Komputery CISCO promocja 2022

-38%


Okazja cenowa
Cisco C6800ia-48fpd switch catalyst 6800 48 gige, poe+ [740w], 2x 10g [sfp+], 216 gbps, lan base za jedyne

7378.77 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Komputery CISCO które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii komputery cisco dostępne jest ponad 2351 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
promocja do 16%

kabel Cisco StackWise 50cm do switchy serii 3750 / 3750G / 3750E / 3750X

od 154.18 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Router Cisco z 2 portami GE, Licencja IP Base, 512MB DRAM, 256MB Flash

od 281.49 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco Catalyst 3650 48 Port FPoE 4x10G Uplink w/5 AP licenses IPB

od 20908.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco with Optional Stacking 48 10/100/1000 Ethernet PoE+ and 2x10G Uplink ports, with 1025WAC power supply, 1 RU, LAN Base feature set

od 13665.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Technologia: GSM

809 Industrial ISR, 4G/LTE multimode Global

od 3688.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco Catalyst 3650 Optional Stacking 24 (16 10/100/1000 and 8 100Mbps/1/2.5/5/10 Gbps) Ethernet and 4x10G Uplink ports, with 1100WAC power supply, 1 RU, IP Services

od 39052.5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco Catalyst 3650 Optional Stacking 24 10/100/1000 Ethernet PoE+ and 2x10G Uplink ports, with 640WAC power supply, 1 RU, IP Services

od 12298.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco IE2000 w/ 16 FE RJ45, 4 PoE+ & 2 GE uplinks, Lan Lite

od 8895.79 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SF110D-05 - 5-Port 10/100

od 369 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SF200-24 24-port FE PoE

od 1414.5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SF200-48 48-port FE

od 1239.83 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SF110D-16P 16-port 10/100 PoE

od 811.8 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG220-50 50-Port Gigabit Smart Plus - SG220-50-K9-EU

od 1843.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG350X-48MP, 48 GE + 2 combo SFP+ + 2 SFP + z PoE +

od 15110.55 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG350-10SFP 10-port SFP, Managed, Uchwyty

od 2704.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Rodzaj: switch

Switch Cisco SG350-28P 28-port Gigabit POE 195W Managed

od 4709.67 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Switch Cisco Catalyst 3650 24x 1G [RJ45], PoE+ [390W] 2x PSU [720W], 2x 10G [SFP+], IP Base

od 8487 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Router Cisco ISR 4431 4xGE (COMBO RJ45/SFP), 3x NIM, 8G FLASH, 4G DRAM, SEC, 500 Mbps->1Gbps

od 20295 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Router Cisco CGR 2010 with 2GE, 4 GRWIC slots, 256 MB CF, 1 GB DRAM, IP BASE

od 8856 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Cisco Catalyst 3650 to linia stakowalnych przełączników klasy korporacyjnej, umożliwiających całkowitą zbieżność między przewodową i bezprzewodową technologią na jednym urządzeniu. Służy to nie...

od 58560.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta