Komputery CML promocja 2020

-24%


Okazja cenowa
SFP+DWDM-40KM-CH54-RGD za jedyne

898.99 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Komputery CML które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii komputery cml dostępne jest ponad 1304 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
promocja do 88%

Moduł CML CWDM 1550nm SFP+ [10G] LC 40km DDM

od 194.34 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 88%

Moduł CML CWDM 1570nm SFP+ [10G] LC 40km DDM

od 194.34 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 88%

Moduł CML CWDM 1590nm SFP+ [10G] LC 40km DDM

od 194.34 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 88%

Moduł CML CWDM 1490nm SFP+ [10G] LC 40km DDM

od 194.34 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 88%

Moduł CML CWDM 1470nm SFP+ [10G] LC 40km DDM

od 194.34 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 88%

Moduł CML CWDM 1610nm SFP+ [10G] LC 40km DDM

od 194.34 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Moduł CML CWDM 1270nm SFP+ [10G] LC 10km DDM

od 397.29 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 90%

Moduł CML CWDM 1470nm SFP+ [10G] LC 80km DDM

od 201.72 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Moduł CML CWDM 1390nm SFP+ [10G] LC 10km DDM

od 397.29 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 90%

Moduł CML CWDM 1490nm SFP+ [10G] LC 80km DDM

od 201.72 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 90%

Moduł CML CWDM 1310nm SFP+ [10G] LC 80km DDM

od 201.72 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 90%

Moduł CML CWDM 1500nm SFP+ [10G] LC 80km DDM

od 201.72 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
promocja do 90%

Moduł CML CWDM 1530nm SFP+ [10G] LC 80km DDM

od 201.72 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Moduł CML SR 850nm SFP [1G] LC 550m [-40°C~85°C] DDM

od 72.57 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML WDM 1550nm SFP [1G] LC 80km

od 207.87 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł CML WDM 1550nm SFP [1G] LC 40km

od 134.07 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-LC o długości 50cm

od 21.53 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy SCAPC-SC o długości 15M

od 49 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 33%

Moduł CML ZR 1550nm SFP+ [10G] LC 80km [-40°C~85°C]

od 1537.5 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Nowy kabel CML Active Optical Cable SFP+ 10G o długości 7 metrów

od 306.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta