Komputery CML promocja 2021

-24%


Okazja cenowa
Cml Sfp+dwdm-40km-ch56-rgd za jedyne

898.99 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Komputery CML które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii komputery cml dostępne jest ponad 1318 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Długość przewodu: 10 m

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-ST o długości 10M OM2

od 52.79 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Długość przewodu: 5 m

Wielomodowy simpleksowy patchcord światłowodowy ST-ST o długości 5M OM2

od 20.61 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

System monitoringu video dla śmieciarek i pojazdów asenizacyjnych + Instalacja u Klienta.

od 19853.29 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 33%

Moduł CML ZR 1550nm SFP+ [10G] LC 80km [-40°C~85°C]

od 1537.5 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Moduł CML ER SM 1550nm SFP+ [10G] LC 40km

od 725.7 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
od 6.15 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML DWDM 1554.13nm CH29 SFP+ [10G] LC 20km DDM

od 1045.5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML WDM Tx:1310nm SFP [1G] LC 10km DDM Rx:1490nm

od 54.12 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML CWDM 1610nm SFP+ [10G] LC 100km DDM

od 5043 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML DWDM 1550.92nm CH33 SFP28 [25G] LC 10km [-40°C~85°C] DDM

od 3828.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
od 67.65 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML 850nm QSFP28 [100G] MPO 100m

od 736.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML LR 1310nm SFP [1G] LC 10km [-40°C~85°C] DDM HP

od 101.48 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 49%

Moduł CML DWDM 1537.40nm CH50 SFP+ [10G] LC 40km [-40°C~85°C] DDM

od 898.99 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Moduł CML SFP [1G] RJ45 100m, Bez autonegocjacji

od 84.87 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML WDM 1270nm XFP [10G] LC 10km [-40°C~85°C]

od 313.65 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML LR 1310nm SFP+ [10G] LC 10km DDM, Bez FCoE

od 114.39 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML DWDM 1542.94nm CH43 SFP28 [25G] LC 10km [-40°C~85°C] DDM

od 3828.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML CWDM 1510nm SFP [1G] LC 120km

od 250.92 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML DWDM 1558.17nm CH24 SFP28 [25G] LC 10km [-40°C~85°C] DDM

od 3828.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta