Książki Sonia Draga promocja 2024

-27%


Okazja cenowa
genialna przyjaciółka. cykl neapolitański. tom 1 za jedyne

24.1 
Skupiamy ceny produktów z kategorii Książki Sonia Draga które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii książki sonia draga dostępne jest ponad 837 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:
Kategorie
ISBN: 9788382304244 Autor: Ewa Kassala Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2022

Oto świat strażniczek Bogini, wiedźm, widzących, wiary w Nyję, Makoszę, Świętowita, Welesa, Peruna i wielu innych, dziś zapomnianych bogów i bogiń. Kraina świętych gajów, kącin i chramów, czarów i...

od 37.85 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788381108102 Autor: Jamie Bartlett Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2019

Autor dowodzi, że dalszy rozwój cyfrowych narzędzi komunikacyjnych – technice – jest nie do pogodzenia z dalszym trwaniem liberalnych instytucji – demokracji. Demokracja liberalna wykształciła się...

od 28.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788382302318 Autor: Irene Vallejo Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2021

Dla czytelników Yuvala Noaha Harariego i Mary Beard! idealnie napisana! Jestem absolutnie pewien, iż ten esej będzie czytany choćby wtedy, gdy dzisiejsi czytelnicy będą wieść już zupełne inne...

od 34.2 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788381103985 Autor: E. L. James Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2018

Ich gorący i zniewalający romans zakończył się złamanym sercem i wzajemnymi pretensjami, lecz Christian Gray nie może uwolnić się od Anastazji Steele, która uparcie tkwi w jego umyśle, krwi....

od 30.54 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788381104272 Autor: E. L. James Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2018

E L JAMES POWRACA DO S´WIATA MROCZNEJ MIŁOS´CI, KTÓRA ZAFASCYNOWAŁA MILIONY CZYTELNIKÓW NA CAŁYM S´WIECIE. Ich gorący i seksowny romans zakończył się złamanym sercem i wzajemnymi pretensjami, lecz...

od 28.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788379994618 Autor: Axl Sund Erik Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2015

Do decylitra wódki dodaj jeden decylitr detergentu.Wypij śmiertelną mieszkankę, lecz nie wymiotuj.nawet wtedy, gdy wychylasz kolejną szklankę.I następną Szwecję zalewa fala samobójstw. Młodzi...

od 28.82 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788382300710 Autor: Bill François Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2021

A gdyby tak wsadzić głowę pod wodę i nadstawić ucha? Śmieszna myśl? Niekoniecznie! Pogrążone w swym „cichym świecie” ryby nie tylko mówią, lecz też posiadają niemało do podania. Z tej książki...

od 29.64 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 11%
ISBN: 9788379995691 Autor: Ferrante Elena Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga Ilość stron: 592 Rok wydania: 2016

"Czasem zdarzają się jeszcze genialni pisarze. Nigdy nie zapomnę chwili, w której odkryłem Elenę Ferrante". Jonathan Franzen Ostatni tom bestsellerowej serii, którą otwiera znakomita...

od 30.1 
zobacz
 2 sklepy |  3 oferty
promocja do 1%
ISBN: 9788366661851 Autor: Thuras Dylan,Wong Cecily

Atlas osobliwości kulinarnych jest jak fenomenalny wieloskładnikowy tapas – pożywny, ale dający się pogryzać po trosze, i pełen nieoczekiwanek. – Tom Colicchio, kucharz i aktywista Lektura...

od 67.32 
zobacz
 3 sklepy |  3 oferty
ISBN: 9788382300932 Autor: Melvyn Conroy Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2021

Pseudonauka zwana eugeniką – zaistniała w wielu krajach w ostatnich latach XIX i na początku XX wieku. Najistotniej entuzjastycznie doktryna ta została przyjęta w Niemczech, gdzie użytkowanie...

od 45.6 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788381109550 Autor: Thomas Harris Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2019

Zwieńczenie kultowej linii z najszczególniej nurtującą postacią w literaturze – Hannibalem Lecterem Powieść przedstawia młodzieńcze lata geniusza zbrodni, symbolu niewyobrażalnego i wyrafinowanego...

od 32.82 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788379995332 Autor: E. L. James Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2015

"Zobaczcie świat Pięćdziesięciu twarzy Greya raz jeszcze, tym razem oczami Christiana. Historia miłosna, która zafascynowała miliony czytelników na całym świecie z perspektywy Christiana Greya....

od 30.1 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788382302172 Autor: Browder Bill Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga Rok wydania: 2021

„Tę książkę czyta się jak najlepszy thriller, aczkolwiek to sama prawda”. Lee Child Prawdziwa historia o dużych pieniądzach, zbrodni i samotnej walce o sprawiedliwość Listopad 2009. Młody prawnik...

od 32.83 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788379992799 Autor: Elena Ferrante Wydawnictwo: Sonia Draga Ilość stron: 600 Rok wydania: 2015

"„najlepsza współczesna włoska powieściopisarka”. The Seattle Times „ Siłą tej przejmującej książki są wnikliwe portrety psychologiczne pań ukazane przez pryzmat zmiennych kolei losu”....

od 28.27 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
promocja do 17%
ISBN: 9788379992645 Autor: Irene Cao Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2015

Wenecja, Rzym, Sycylia:Podróż w poszukiwaniu namiętności.Kobieta, która nie zaznała miłościI mężczyzna z mroczną przeszłościąElena zrobiła krok naprzód. Dni szaleńczej namiętności, które przeżyła z...

od 25.42 
zobacz
 2 sklepy |  2 oferty
ISBN: 9788382303766 Autor: Marcin Popkiewicz Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2022

Zrozumieć transformację energetyczną to książka adresowana nie tylko do specjalistów – choć wielu z nich jej lektura również by się przydała – lecz także do zwykłych ludzi. To, jak podejść do...

od 68.4 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788382304183 Autor: Marc Levy Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2022

Międzynarodowy bestseller jednego z najpoczytniejszych francuskich pisarzy. W serialowej ekranizacji produkcji CANAL+ grają: Jean Reno i Alexandra Maria Lara Tym razem Marc Levy stworzył...

od 34.2 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788382304206 Autor: Hilary Mantel Wydawnictwo: Sonia Draga

Na bezwzględnej arenie dworu króla Henryka VIII tylko jeden człowiek odważy się zaryzykować życie, by zdobyć łaski monarchy i sięgnąć po najwyższą władzę w królestwie. Długo wyczekiwana w Polsce...

od 42.42 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788382301717 Autor: E. L. James Wydawnictwo: Wydawnictwo Sonia Draga Rok wydania: 2021

EL James powraca do zmysłowej linii Pięćdziesiąt twarzy Greya, historii miłosnej, która podbiła serca milionów czytelniczek na całym świecie. Serdecznie zapraszamy na ślub dekady: Christian Grey...

od 32.83 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
ISBN: 9788382302462 Autor: Daniel Yergin Wydawnictwo: Sonia Draga Rok wydania: 2021 Tematyka: historia

Zdobywca nagrody Pulitzera ujawnia, w jaki sposób bitwy klimatyczne i rewolucje energetyczne definiują mapę naszej przyszłości pomiędzy Chinami a Zachodem rodzi się nowy rodzaj zimnej wojny....

od 45.6 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta