Komputery CISCO promocja 2021

-33%


Okazja cenowa
Sg350x-48p-k9-eu switch sg350x-48, 48 porty gigabitowe + 2 combo sfp+ + 2 sfp + z poe + marki Cisco za jedyne

3431.7 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Komputery CISCO które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii komputery cisco dostępne jest ponad 2224 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Cisco UCS SmartPlay Select C3260 Basic. Cisco serwer UCSS-SP-S3260-BB.

od 86431.05 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Dual-band, 802.11a/g/n/ac, Wave 2, Zewnętrzne Anteny

od 1474.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Dual-band, controller-based 802.11a/g/n/ac, Wave 2, configurable

od 1474.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG350-10MP 10-port Gigabit POE Managed

od 1204.17 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 22%

Zasilacz Cisco for AP1040, 1130, 1140, 1240, 1260, 1300, 3500, 1600, 1700, 2600 Series 341-0306-01

od 84.87 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop

od 195 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG110D-05 5-port Gigabit

od 175 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Router Cisco ISR 4431 4GE (4xCOMBO RJ45/SFP), 3NIM, 8G FLASH, 4G DRAM, IPB, SEC, 500 Mbps

od 12164.7 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SX350X 24x 10G 10GBase-T copper, 4x 10G SFP+ ports (combo with 4 copper ports), 1x 1G management port

od 14020.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Technologia: GSM

809 Industrial ISR, 4G/LTE multimode Global

od 4549.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit

od 789 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG350XG-24T 22x 10GE RJ45 + 2x Combo 10G SFP+/RJ45

od 12298.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 18%
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG350X-48MP, 48 GE + 2 combo SFP+ + 2 SFP + z PoE +

od 6027 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG350-10SFP 10-port SFP, Managed, Uchwyty

od 1168.5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SX350X 8x 10G 10GBase-T copper, 2x 10G SFP+ ports (combo with 2 copper ports), 1x 1G management port

od 4057.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco IE4000 16 FE Copper and 4 GE combo uplink ports

od 12101.97 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SX550X-52-K9-EU 48 x 10 GE 10GBase-T copper port, 4 x 10 GE SFP+ (dedicated), 1 x GE port

od 31978.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 19%
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG350-28MP 28-port Gigabit POE 382W Managed

od 2458.77 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
Rodzaj: switch

Switch Cisco IE2000 4 FE SFP ports, 2 GE SFP ports, Lan Base

od 2699 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco IE4000 w/ 4FE Copper combo ports and 4 GE combo uplink ports

od 4697.37 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta