Motoryzacja Shiny Garage promocja 2021

Skupiamy ceny produktów z kategorii Motoryzacja Shiny Garage które zebrane w jednym miejscu tworzą promocję z wielu sklepów. Można zaoszczędzić do 30%. W kategorii motoryzacja shiny garage dostępne jest ponad 67 produktów Wejdź w wybrany produkt i sprawdź w którym sklepie najlepsza cena.
Filtry producent:

Dzięki dwóm długościom włosia, All-Arounder jest bardzo uniwersalny. Krótsze włosie stanie na wysokości zadania podczas rozprowadzania detailerów, polerowania wosku lub pracy w środku samochodu.

od 15.36 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Nowa Formuła d-icer odmrażacz do szyb oparty na farmaceutycznej czystości alkoholu i najwyższej jakości składnikach aktywnych zapewnia jeszcze lepsze właściwości.

od 14.24 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

dedykowany produkt do czyszczenia opon i składników gumowych jak dywaniki samochodowe. Specjalnie przygotowana kompilacja środków powierzchniowo-czynnych penetruje zabrudzenia i odspaja je od...

od 39.96 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

towar eliminujący srebrne skażenia. Bez trudu usuwa wżarte cząsteczki rdzy i metalu z powierzchni malowanych, szkła, gumy i chromu. Rewelacyjny do wstępnego oczyszczenia lakieru czy felg.

od 162.96 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

artykuł eliminujący metaliczne skażenia. Bez trudu likwiduje wżarte cząsteczki rdzy i metalu z powierzchni malowanych, szkła, gumy i chromu. Świetny do wstępnego oczyszczenia lakieru czy felg.

od 39.96 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

Zimowy płyn do spryskiwaczy, nie zawierający szkodliwych substancji, przygotowany na bazie czystego alkoholu etylowego.

od 35.76 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta

innowacyjny produkt do mycia wstępnego, którego recepturę oparliśmy o naturalne olejki cytrusowe znane ze idealnych właściwości odtłuszczających i rozpuszczających zabrudzenia.

od 2 
zobacz
 1 sklep |  1 oferta