Inne Kela promocja 2020

Skupiamy ceny produktów z kategorii Inne Kela które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii inne kela dostępne jest ponad 6 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Tym razem Kela proponuje nam białą ceramikę w połączeniu ze stalowymi wykończeniami, a także silikonową nakładką w odcieniu brązowym. Sprzęt dla nowoczesnych łazienek? A może niekoniecznie...

od 364.47 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Tym razem Kela proponuje nam białą ceramikę w połączeniu ze stalowymi wykończeniami i silikonową nakładką w kolorze brązowym. Sprzęt dla innowacyjnych łazienek? A może niekoniecznie...

od 56.51 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Drewno bambusowe przedstawia się bardzo okazale w przypadku tej kolekcji. Proste równoległe usłojenie kreuje samo w sobie kombinację, która przyciąga wzrok.

od 123.11 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Drewno bambusowe pokazuje się bardzo okazale w przypadku tej serii. Proste równoległe usłojenie kreuje samo w sobie kompilację, która przyciąga wzrok.

od 82.4 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Tylko ceramika i stal, zaokraglona forma, smukły zarys. Żadnych dodatków, upiększeń. Czasem to wystarczy. Kela - Lima - minimalizm również jest piekny!

od 379.28 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Drewno bambusowe pokazuje się nad wyraz okazale w sytuacji tej serii. Proste równoległe usłojenie wytwarza samo w sobie kompozycję, która przyciąga wzrok.

od 56.89 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta