Moda i styl / Buty damskie /

Damskie obuwie sportowe Dockers promocja 2019

Skupiamy ceny produktów z kategorii Damskie obuwie sportowe Dockers które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii damskie obuwie sportowe dockers dostępne jest ponad 6 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kolor: różowy Rozmiar: 39, 40, 41

propozycja firmy Dockers. Do charakteru butów pasuje cholewka: materiał - materiał. Wkładka to materiał. Podeszwa przychylna dla stopy: guma. Codzienna, wygodna sugestia w korzystnym stylu.

od 139 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rozmiar: 39, 40

sugestia producenta Dockers. Do charakteru butów pasuje cholewka: materiał - materiał. Wkładka to materiał. Materiał podeszwy to guma. Ten model będzie idealnym uzupełnieniem codziennego stroju.

od 139 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Kolor: czerwony Rozmiar: 39, 40, 41

Nowy model firmy Dockers. Wygodnie wyprofilowana cholewka to materiał - materiał. Wkładka to materiał. Podeszwa - guma. Jeśli ciągle pozostajesz w ruchu wybierz buty na płaskiej podeszwie.

od 139 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Kolor: biały Rozmiar: 40

sugestia producenta Dockers. Cholewka potężnie dopracowana - materiał - materiał. Wkładka to materiał. Materiał podeszwy to guma. Jeśli ciągle pozostajesz w ruchu wybierz buty na płaskiej podeszwie.

od 139 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Kolor: biały Rozmiar: 38, 39, 41

sugestia firmy Dockers. Do charakteru butów nadaje się cholewka: Materiał - Materiał. Wkładka to materiał. Podeszwa przychylna dla stopy: guma. Jeśli ciągle pozostajesz w ruchu wybierz buty na...

od 139 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rozmiar: 37, 41

propozycja producenta Dockers. Cholewka solidnie dopracowana - materiał - materiał. Wkładka to materiał. Podeszwa przychylna dla stopy: guma. Jeśli ciągle pozostajesz w ruchu wybierz buty na...

od 139 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta