc.

Do Szumisia załączona jest specjalna mięciutka kieszonka. Włóż do niej serduszko jeśli Maluch lubi spacerować w wózeczku przy dźwiękach uspokajającego szumu.

Mini pokrowiec pozwala wziąć w podróż samo serduszko bez konieczności zastosowania całej maskotki.

Zawieszka - gryzaczek

Do Nowej kolekcji Szumisiów załączona pozostała sprytna zawieszka, dzięki której możliwe jest przymocowanie maskotki do szczebelków łóżeczka, wózka i wszędzie tam gdzie Maluch potrzebuje Szumisia.

Po zdjęciu miękkie kółeczko spełni oczekiwania jako kompletnie bezpieczny gryzaczek, który dzięki specjalnym wypustkom pomoże w okresie ząbkowania.

Dlaczego Szumiś usypia Malucha?

Szumisie usypiają dzieci bo emitują przychylny noworodkom biały szum. Przypomina on to co dzieci słyszały w brzuchu mamy. Dzięki temu dzieciaki momentalnie uspokajają się i usypiają.

Ile szumów ma Szumiś?

W każdym Szumisiu jest aż 5 rodzajów szumu: biały szum przypominający dźwięk suszarki, szum o niższych częstotliwościach, szum fal morskich, padającego deszczu, a także szum wód płodowych z bijącym sercem.

Jak długo szumi Szumiś?

Szumiś szumi 60 minut, potem rozpoczyna się powoli wyciszać, aby nie rozbudzić dziecka i sam wyłącza. Misie z Czujnikiem Snu po wyłączeniu przechodzą w tryb czuwania a dźwięk uruchomi się samoczynnie, kiedy maluch zacznie się przebudzać i płakać lub w jego otoczeniu pojawi się hałas. Szumisie w wersji z Czujnikiem Snu mają na dodatek System Non-Stop. Ten tryb pozwala na uruchomienie misia na ciągłe szumienie – aż do 12 godzin.

Czy Szumisia można prać w pralce?

Szumisie uszyte są z atestowanych tworzyw, odpowiednich już od pierwszego dnia życia. Wszystkie misie po wyjęciu szumiącego serca można bezproblemowo prać w pralce.

Jak uruchomić system non-stop?

Żeby uruchomić misia na tryb ciągłego szumienia starczy po włączeniu Szumisia trzy razy kliknąć w przycisk – będzie słychać krótkie "piknięcie". By wyłączyć System Non-Stop należy wyłączyć misia.

Do jakiego wieku trafny jest Szumiś?

Szumiś powstał, by pomóc najmłodszym dzieciom – od pierwszego dnia ich życia. Sprawdza się w wielu szpitalach, choćby na oddziałach z wcześniakami. Lecz przy białym szumie lubią usypiać także starsze dzieci. Szum wycisza i pomaga spokojnie zasnąć niemowlakom a nawet kilkulatkom. Sprawdza się w trakcie kolek czy ząbkowania.