Inne MFH - Max Fuchs promocja 2021

Skupiamy ceny produktów z kategorii Inne MFH - Max Fuchs które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii inne mfh - max fuchs dostępne jest ponad 4 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Flaga Bułgarii, masztowa, ze umocnioną krawędzią i oczkami montażowymi. Rozmiary: 150 x 90 cm. Materiał: polyester nadaje się też do zawieszenia pionowo na ścianie albo np. Balkonie.

od 18.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Flaga Słowenii, masztowa, ze usztywnioną krawędzią i oczkami montażowymi. Rozmiary: 150 x 90 cm. Materiał: polyester nadaje się jeszcze do zawieszenia pionowo na ścianie lub np. Balkonie.

od 18.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Flaga Słowacji, masztowa, ze wzmocnioną krawędzią i oczkami montażowymi. Rozmiary: 150 x 90 cm. Materiał: polyester nadaje się w dodatku do zawieszenia pionowo na ścianie lub np. Balkonie.

od 18.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Flaga Łotwy, masztowa, ze wzmocnioną krawędzią i oczkami montażowymi. Wymiary: 150 x 90 cm. Materiał: polyester nadaje się również do zawieszenia pionowo na ścianie albo np. Balkonie.

od 18.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta