Komputery CISCO promocja 2022

Skupiamy ceny produktów z kategorii Komputery CISCO które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii komputery cisco dostępne jest ponad 2206 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie

telefon Cisco UC Phone 8961 White standard handset

od 2312.4 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Router Cisco C819 M2M 4G LTE for Global, 800/900/1800/2100/2600 MHz,HSPA+, DUAL SIM

od 4949.34 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Zasilacz Cisco Catalyst 6840-X Power Supply DC-750W

od 8118 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Cisco Nexus 2000 Series 10GE Fabric Extender, 2 AC PS, 1 Fan Module, 32x1/10GE (req SFP/SFP+) + 8x10GE (includes 16 Fabric Extender Transceivers)

od 4242.09 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wireless Controller Cisco 5508, Licencja na 250 Access Pointów

od 2767.5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł Cisco Catalyst 4500 Gigabit Ethernet Module, 2-Ports (GBIC)

od 1216.47 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Two-port DID (Direct Inward Dial) voice/fax interface card

od 659.16 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Switch Cisco Catalyst 3750G 12 SFP DC powered + IP Base

od 5233.65 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

802.11ac, High-Performance, Low-Profile, Outdoor Access Point, External-Antenna, AC-power, Regulatory Domain-E

od 10073.7 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Cisco Access Point 802.11n CAP702W, 2x2:2SS, 4 porty GbE; Wymagany Kontroler, Wewnętrzene Anteny

od 1277.97 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wireless Controller Cisco 5508, Licencja na 25 Access Pointów

od 1500 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Catalyst 4500 FE Switching Module, 48-100FX MMF(MTRJ)

od 842.55 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

telefon Cisco UC Phone 9971, White, Slimline Handset

od 1536.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Cisco Systems C2821-VSECCME/K9 2821 VSEC Bundle w/PVDM2-32,FL-CCME-50,Adv IP Serv

od 2827.59 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Router Cisco 2811 VSEC Bundle w/PVDM2-16,FL-CCME-36,Adv IP Serv,64F/256D

od 2120.34 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Switch Cisco Catalyst 3750X 48x 1GE [RJ45], PoE+ [435W], 1x zasilacz [715W], IP Services

od 4242.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Uchwyt 1.5RU do switchy Catalyst 2970G-24TS-E, 3550-12G, 3550-12T, 3750G-24TS-S i 3750G-24TS-E

od 183.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Cisco Access Point AP 2802I Dual-band, controller-based 802.11a/g/n/ac

od 3319.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł Cisco Catalyst 4500 10/100 Module, 48-Ports Telco (4xRJ21)

od 190.65 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

od 249 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta