Zdrowie / Artykuły medyczne /

Ciśnieniomierze Boso promocja 2022

Skupiamy ceny produktów z kategorii Ciśnieniomierze Boso które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii ciśnieniomierze boso dostępne jest ponad 4 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Wysokiej klasy holter ciśnieniowy niemieckiej firmy boso Bosh&Sohn do zastosowań mistrzowskich do całodobowej kontroli ciśnienia tętniczego pacjenta. Rewelacyjne rozwiązanie w diagnostyce i...

od 6999 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wysokiej jakości lekarski ciśnieniomierz zegarowy z dużą tarczą 120 mm naścienny z podwójnym systemem przewodów. Wyśmienity dla szpitali i gabinetów lekarskich. Lekka plastikowa kompozycja.

od 369 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wysokiej jakości lekarski ciśnieniomierz zegarowy z dużą tarczą 120 mm w wersji na biurko z podwójnym systemem przewodów. Rewelacyjny dla szpitali i gabinetów lekarskich. Lekka plastikowa budowa.

od 349 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wysokiej jakości lekarski ciśnieniomierz zegarowy 2-przewodowy z manometrem rozdzielonym od gruszki i przypinanym do mankietu. Broniony przed urazami mechanicznymi, niezwykle lekki. Tarcza mankietu...

od 159 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta