Fotografia i optyka / Sprzęt optyczny /

Mikroskopy promocja 2020

Skupiamy ceny produktów z kategorii Mikroskopy które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii mikroskopy dostępne jest ponad 89 produktów takich marek jak: Bresser, CELESTRON, DELTA OPTICAL, HX, KERN, ... Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.

Mikroskop dziecięcy z rozszerzeniem do 640× i zastosowanym niższym oświetleniem LED. Posiada także pakiet eksperymentalny do pierwszych prób obserwowania świata przez mikroskop.

od 135 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Mikroskop dziecięcy z zwiększeniem do 640× i zaimplementowanym niższym oświetleniem LED. Posiada także pakiet eksperymentalny do pierwszych prób obserwowania świata poprzez mikroskop.

od 132 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Mikroskop dziecięcy z rozszerzeniem do 640× i zaimplementowanym niższym oświetleniem LED. Ma także zestaw eksperymentalny do pierwszych prób obserwowania świata przez mikroskop.

od 121 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Mikroskop dziecięcy z powiększeniem do 640× i zaimplementowanym niższym oświetleniem LED. Ma także pakiet eksperymentalny do pierwszych prób obserwowania świata przez mikroskop.

od 119 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Mikroskop biologiczny z rozszerzeniem 400×. Pokaźny zestaw próbek i preparatów do pierwszych eksperymentów mikroskopowych

od 253 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Mikroskop z 40-krotnym rozszerzeniem proponuje dużą przestrzeń roboczą. Jest perfekcyjny do badania nie tylko płaskich próbek i przekrojów, lecz także minerałów i podobnych przedmiotów. Dwustronny...

od 408 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

bezusterkowy stereomikroskop z możliwością nachylenia głowicy pod kątem 45 poziomów, dedykowany do starannego i komfortowego badania obiektów. Znakomity do wykorzystywania poprzez biologów,...

od 835 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

nowoczesny mikroskop z rozszerzeniem 20–40× i odległością roboczą 160 mm. 60-stopniowa głowica binokularowa do komfortowego oglądania.

od 1234 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

pakiet Levenhuk LabZZ MTB3 jest wymarzonym prezentem dla niebanalnego świata dziecka. Obejmuje on trzy przyrządy optyczne – mikroskop, teleskop i lornetkę. Wszystkie zaprojektowano specjalnie z...

od 239.99 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta