Komputery SUMITOMO promocja 2019

-35%


Okazja cenowa
LCSC-MM-05M za jedyne

19.56 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Komputery SUMITOMO które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii komputery sumitomo dostępne jest ponad 327 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Nowy kabel Sumitomo Direct Attach Cable 10G SFP+ 3M

od 121.77 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 34%

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-LC o długości 50cm

od 23.5 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Jednomodowy simpleksowy patchcord światłowodowy SCAPC-SCAPC o długości 15M

od 49 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC - E2000 o długości 15m

od 108.2 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy moduł SFP+ 10G WDM 1330nm 10 km

od 290 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Jednomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy SCAPC-LC o długości 50 cm

od 52.89 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy kabel Sumitomo Direct Attach Cable 10G SFP+ 5M

od 134.07 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy kabel Sumitomo Direct Attach Cable SFP+ 2M

od 109.47 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy przewód Sumitomo Active Optical Cable SFP+ 7 Metrów

od 318.57 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy SC-MTRJ o długości 2M

od 25.83 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy moduł Sumitomo 1000BASE-EX SFP transceiver module, SMF, 1310nm, 40KM, DOM

od 97.17 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Pamięć Cisco 1700 32MB DRAM DIMM

od 109 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Pamięć Cisco 1700 16MB DRAM DIMM

od 99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy moduł kompatybilny z HP 10GBASE-LR SFP+ 10G, 1310nm, 20KM, LC, DOM

od 170.97 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy kabel Sumitomo Active Optical Cable SFP+ 10M

od 343.17 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 35%

Wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC-SC o długości 50CM OM3

od 19.56 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty

Nowy przewód Sumitomo Direct Attach Cable 10G SFP+ 5M

od 84.87 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Wielomodowy dupleksowy patchcord światłowodowy LC-ST o długości 7M

od 43.05 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowy przewód Sumitomo Direct Attach Cable SFP+ 1M

od 84.87 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 20%

Nowy moduł Sumitomo SFP 1G Wielomodowy 550M 850nm LC DOM Duplex

od 47.97 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty