Komputery SUMITOMO promocja 2019

Skupiamy ceny produktów z kategorii Komputery SUMITOMO które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii komputery sumitomo dostępne jest ponad 335 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
od 84.87 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
od 109.47 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
od 146.37 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
od 58.12 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy moduł Sumitomo GBIC WDM 1550nm 80km SC, kompatybilny z Cisco

od 343.17 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy moduł Sumitomo GBIC WDM 1310nm 3km SC kompatybilny z Cisco

od 97.17 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy simpleksowy patchcord światłowodowy LC-ST o długości 15M

od 44.28 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy simpleksowy patchcord światłowodowy LC-SC o długości 1M

od 17.84 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy moduł Sumitomo GBIC WDM 1310nm 80km SC, kompatybilny z Cisco

od 343.17 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy moduł Sumitomo GBIC WDM 1310nm 10km SC, kompatybilny z Cisco

od 115.62 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy simpleksowy patchcord światłowodowy LC-ST o długości 2M

od 19.68 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy simpleksowy patchcord światłowodowy SC-LC o długości 2M

od 29 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy moduł Sumitomo GBIC WDM 1310nm 20km SC, kompatybilny z Cisco

od 134.07 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 66%

Cisco moduł MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)

od 232.47 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty

Nowa osłona spawu Sumitomo

od 0.23 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy SC-SC o długości 10M

od 49 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł XFP 10G SMF 1310nm, dystans do 10km, dual LC, kompatybilny z Cisco

od 343.17 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł XFP 10G SMF 1550nm, dystans do 40km, dual LC, kompatybilny z Cisco

od 982.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł XFP 10G MMF 850nm, dystans do 400m (OM4)

od 244.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Moduł XFP 10G SMF 1550nm, dystans do 80km, dual LC, kompatybilny z Cisco

od 1843.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta