Prezenty /

Boże Narodzenie promocja 2023

Skupiamy ceny produktów z kategorii Boże Narodzenie które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii boże narodzenie dostępne jest ponad 64 produktów takich marek jak: ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
 • Producenci

  Dzień SPA dla pana to pakiet zabiegów pielęgnacyjnych na ciało i twarz. Zabiegi wykonywane są w salonie Tao Tao SPA w Radomiu, a całość potrwa około 3 h.

  od 550 
  zobacz
   1 sklep |  1 oferta

  Dzień SPA w salonie urody w Redzie to pakiet zabiegów pielęgnacyjnych i relaksacyjnych przeznaczonych męskim potrzebom. Osoba obdarowana spędzi w SPA ok. 2 godziny. W programie konsultacja z...

  od 359 
  zobacz
   1 sklep |  1 oferta

  Dzień Spa dla mężczyzny to pakiet zabiegów na twarz, ciało i dłonie wykonywanych w łódzkim gabinecie Euro fason Spa. Całość trwa około 2,5 godziny. W cenę wliczony jest lekki i zdrowy poczęstunek.

  od 370 
  zobacz
   1 sklep |  1 oferta

  Dzień SPA dla pana w salonie Mandala Float Studio w centrum Gdańska. Osoba obdarowana spędzi w gabinecie SPA 2,5 godziny, podczas których skorzysta z sesji floatingu, masażu konwencjonalnego i...

  od 340 
  zobacz
   1 sklep |  1 oferta