Książki Jaguar promocja 2021

-35%


Okazja cenowa
PIOSENKI O MIŁOŚCI ORAZ INNE KŁAMSTWA (2019) za jedyne

17.45 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Książki Jaguar które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii książki jaguar dostępne jest ponad 393 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
promocja do 19%
ISBN: 9788376869384 Oprawa: broszurowa Autor: Dav Pilkey Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 240 Rok wydania: 2021

Straszny Dziadunio znów się pojawia, aby konsekwentnie stanąć po stronie Zła, które wcieliło się tym razem w nie-dobrą Wróżkę. W imię fałszywie pojmowanej sprawiedliwości haniebnie wywalona z...

od 20.55 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 32%
ISBN: 9788376867588 Oprawa: broszurowa Autor: Jason R Rich Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 104 Rok wydania: 2019

Przewodnik mieści cenne wskazówki dla graczy, widocznie zwiekszajac ich szanse na przezycie i pokonanie przeciwników za pomoca broni, narzedzi, zasobów i struktur. Przybliza scisle tajna wiedze dla...

od 15.63 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 53%
ISBN: 9788376867052 Autor: John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Ilość stron: 208 Rok wydania: 2018

Zamek Araluen potrafi się oprzeć każdemu szturmowi nieprzyjaciela – ale co się stanie, gdy wróg znajduje się już w środku? Maddie większość swojego czasu poświęca szkoleniu się na zwiadowcę – pod...

od 13.31 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
promocja do 19%
ISBN: 9788376867915 Oprawa: broszurowa Autor: Dav Pilkey Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 256 Rok wydania: 2019

Piąty tom przygód policjanta z głową psa! Czas, żeby Dogman obnażył kły! W mieście lęgną się i zaczynają kicać pasożyty, jakich świat nie widział, a na swoje usługi mają straszliwego...

od 17.43 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 58%
ISBN: 9788376866796 Autor: Ewa Białołęcka Wydawnictwo: Jaguar Ilość stron: 144 Rok wydania: 2018

Trzeci tom opowieści o przygodach uczniów pewnej szczególnie pechowej klasy. Zabawna i mądra seria, zarówno dla miłośników Kapitana Majtasa i Dzienników cwaniaczka, jak i dla dzieci, które nie...

od 10.36 
zobacz
 3 sklepy |  5 ofert
promocja do 19%
ISBN: 9788376867922 Oprawa: broszurowa Autor: Pilkey Dav Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 224 Rok wydania: 2019

Szósty tom przygód Dogmana! Robota dla robota... I kota, bo Dogmanowi jakis prosiak podlozyl swinie! Czy winni tego naduzycia uciekna sie do uzycia spreju zycia? Tylko Super-Kumple moga ocalic swiat!

od 17.43 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 19%
ISBN: 9788376868844 Oprawa: broszurowa Autor: Dav Pilkey Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 240 Rok wydania: 2020

SuperKumple wyłażą ze skóry, aby pomóc DogManowi wyzbyć się złych nawyków. Gdy jego obsesje przeistaczają się w lęki, nagle pojawia się całkiem nowy straszliwy wróg! Tymczasem po wyjściu z...

od 18.68 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
promocja do 19%
ISBN: 9788376866604 Oprawa: twarda Autor: Alice Pantermuller Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 160 Rok wydania: 2018

Juhuhubileusz! Babcia z dziadkiem obchodzą złote gody w starym zamku!!! Zjeżdża się cała rodzina, a tata już wszystko zorganizował. Podchody, wycieczki i występ Zuzy. O rany! Zuza najchętniej...

od 20.55 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
ISBN: 9788376861258 Oprawa: broszurowa Autor: Erica James Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 496 Rok wydania: 2013

wspaniała powieść obyczajowa jednej z najkorzystniejszych brytyjskich autorek. O książkach Eriki James czytelniczki piszą, iż są "jak para wygodnych kapci" i domowe jedzenie.Klub ogrodnika...

od 19.95 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 41%
ISBN: 9788376862910 Oprawa: miękka Autor: Webber Tammara Wydawnictwo: JAGUAR Ilość stron: 336 Rok wydania: 2017

Drugi tom bestsellerowego `Tak blisko...` Tamary Webber, historia, która wywróci twoje życie do góry nogami. Będąc dzieckiem, Lucas Maxfield wierzył, że przyszłość jest otwartą księgą pełną...

od 15.84 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
ISBN: 9788376869209 Oprawa: broszurowa Autor: J-C Derrien Frigiel Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 48 Rok wydania: 2020

Pierwszy komiks z Frigielem i Fluffym w rolach głównych. Frigiel i Fluffy to bohaterowie z uniwersum Minecrafta, którzy na YouTubie zyskali sobie miliony fanów! Znamy ich z powieści, teraz mamy...

od 21.48 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788376869216 Oprawa: broszurowa Autor: J-C Derrien Frigiel Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 48 Rok wydania: 2020

Frigiel i przyjaciele udają się do miasta wszystkich uciech - Famouz. Odbywa się tam turniej gwiazd, a bohater, który zyska sobie największe uznanie publiczności, otrzyma w nagrodę własną podobiznę...

od 21.48 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788376866734 Oprawa: broszurowa Autor: Blair Holden Wydawnictwo: Jaguar Ilość stron: 384 Rok wydania: 2018

Tessa o’Connell za chwilę zacznie pierwszy rok studiów. Zakochana po uszy, a nawet jeszcze bardziej, ma nadzieję, że w college’u rozwinie skrzydła. Okazuje się jednak, że nowy początek to nie bułka...

od 27.4 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788376860800 Oprawa: twarda Autor: John Flanagan Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 336 Rok wydania: 2012

Trzeci tom bestsellerowej sagi dla młodzieży pióra australijskiego pisarza Johna Flanagana, tym razem w twardym wydaniu. Międzynarodowy bestseller.Po spaleniu mostu, przez który Morgarath chciał...

od 29.95 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 56%
ISBN: 9788376866079 Oprawa: miękka Autor: Gilbert Matthew J. Wydawnictwo: JAGUAR Ilość stron: 136 Rok wydania: 2017

Kiedy nieszczęsna pani Andżelika Szczęsna znajduje starą lampę, mieszkający w niej Dżinn może spełnić po jednym życzeniu każdego ucznia z klasy numer 13. Wydaje wam się, że to idealna sprawa? O...

od 6.75 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
ISBN: 9788376865607 Oprawa: broszurowa Autor: John Flanagan Wydawnictwo: Jaguar Ilość stron: 400 Rok wydania: 2017

W Hallasholm Stig przygotowuje się do obszernego turnieju, w którym zostanie wyłoniony najwaleczniejszy spośród wojowników Skandii. Późną nocą ktoś stuka do jego drzwi, ktoś kogo Stig nie...

od 30.04 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788376866154 Oprawa: twarda Autor: Taran Matharu Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 448 Rok wydania: 2017

Trzeci tom opowieści o Fletcherze, jego demonie Ignatiusie i dwójce przyjaciół z Akademii Vocanów: elfce Sylvi oraz krasnoludzie Othellu.Oryginalna historia, budząca sentyment wśród zwolenników...

od 24.23 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 42%
ISBN: 9788376866109 Oprawa: broszurowa Autor: Rae Carson Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 352 Rok wydania: 2017

Inteligentna, pełna nieprzewidzianych zwrotów akcji powieść fantasy!Drugi tom sagi o dziewczynie, obdarzonej niezwykłym darem wyczuwania złota, o jej niebezpiecznych przygodach w ogarniętej...

od 17.92 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty
ISBN: 9788376865379 Oprawa: miękka Autor: Joseph Delaney Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 368 Rok wydania: 2017

Druga część trylogii autorstwa Josepha Delaney’a, kontynuacja bestsellerowej kolekcji „Kroniki Wardstone".Tom Ward, razem ze swą pomocnicą Jenny, kontynuuję misję stracharza walcząc z boginami,...

od 26.87 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 39%
ISBN: 9788376865881 Oprawa: miękka Autor: Matthew J Gilbert Wydawnictwo: Wydawnictwo Jaguar Ilość stron: 144 Rok wydania: 2017

Kiedy niezwykle pechowa nauczycielka Andżelika Szczęsna wygrywa los na loterii, postanawia podzielić się pieniędzmi ze swoimi uczniami. W ten oto sposób każde dziecko z klasy numer 13 zostaje...

od 9.28 
zobacz
 1 sklep |  2 oferty