Książki Jaguar promocja 2020

-24%


Okazja cenowa
Goodbye days - Jeff Zenter (2019) za jedyne

19.95 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Książki Jaguar które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii książki jaguar dostępne jest ponad 395 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
promocja do 20%
ISBN: 9788376864297 Oprawa: miękka Autor: John Flanagan Wydawnictwo: JAGUAR Ilość stron: 472 Rok wydania: 2010

Siódmy tom fantastycznej linii Johna Flanagana, która sprzedała się na świecie w wielomilionowym nakładzie i od czasu premiery nie schodzi z listy bestsellerów "New York Timesa"....

od 22.19 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 27%
ISBN: 9788376865607 Oprawa: broszurowa Autor: John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Ilość stron: 400 Rok wydania: 2017

W Hallasholm Stig przygotowuje się do obszernego turnieju, w którym zostanie wyłoniony najwaleczniejszy spośród wojowników Skandii. Późną nocą ktoś stuka do jego drzwi, ktoś kogo Stig nie...

od 21.95 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 34%
ISBN: 9788376866093 Oprawa: miękka Autor: Erin Beaty Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 472 Rok wydania: 2017

nadzwyczajnA LEKTURA DLA sympatyków serii RYWALKIKolejny tom trylogii w 2018!Królestwo na krawędzi wojny.Dziewczyna, która nie chce wyjść za mąż.Żołnierz, który musi udowodnić swoją wartość.Sage...

od 20.85 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 51%
ISBN: 9788376867052 Autor: John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Ilość stron: 208 Rok wydania: 2018

Zamek Araluen potrafi się oprzeć każdemu szturmowi nieprzyjaciela – ale co się stanie, gdy wróg znajduje się już w środku? Maddie większość swojego czasu poświęca szkoleniu się na zwiadowcę – pod...

od 13.76 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 20%
ISBN: 9788376861289 Oprawa: miękka Autor: Kiera Cass Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 336 Rok wydania: 2017

Dla trzydziestu pięciu dziewcząt Eliminacje są szansą ich życia. To dzięki nim mają szansę uciec z ponurej rzeczywistości. Ze świata, w którym panują kastowe podziały, wprost do pałacu, w którym...

od 21.87 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 17%
ISBN: 9788376862453 Oprawa: miękka Autor: Kiera Cass Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 328 Rok wydania: 2017

Do pałacu przybyło trzydzieści pięć dziewcząt. Teraz zostało ich jedynie sześć.Ami i książę Maxon stają się sobie coraz bliżsi, jednak dziewczyna wciąż pamięta o Aspenie, chłopaku, którego darzyła...

od 22.71 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 13%
ISBN: 9788376867618 Oprawa: broszurowa Autor: Dianne Pineda Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 144 Rok wydania: 2019

Z szeregu wystąp i dołącz do k-popowej rewolucji! Pulsująca zaraźliwą energią koreańska scena popowa to niesamowicie atrakcyjni i utalentowani piosenkarze oraz zachwycająca oprawa wizualna...

od 18.92 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 21%
ISBN: 9788376867243 Oprawa: miękka Autor: Holly Black Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 384 Rok wydania: 2018

Krwawa zbrodnia na zawsze odmienia los trzech sióstr. Zostają porwane do świata elfów, bajecznego Elysium. Upływa dziesięć lat; Jude pragnie za wszelką cenę odnaleźć swoje miejsce w krainie elfów –...

od 23.02 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 2%
ISBN: 9788376866482 Oprawa: miękka Autor: William Goldman Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 480 Rok wydania: 2018

świeże wydanie konwencjonalnej powieści, która wyszła spod pióra znanego scenarzysty Wiliama Goldmana, w tłumaczeniu Pauliny Braiter.Awanturnicza powieść fantasy i romantyczna historia miłosna w...

od 22.71 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 23%
ISBN: 9788376868608 Oprawa: broszurowa Autor: Holly Black Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 360 Rok wydania: 2020

Jude nudzi się na wygnaniu. Dla zabicia czasu i dla pieniędzy przyjmuje delikatne zlecenia. Ktoś pożera elfy przebywające w krainie ludzi i należałoby położyć temu kres? Oto zadanie w sam raz dla...

od 21.87 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 51%
ISBN: 9788376866796 Autor: Ewa Białołęcka Wydawnictwo: Jaguar Ilość stron: 144 Rok wydania: 2018

Trzeci tom opowieści o przygodach uczniów pewnej szczególnie pechowej klasy. Zabawna i mądra seria, zarówno dla miłośników Kapitana Majtasa i Dzienników cwaniaczka, jak i dla dzieci, które nie...

od 12.14 
zobacz
 3 sklepy |  6 ofert
promocja do 18%
ISBN: 9788376869100

Graficzna adaptacja jednej z najważniejszych powieści XX w., która przyniosła Orwellowi literacką nieśmiertelność Londyn w powieści jest ponurym miastem w totalitarnym stanie Oceanii, gdzie znaczny...

od 35.63 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 24%
ISBN: 9788376861777 Oprawa: miękka Autor: Flanagan John Wydawnictwo: Jaguar Ilość stron: 408 Rok wydania: 2013

Trzeci tom nowej kolekcji autora doskonałego cyklu „Zwiadowcy". Drużyna Czapli podąża szlakiem krwawego pirata, Zavaca. Młodzi mężczyźni posiadają jeden cel – powstrzymać okrutnika nim wyrządzi...

od 23.3 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
promocja do 51%
ISBN: 9788376862675 Oprawa: miękka Autor: Cora Carmack Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 368 Rok wydania: 2014

Mackenzie "Max" Miller ma poważny problem. Jej rodzice wpadli właśnie z niezapowiedzianą wizytą do miasta i jeśli zobaczą jej tatuaże, piercing i ufarbowane na wściekłą czerwień włosy,...

od 14.42 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
promocja do 40%
ISBN: 9788376864280 Oprawa: miękka Autor: Ewing Amy Wydawnictwo: JAGUAR Ilość stron: 318 Rok wydania: 2016

Violet ucieka. Po tym, jak Diuszesa przyłapała ją z Ashem, dziewczyna nie ma innego wyjścia, jak uchodzić z Klejnotu, inaczej i ją i jej ukochanego czeka śmierć. Jednak opuszczenie...

od 18.95 
zobacz
 3 sklepy |  4 oferty
ISBN: 9788416082346

od 86.03 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 24%
ISBN: 9788376866604 Oprawa: twarda Autor: Alice Pantermuller Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 160 Rok wydania: 2018

Juhuhubileusz! Babcia z dziadkiem obchodzą złote gody w starym zamku!!! Zjeżdża się cała rodzina, a tata już wszystko zorganizował. Podchody, wycieczki i występ Zuzy. O rany! Zuza najchętniej...

od 20.65 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
ISBN: 9788417272029

¿Qué hacer cuando no hay manera de dormir a nuestras pequeñas fieras?Este cuento-canción de Paula Carbonell (ilustrado por José AntonioPerona) te ayudará a dejar grogui a esas criaturas nocturnas.

od 65.57 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788416082742

Cuando Óliver encuentra un perrito perdido llamado Patch, consigue suprimer amigo en la ciudad. El problema es que él sabe que en algúnlugar alguien debe estar buscándolo.Una bonita historia que te...

od 65.57 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9783981290905

Taekwondo Perfekt 1 Die Formen- und Technikschule vom 7.bis 3.Keup Von Chul-Hwan Kim & Konstantin Gil Im ersten Band dieser vierteiligen Taekwondo-Lehrreihe werden die Bewegungsformen (Poomsae)...

od 82.01 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta