Zdrowie / Leki i suplementy / Leki chorób dróg oddechowych /

Leki przeciwgorączkowe promocja 2020

Skupiamy ceny produktów z kategorii Leki przeciwgorączkowe które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii leki przeciwgorączkowe dostępne jest ponad 10 produktów takich marek jak: A&D PHARMA, Aflofarm, AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O., GEMI, GlaxoSmithKline, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Postać: proszek

Postać leku: Proszek Opakowanie: 8 saszetek Skład: Paracetamol 1000 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg, maleinian chlorfenaminy 4 mg, a także substancje pomocnicze: w tym sacharoza Działanie:...

od 15.8 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Postać: tabletki

IBUPROM 96 tabletek IBUPROM 50 tabletek Ibuprom z zawartością ibuprofenu 200 mg jest lekiem, który działa na ból w dwojaki sposób. Po pierwsze, działa „lokalnie”, czyli starannie w miejscu...

od 38.9 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Postać: tabletki

Preparat Panadol Extra mieści w swoim składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, a także kofeinę nasilającą działanie przeciwbólowe. Paracetamol nie powoduje...

od 14.29 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Postać: syrop

Rubital Forte stosowany jest wspomagająco w zapaleniu gardła, krtani i przełyku oraz w stanach zapalnych dróg oddechowych przebiegających z "suchym kaszlem", kaszlem z zalegająca...

od 7.5 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Postać: tabletki

wyszczególnionia: podczas bólu o łagodnym i średnim nasileniu różnorodnego pochodzenia (bóle głowy, zębów, stawów, mięśni, bóle miesiączkowe, nerwobóle i inne). Leczenie objawowe stanów...

od 14.98 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Postać: tabletki

APAP 50 tabletek APAP to lek zwalczający ból skonstruowany w trosce o Twoje bezpieczeństwo. APAP jest lekiem dedykowanym do zwalczania bólu głowy, bóli mięśniowych, bólu zębów, nerwobólów, bóli...

od 25.1 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Postać: syrop

Lipomal syrop 125 g Lipomal to bezpieczny w zaimplementowaniu i działaniu syrop rzeciwgorączkowy: można go stosować już od 1 roku życia, nie jest ani za silny, ani za słaby, Lipomal to precyzyjne...

od 17.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Postać: tabletki

SKŁAD I POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Każda tabletka preparatu Panadol gromadzi: Substancja czynna: paracetamol - 500mg; Substancje pomocnicze: skrobia, sorbonian potasu Tabletki preparatu Panadol...

od 8.46 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Postać: tabletki

Skład:1 tabl. Powl. Mieści 500 mg paracetamolu i 25 mg chlorowodorku difenhydraminy.Działanie:preparat łączy w sobie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu oraz nasenne i...

od 4.3 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta
Postać: syrop

Postać:SYROPProducent: HERBAPOL WROCŁAWOpakowanie: 125 G Skład:liść podbiałukwiatu bzu czarnegokwiatostanu lipykora wierzbykoncentrat z porzeczkikondensat aromatu soku z porzeczkisacharozawoda...

od 13.2 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta